koniec (1:0)

17.01.2016, 16:00 • UMT Mšeno • Josef Zdobinský (@JZdobinsky) cz

Fortuna: 1.45 4.15 5.5

To je ode mě pro dnešek vše. Loučím se s Vámi, přeji příjemný zbytek neděle a zase někdy na počtenou. (17:41:39)
Je dobojováno! Fotbalisté Jablonce nakonec poráží celek Dunajské Stredy 1:0, když jedinou branku zápasu vstřelil po pěkné akci David Breda. Ve druhé půli už se jen hodně bojovalo o balon, ale snad kromě hlavičky Tomáše Wágnera nic druhá pětačtyřicetiminutovka nic nenabídla.

90+1

90

Ten ale fotbalisté Jablonce v pohodě odrazili.

90

V závěru utkání ještě budou fotbalisté Stredy zahrávat roh.

89

Wágner se teď pokusil ve vápně Stredy o jakési nůžky, ale moc se mu nepovedly a brankář hostů si míč v pohodě chytil pro sebe.

87

Pospíšil teď zachytil nalevo míč a zkusil vystřelit pravačkou. Míč ale letěl přímo do náruče brankáře slovenského týmu.

85

Rossi teď ztratil na půlce míč ve skluzu a musel jej zpátky vybojovat před vlastní bránou, což se mu ale povedlo, a tak se Jablonec vydal od své brány.

84

Ti s ním ale také neudělali žádný zázrak, a tak jej získali zpět jablonečtí fotbalisté.

83

Útok se mu ale moc nepovedl a míč získali hosté.

82

Lischka si teď po rohu hostů doslova doběhl pro faul a Jablonec tak bude moci rozehrát míč od vlastní brány.

80

Dobrý obranný zákrok teď předvedl Hanousek, který zabránil jednomu z hráčů Stredy v zakončení přímo před svou bránou.

78

Lischka teď u rohového praporku zkušeně ubránil jednoho z hráčů slovenského týmu, a rozehrávat tak bude Bárta od brány.

77

Obrana Jablonce si nicméně v pohodě poradila s následným protiútokem Dunajské Stredy.

76

Hanousek poslal do šance Pospíšila, který ale na hranici velkého vápna přišel o míč. Následně jej ale získal zpět a povedlo se mu i odcentrovat, ale zakončení se jednomu z jeho spoluhráčů vůbec nepovedlo.

74

I když se slovenští fotbalisté dostali díky rozehrávce k míči, dlouho u něj nezůstali. Následně ale přišli o míč i hráči Jablonce.

73

Tak teď Jablonce nebyl daleko druhé brance. Na centr vedený z pravé strany si totiž naskočil Tomáš Wágner, s jehož hlavičkou měl brankář Dunajské Stredy pořádné problémy.

72

Dnešní utkání sleduje 200 diváků.

71

Hanousek teď dobře ubránil nově rodící se útok Stredy.

1:0

Góly: 37. Breda

FK Jablonec: 1. poločas: Bárta – Rys, Beneš, Kubista – Hanousek, Hübschman, Greguš – Masopust, Trávník – Breda, Tecl. 2. poločas: Bárta – Kysela, Pernica, Lischka – Rossi, Pospíšil – Karavaev, Mihálik, Hanousek – Doležal, Wágner.