1:0

koniec (0:0)

10.01.2016, 11:00 • Skupina B • Michal Konvalina cz

Tipsport: 1.5 4.4 4.6

I druhý zápas Boleslav nakonec dokázala vyhrát. Tým složený z juniorů svedl s druholigovým Varnsdorfem vyrovnanou bitvu, kterou rozhodl v samém závěru bek Glockner. (12:47:14)

90

90

Godula uklidnil hru a druhá půle spěje ke svému konci.

88

Průnik Dzela mezi Glocknerem a Lukešem zakončil zakončil hráč Varnsdorfu střelou mimo.

86

Godula uklidnil hru, ale v akci pokračuje Varnsdorf. Táhlou střelou se připomněl Dzelo, ale domácí brankář míč viděl a chytil.

84

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
Po rohu se k míči dostal LUKÁŠ GLOCKNER a otevřel skóre zápasu.

82

Varnsdorf jde vpřed, ale to už neplatí. Naopak útok Boleslavi táhl Bečirevič, je z toho roh.

79

Vodháněl hledal napravo rozběhnutého Ladru, balon šel ale příliš daleko.

78

Godula uvedl míč do hry dlouhým odkopem.

77

Po chybě Lukeše balon odpálil Čmovš daleko do zámezí.

75

Vodháněl pálil zpoza vápna mírně ze strany a táhlá střela prolétla jen těsně vedle!

74

Ladra se po nahrávce Dratvy dral do střelecké pozice. Rána pravou nohou ale skončila mimo tří tyčí.

73

Boleslavští mají k dobru přímý kop z levé strany.

72

Střídání Varnsdorfu Neuberg, Česlák dolu – nahoru Filip, Knejzlík.

69

Po přímém kopu srazil Bečiverič Tvaroha a z následné standardky pálil Rudytskyy těsně mimo!

67

Ladra centroval, Boleslav má roh.

66

Centr zprava přeměnil Tvaroh ve střelu nad.

65

Po centru z levé strany Čmovš tečoval těsně mimo.

64

Čmovš srazil na křídle Rudnytskyyho, přímý kop.

63

Tvaroh dojel v souboji u lajny Kořínka a domácí junior se jen ztěžka zvedá.

62

Vodháněl v souboji srazil o hlavu většího Neuberga, je pískáno.

60

Vodhánělův centr nebezpečí nepřinesl, ale v akci pokračuje Boleslav.

59

Domácí rozehrají roh.

58

Vodháněl se po sražené střele dostával do šance, ale neproměnil ji.

57

Dratva odvrátil nebezpečí a následně se nechal faulovat Jan Vodháněl.

56

Čmovš fauloval na půlce a hosté si chvíli užívají míč.

55

Schubert posunul pod sebe na Aldina Dzela, který ale z úhlu minul.

54

Kozmova kouzla nepřinesla Boleslavi nic, v akce ale pokračuje Čmovš.

53

Godula rozehrává přes Čmovše.

52

Neuberg spadl po souboji s Bojdou, ale vše se odehrálo v rámci fotbalových pravidel.

50

Rudnytskyy se hnal do vápna Boleslavských, Godula situaci uklidnil včasným zákrokem.

49

FKMB má k dobru roh, rozehraje ho Kořínek.

48

Kozma faulován na půlce, Boleslavští se ženou vpřed.

46

Všichni náhradníci Boleslavi šli na plac.

46

Konec prvního, dosti vyrovnaného poločasu nadešel. Možná překvapivě měl trochu více šancí hostující tým, ale největší šanci měla přeci jen juniorka Boleslavi. Těsně před poločasem pálil Kateřiňák, ale Samoel šanci zlikvidoval. Druhá půle začne za pár chvilek.

45

44

Boleslav rozehrává zezadu.

43

Záložník FKMB pálil přes zeď a Samoel perfektně vytáhl míč z pravé šibenice!

42

Česlák podrazil Albinu, Kateřiňak bude pálit cca z 17 metrů.

40

Durdevič pálil zpoza vápna, nicméně jeho střela šla hodně nad.

39

Boleslavští z rohu nic nezískali, ale nadále drží míč.

37

Kateřiňák vybojoval roh, rozehraje ho Lacek.

36

Varnsdorf uklidnil hru, nicméně Kozma kouzlil dál, ani z toho však nic není.

35

Adam Lacek vybojoval na pravém křídle aut.

33

Ladra rozehrál na Houžvičku, po jehož centru byl na levé straně Mendy. Ten si však balon ukopl do zámezí.

31

Česlákův centr pohlídal Veselovský, jenž také uvede míč do hry.

30

Mihanovičova rána byla sražena, a z dorážky pálil Durdevič mimo.

28

Martan opět centroval, ale znovu z toho nic nebylo. Po faulu za vápnem Boleslavi má Varnsdorf přímý kop.

26

Albina získal míč a domácí jdou vpřed. Ladra však míč nestihl a z vápna odkopává Samoel.

25

Po akci Houžvičky zleva je pískán ofsajd.

22

Aktivní Martan centroval zprava, ale přetáhl to a nic z toho není.

21

Mendy po souboji s Martanem vybojoval míč, ale hosté z akce nezískali nic, hrát může Veselovský.

20

Útočný faul zastavil manévry Středočechů, s míčem hrají hosté.

17

Akce Boleslavi zprava nepřinesla zhola nic.

16

Čmovš uklidnil situaci nahrávkou k Veselovskému.

14

Do úniku se dostal Wolf, a posléze pálil Kozma. Jeho střela byla sražená a Samoel ukryl míč.

11

Mendy srazil do autu pas, který směřoval na Martana.

9

Kolmice do vápna směřovala na Kozmu. Samoel se ale k míči dostal dřív než forvard Boleslavi.

8

Veselovský pokryl již třetí roh Varnsdorfu, balon je u obrany Severočechů.

7

Domácí se ubránili, nicméně v kombinaci pokračují žlutočerní.

6

První šance Varnsdorfu! Po nebezpečném centru Halbicha je tu další roh.

5

Přihrávka do vápna hostí nebezpečí nepřinesla, Boleslav hraje odzadu.

4

Po akci dua Houžvička, Kozma centroval zleva Mendy. Samoel ukryl míč v náruči.

2

Domácí se ubránili. Knejzlík vracel míč do ohně, ale Čmovš byl připraven.

2

Hosté získali roh.

1

Houžvičkův centr zprava stáhl gólman Samoel.

1

S balonem začali domácí v bílém, ale byli zastaveni. Varnsdorf rozehrává.

1

FK Mladá Boleslav: Veselovský – Lukeš, Čmovš, Mendy, Kateřiňák, Houžvička, Wolf, Albina, Lacek, Kozma (C), Ladra
Náhradníci: Zorkler, Vodháněl, Bojda, Bečirevič, Kořínek, Dratva, Glockner

FK Varnsdorf: Samoel – Geissler, Filip, Martan, Houser, Neuberg, Česlák, Durdevič, Mehanovič, Knejzlík, Halbich
Náhradníci: Dzelo, Ondráček, Zbrožek, Tvaroha, Rudnitskyy, Schubert, Porcal (C)

Rozhodčí: Hocek – Matoušek, Hádek.
FK Varnsdorf
Severočeši za sebou mají nepříliš vydařený podzim. Tým, který se na jaře probil do nejvyšší soutěže, kterou ale kvůli nevyhovujícímu zázemí odmítl, je totiž v polovině ročníku na posledním 15. místě FNL. A na alespoň malou náplast a příjemný bonus v podobě úspěchu v Tipsport lize to také nevypadá, Varnsdorfští jsou v ohromně těžké skupině. Jak Pardubice, tak Hradec Králové jsou ve FNL ve středu tabulky a o Boleslavi již byla řeč. Navíc právě rozjetí domácí budou soupeřem Varnsdorfu v prvním kole a hosté dnes rozhodně nejsou favoritem.
FK Mladá Boleslav
Jediný prvoligový klub a zároveň hostitel drtivé většiny zápasů své skupiny už do turnaje vstoupil pátečním duelem proti Pardubicím. Po podzimní části třetí celek Synot ligy potvrdil roli favorita a Východočechy smetl jasně 6:0.

Sestava FK Mladá Boleslav (1. poločas): Šeda – Pauschek, Křapka, Polom, Fleišman – Ščuk, Malpon – Skalák, Magera, Přikryl – Baroš.
Sestava FK Mladá Boleslav (2. poločas): Diviš – Pauschek, Křapka, Čmoš, Mendy – Albina, Takács – Ladra, Skácel, Houžvička – Kozma.

Góly: 27. (pen.) a 43. Skalák, 70. a 78. Takács, 31. Baroš, 79. Kozma.
Příjemné nedělní odpoledne, vítám Vás u onlajnu ze zápasu zimní fotbalové Tipsport ligy. „Boleslavská“ skupina B má za sebou dva úvodní mače a dnes jsou na programu další klání. My se společně zaměříme na střetnutí domácí Mladé Boleslavi a druholigového Varnsdorfu. Úvodní výkop bude rozehrán v 11:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.