2:0

koniec (2:0)

16.12.2015, 21:00 • Estadio de Mestalla (Valencia) • 4. kolo • Petr Bílek cz

Fortuna: 1.3 5.0 10.0

Fotbalisté Valencie i v odvetě 4. kola poháru potvrdili roli favorita a zcela po zásluze vyhráli nad svým soupeřem z Barakalda 2:0. V součtu s prvním zápasem (3:1 pro Valencii) se tak zrodil pro prvoligový celek naprosto pohodový postup do dalšího kola poháru Copa del Ray. (22:48:51)

90+2

90+2

S křečí na noze má nyní problémy Aitor Ortega. Bude ale pokračovat a poslední necelou minutku zápasu dohraje.

90+1

Po rychlém protiútoku se nyní balon odrazil na hranici vápna k Piattimu, jehož slabou a nepříliš přesnou střelu v pohodě pokryl gólman Alejandro García.

90+1

Druhý poločas bude nastaven o dvě minuty.

90

Již se rozeběhla poslední minuta normální hrací doby, u balonu jsou nyní hosté.

88

Pas za obranu dostal nyní Rodrigo de Paul, který se řítil sám na brankáře Alejandra. Udělal mu kličku, ale zakončit už nestihl, protože byl odpískaný další ofsajd.

86

Znovu hodně mimo vápno vyběhl Alejandro, který svůj odkop poslal přímo na kopačku Negreda. Ten zkusil z půlící čáry okamžitě poslat míč do brány, ideálně ho ale netrefil.

85

Hosté doslova přišli ještě s jednou útočnou akcí, jenže až do zakončení se nedostali. Nyní kombinují ve středu pole.

83

Čas rychle plyne, určitě se ve druhém poločase moc nastavovat nebude, protože všichni zainteresovaní by se nejraději viděli již v útrobách stadionu.

81

S rozehrávkou nyní nespěchal ani domácí brankář Ryan, což se fanouškům Valencie vůbec nelíbilo. Ryan tak raději zvýšil tempo.

79

Rychle se blíží závěr dnešního zápasu. Druhý poločas je hodně ospalý a usínat musejí pomalu už i fanoušci na tribunách.

77

Hosté kopali přímý kop z nějakých dvaceti metrů, střela ale prolétla nad bránou a gólman Ryan zasahovat nemusel.

75

75. Střela Quintanilly

75

Na druhé straně získal lehko balon Alex Quintanilla, jenž udělal s míčem několik rychlých kroků a poté vypálil těsně vedle pravé tyče domácí brány!

74

Do velké šance se dostal nyní Negredo, po přihrávce z levé strany tvrdě vypálil, jenže gólman Alejandro výborně míč vyrazil!

73

Po dlouhém autu do vápna se míč odrazil k Davidu Martínovi, jehož rána z voleje prolétla nad bránou.

71

Stále platí, že se nehraje v nijak závratném tempu. Míč se pohybuje ve středu pole.

69

Hosté kopali přímý kop a po centru do vápna se dostal k hlavičce Etxeba, míč poslal těsně mimo.

67

Ve druhém poločase jsme zatím žádnou vážnější šanci neviděli. Na obou týmech je vidět, že je jim jasné, že je již definitivně rozhodnuto.

65

Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Santi Mina, přichází Rodrigo de Paul.

64

Mezi obránci si na kolmou přihrávku naběhl Santi Mina, zakončit ale nestihl, protože byl odpískaný ofsajd.

62

Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Antonio Barragán, přichází Ibrahim Diallo.

61

Domácí začínají pomalu zvyšovat tempo a hosté mají co dělat, aby drželi stav 2:0.

60

Hostující gólman Alejandro García si dnes hodně zaběhá. Již potřetí v zápase musel vyběhnout až mimo vápno, aby zastavil rodící se přečíslení domácích.

58

Tak trochu nezvyklé trojité střídání hostů.
Střídání v týmu Barakaldo CF: ze hřiště odchází Carlos Pomares, přichází David Martín.
Střídání v týmu Barakaldo CF: ze hřiště odchází Unai Elgezabal, přichází Gabriel Izquier.
Střídání v týmu Barakaldo CF: ze hřiště odchází Armiche, přichází Alex Quintanilla.

56

Další útočná akce domácího celku skončila ofsajdem. Rozehrávat budou hosté.

55

Nebylo to tak vážné, jak se mohlo zdát. Orban je již zpět na trávníku.

54

Po hlavičkovém souboji s hostujícím Revertem spadl z velké výšky nekontrolovaně na záda Orban a zůstal ležet na trávníku. Musí být ošetřovaný.

52

Na druhé straně teď hosté kopali přímý kop, centr do vápna ve velké pohodě stáhl do rukavic gólman Ryan.

52

Za obranu si nyní zabíhal Santi Mina, jenže zradil ho první dotyk s balonem a hosté se tak i díky brankáři Alejandrovi dokázali ubránit.

50

Fotbalisté Barakalda se nyní dostali dokonce k zahrávání rohu, po něm ale bránu soupeře neohrozili.

48

Úvod druhého poločasu se hodně podobá závěru prvního. Nikdo se nikam moc nežene, míč více kontrolují hosté.

46

Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází André Gomes, přichází Fran Villalba.

46

Hráči se již pomalu trousí zpět na hrací plochu. Zápas bude pokračovat druhým poločasem.
První poločas odvetného utkání 4. kola španělského královského poháru mezi Valencií a Barakaldem je za námi. Domácí fotbalisté i ve druhém zápase potvrzují roli velkého favorita, když vedou 2:0. V poli sice sledujeme celkem vyrovnanou podívanou, avšak do šancí se dostávali jen hráči Valencie, kteří vedou po zásluze 2:0. V součtu obou zápasů je již skóre 5:1 a o postupu Valencie tak už není sebemenších pochyb.

45

45

Již se rozeběhla poslední minuta prvního poločasu. Moc se asi nastavovat nebude.

43

Domácí čekají na závěr prvního poločasu. Hrají v okolí půlící čáry a nikam se neženou.

41

Pokus o rychlou kombinaci domácích k ničemu nevedl, získali jen autové vhazovaní na polovině hřiště.

39

Pomalu se blíží závěr prvního poločasu. Domácí stále ve velké pohodě hlídají své vedení a čekají na skulinky v defenzivě soupeře.

37

V poli sledujeme naprosto vyrovnanou podívanou. Jenže na góly jasně vedou domácí, kteří kráčí za postupem do dalšího kola.

35

Po rohu se hosté již k ohrožení brány soupeře nedostali.

34

Ve vápně se k míči dostal hostující Armiche, jeho ránu ale na rohový kop zblokoval stoper Santos.

33

Domácí jsou již opět zformovaní do precizní defenzivy a čekají, s čím na ně vyrukuje soupeř.

31

31. Álvaro NEGREDO - 2:0

31

Valencia právě vstřelila branku!
Nyní pro změnu po rychlé akci André Gomes přiťukl do běhu míč ÁLVARU NEGREDOVI, který lehce špičkou kopačky zakončil podél vybíhajícího gólmana a s pomocí tyče zvýšil na 2:0 pro Valencii.

28

Negredo poslal nyní balon opět na Gomese, ten ale znovu nedokázal ohrozit bránu soupeře.

26

Hráči Barakalda se snaží, proti zformované defenzivě soupeře to mají ale velmi těžké.

24

24. Akce Negreda a nepovedené zakončení Gomese

24

Dobře do vápna soupeře vnikl po pravé straně Negredo, jeho zpětný pas se pokoušel zakončit nabíhající André Gomes, míč ale poslal nad.

22

Další nesmělý pokus o útočnou akci hostů k ničemu nevedl, domácí se ubránili.

20

Domácí kopali přímý kop. Centr do vápna se jim ale vůbec nepovedl a málem z toho byl rychlý protiútok hostů. Ani ti se ale nedokázali prosadit.

19

Žlutou kartu dostává Carlos Pomares (Barakaldo CF).

18

18. Negredův gól kvůli ofsajdu neplatil

18

Negredo poslal podruhé míč do brány hostujícího týmu, jeho hlavička po rohu byla ale označená jako ofsajdová.

17

Alberto Cusidor srazil na polovině hřiště k zemi André Gomese a rozehrávat tak budou opět domácí.

16

Míč se pohybuje nejčastěji ve středu pole. Na nebezpečné zakončení na jedné nebo druhé straně opět čekáme.

14

Domácí se po vstřelení gólu rozhodně nikam neženou a hrají ve velkém poklidu. Stadion Mestalla je navíc zaplněný jen velmi málo a hraje se před komorní atmosférou.

12

Po střele z rohu velkého vápna musel nyní dokonce zasahovat brankář Ryan, který před sebe vyrazil nepříjemnou polovysokou střelu.

10

Hosté se stále snaží a rozhodně zatím nepůsobí jako nějaký obětní beránek.

8

8. Santi MINA - 1:0

8

Střelu Piattiho dokázal gólman Alejandro vyrazit pouze ke zcela volnému SANTI MINOVI, který hlavou míč vrátil do odkryté brány – 1:0!

7

Až mimo vápno nyní musel vyběhnout gólman Alejandro García, aby hlavou odhlavičkoval balon mířící na Negreda. Domácí zůstali u míče, další pas na Negreda mířil již do ofsajdu.

6

Po faulu na Rubéna Veza budou u míče nadále domácí. Rozehrávat budou ale prakticky z poloviny hřiště.

4

Hosté ale zatím nehrají žádného zanďoura a snaží se také hrát aktivně. Bojuje se ve středu pole.

2

Domácí mají podle očekávání od úvodních vteřin tlak. Dá se očekávat, že se bude hrát hlavně před bránou hostů.

1

Vše je již připravené k úvodnímu výkopu, zápas může začít.

Valencia CF: Ryan – Barragán, Rubén Vezo, Santos, Orban – Zahibo – André Gomes, Dani Parejo – S. Mina, Negredo, P. Piatti
Náhradníci: Doménech – Danilo, De Paul, Fran Villabla, Diallo

Barakaldo CF: Alejandro García – Revert, Etxeba, Elguezabal, Pomares – Ortega, Cusi – Ito, Héctor, Armiche – Iker
Náhradníci: Diego – Quinta, Alain, Izquier, David

Rozhodčí: Melero – Torre, Martínez.
Hezký středeční večer všem fanouškům španělského fotbalu při sledování online reportáže z odvetného utkání 4. kola španělského poháru mezi Valencií a Barakaldo CF. První zápas vyhrála Valencie na hřišti soupeře s přehledem 3:1 a dnešní utkání by tak mělo být pouhou formalitou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.