Španielska LaLiga

Levante UD – Granada CF

1:2

koniec (0:0)

12.12.2015, 18:15 • Estadi Ciutat de València, Valencia • 15. kolo • Lukáš Migra (@LukasMigra)

Fortuna: 2.1 3.2 3.65

Súboj dvoch celkov zo spodnej časti tabuľky je za nami. Úspešnejší boli hostia z Granady, ktorí po dvoch góloch Peñarandu vyhrali na pôde Levante 1:2.
Ja vám ďakujem za pozornosť a prajem pekný sobotný večer. (20:08:23)

90+4

90+2

Domácim sa stále nedarí prekonať obranu súpera a čas sa kráti.

90+1

Nadstavujú sa 3 minúty.

90

Domáci už nemajú veľa času na odpoveď. Zostáva už len pár minút a Levante určite vrhne všetky svoje sily do ofenzívy.

88

88. Adalberto Peñaranda (GRN)

88

Granada dala gól! ADALBERTO PEÑARANDA sa dostal k lopte v strede ihriska a následne ju potiahol až pred pokutové územie, odkiaľ aj vypálil. Jeho pokus napokon prekonal Rubéna a z hosťujúceho útočníka je tak razom hrdina zápasu!

87

El Arabi sa dostal do zakončenia, no jeho pokus bol zblokovaný a brankára Rubéna neohrozil.

85

Penaranda sa dostal do zaujímavej dorážky pred brankárom Rubénom, no jeho pokus bol napokon zblokovaný a tak z toho nebolo nič.

84

Granada rozbiehala dobrú akciu, radosť im však prekazili rozhodcovia, ktorí tam videli ofsajd.

82

Tono odvrátil hlavou dlhý nákop zo strany Granady a zamedzil možnej hrozbe.

82

Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza Deyverson, prichádza Víctor Casadesús.

82

Hostia sa so svojim posledným striedaním ani zďaleka neponáhľali a za to si vyslúžili veľký piskot zo strany domáceho publika.

81

Striedanie v tíme Granada CF: z ihriska odchádza Isaac Success, prichádza Youssef El Arabi.

79

Camarasa si výborne nabiehal na dlhú loptu za obranu, no napokon včas vybehol Fernández, ktorý ju stiahol do svojho náručia.

78

Žltú kartu dostáva Andrés Fernández (Granada CF).

77

Biraghi fauloval v strede poľa protihráča a daroval tak loptu hráčom Levante.

76

Striedanie v tíme Granada CF: z ihriska odchádza Fran Rico, prichádza Javi Márquez.

74

Po vyrovnávajúcom góle to vypadá, akoby sa domáci uspokojili a remíza im stačila. V posledných minútach sa vôbec nehrnú do ofenzívy.