1:4

koniec (0:1)

11.01.2016, 13:00 • Estádio da Madeira • 17. kolo • Petr Bílek cz

Tipsport: 5.3 3.7 1.68

Dohrávka včera odloženého zápasu 17. kola portugalské ligy přinesla přesvědčivou výhru hostující Benfici Lisabon v poměru 4:1. Hosté mohou děkovat především útočníkovi Jonasovi, který dnes zaznamenal hattrick. (14:53:53)

90+3

90+2

Hosté již nikam nespěchají a snaží se zápas dohrát na polovině soupeře.

90+1

Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90

Již začala poslední minuta normální hrací doby. U balonu jsou fotbalisté hostujícího celku.

89

89. Kostas MITROGLOU - 1:4

89

Benfica právě vstřelila branku!
Hostům vyšel rychlý brejk, po kterém dostal přihrávku na pravou stranu KOSTAS MITROGLOU, jehož rána z rohu velkého vápna skončila přesně na zadní tyči – 1:4!

87

Nejenom hosté, ale i domácí fanoušci potleskem ocenili výkon střídajícího třígólového Jonase. Toho na poslední desítky vteřin nahrazuje Talisca.

86

Stále jsou to hosté, kteří dokážou být výrazně nebezpečnější než soupeř.

85

Střídání v týmu Benfica Lisabon: ze hřiště odchází Mehdi Carcela, přichází Goncalo Guedes.

84

Z velké dálky zkusil štěstí Eliseu, jeho rána měla skvělou trajektorii, přesto ale skončila nad bránou.

84

Kulhající Fejsa je zpět na trávníku, hosté jsou v plném počtu a budou kopat rohový kop.

83

Střílený centr do vápna zkoušel z přímého kopu poslat Mitroglou, trefil ale jen zeď poskládanou z domácích hráčů.

82

Fejsa se jen těžko zvedá na nohy. Musí být ošetřovaný a hosté budou hrát chvilku v deseti.

81

Zainadine Junior poslal tvrdě k zemi rozběhnutého Fejsu a dostává žlutou kartu.

80

Do konce zápasu chybí něco přes deset minut. Domácí sympaticky nesložili zbraně a snaží se zaznamenat alespoň kontaktní gól.