24.01.2016, 14:30 • Stadion Galgenwaard, Utrecht • 19. kolo • Patrik Freith cz

Ode mě je to dnes vše, přeji hezký zbytek neděle. (16:28:37)
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 4:4. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 7:11.
Rozhodčí Blom dnes naposledy zapískal a ukončuje zápas za stavu 1:0. V první poločase jsme branku neviděli hlavně díky skvělému výkonu van der Harta. Druhý poločas začal aktivněji ze strany hostů, ale aktivita brzy opadla. Posledních deset minut už se hosté jen bránili. V 87. minutě rozehrával volný přímý kop Ayoub, který našel přesně hlavu střídajícího Ruuda Boymanse, který vstřelil jedinou branku dnešního utkání, ze kterého si Utrecht odváží zaslouženě všechny tři body.

90+3

90+3

Střelu Hallera vychytal van der Hart.

90+2

Utkání míří do svého konce a to si užívají především domácí fanoušci, kteří skandují a užívají si tyto momenty.

90+1

Barazite teď spálil obrovskou šanci! Ayoub mu předložil míč na pravou stranu, ale jeho střela končí mimo branku.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty!

89

Boymans mohl přidat svůj druhý gól, ale při samostatném úniku ho zradilo zpracování.

87

87. Ruud BOYMANS - 1:0

87

Utrecht právě vstřelil branku!
A je tu tolik chtěný gól! Na centr Ayouba z přímého kopu si naskočil RUUD BOYMANS a krásně se trefil hlavou – 1:0!

86

Dnešní utkání sleduje 21715 diváků!

85

Zbývá nám posledních pět minut utkání.

84

Utrecht teď doslova mačká svého soupeře a touží po brance.

83

Hosté už pouze odkopávají většinu míčů a brání bezbrankovou remízu.

82

Boymans si krásně narazil s Barazitem, ale opět jeho střela nebyla dostatečně silná.

81

Na stadionu se ozývá hlasitý pískot, protože hosté zdržují, jak to jen jde.

79

Boymans se dostal k zakončení, ale jeho střela nebyla příliš razantní a van der Hart si s ní poradil.

78

Je vidět, že hosté jsou s bodem spokojeni, Lam si vyžádal ošetření a nikam nespěchá.