Anglická Premier League

Manchester United – Southampton FC

0:1

koniec (0:0)

23.01.2016, 16:00 • Old Trafford, Manchester • 23. kolo • Rastislav Štrauch (@stewenTV)

: 2.14 3.45 4.75

Vyrovnaný zápas medzi Manchestrom United a Southamptonom nakoniec vyznel lepšie pre hostí. Po veľmi nudnom priebehu, keď už sa zdalo, že sa oba tímy rozídu bez gólov si na center Ward-Prowsa v 87. minúte nabehol nestrážený Charlie Austin a nekompromisne skóroval. Červení diabli sa ani po inkasovanom góle nedostali do tempa a prehrávajú ďalší dôležitý zápas. Van Gaal má už naozaj na mále...

S týmto konštatovaním sa už s vami lúčim a prajem vám ešte pekný deň, Rastislav Štrauch, onlajny.eu (17:57:04)

90+5

90+3

Lopta síce je na kopačkách Manchestru ale hráči domáceho tímu niesu schopní vôbec ohroziť bránku Forstera, Old Trafford teda bude musel prekúsnuť ďalšiu ťažkú prehru v tejto sezóne.

90+1

Do príležitosti sa po parádnej práci Austina dostal na hranici pokutového územia Romeu, jeho strelu ale vyráža de Gea pekným zásahom.

90+1

Rozhodca nadstavuje k tomuto zápasu ešte 5 minút.

89

Už iba jedna minúta delí Old Trafford od ďalšej prehry, ktorá by mohla znamenať koniec Van Gaala na lavičke United.

87

87. Charlie AUSTIN - 0:1

87

Southampton dal gól!
Neuveriteľné sa stalo skutočnsťou! V momente keď už bol možno každý zmierení s bezgólovou remízou si na center Ward-Prowsa z priameho kopu nabehol úplne osamotený CHARLIE AUSTIN a nekompromisne hlavou prekonáva bezmocného de Geu.

87

Blind si v súboji s Austinom počínal nedovolene a dáva tak šancu hosťom na ohrozenie bránky de Geu po štandartnej situácií.

86

Striedanie v tíme Manchester United: z ihriska odchádza Cameron Borthwick-Jackson, prichádza Adnan Januzaj.

85

Päť minút dokonca tohto stretnutia, dokáže jeden z tímov skórovať a zvrátiť stav na svoju stranu?

82

Výborne sa teraz vrátil Austin, ten zobral loptu Smallingovi. Následne ale akciu spomalil Wanyama.

80

Hostia s priamym kopom, ten rozohral Ward-Prowse a na center si najvyššie vyskočil Long, jeho hlavička ale letí nad bránku Davida de Geu.

79

Striedanie v tíme Southampton FC: z ihriska odchádza Sadio Mané, prichádza Charlie Austin.

78

Mata v ofsajdovom postavení po prihrávke Borthwicka-Jacksona.

77

Držanie lopty v druhom polčase rovnako ako v prvom mierne na strane červených diablov – 54 % oproti 46% na strane Sotonu.

75

Ďalší centrovaný pokus od Lingarda, dnes už ale po niekoľký krát mieri jeho center do miest kde nieje ani jeden jeho spoluhráč.