Španielska LaLiga

Levante UD – UD Las Palmas

3:2

koniec (1:0)

25.01.2016, 20:30 • Estadio Ciudad de València (Valencia) • 21. kolo • Patrik Saloky

66

66. Willian JOSÉ - 3:2

66

Tím Las Palmas práve strelil gól! Tentokrát radosť domáceho tímu vydržala 3 minúty. Po chybe obrancu Feddala sa WILLIAN JOSÉ dostal do pomerne kurióznej šance, a z niekoľkých metrov nemal problém dostať loptu do siete. Brankár Mariño sa na svojho spoluhráča poriadne hneval.

63

63. José Luis Morales - 3:1

63

Levante dalo gól! Domáci znova vedú o 2 góly. Druhýkrát sa v dnešnom zápase presadil MORALES, ktorý loptu potiahol do pokutového územia a strelou k ľavej žrdi prekonal brankára Varasa.

49

49. Willian JOSÉ - 2:1

49

Tím Las Palmas práve strelil gól! Odpoveď hostí prichádza po 2 minútach. Simón prihral v domácej 16ke voľnému WILLIANOVI JOSÉMU, ktorý strelou z 14 metrov znižuje na 1-2.

47

47. DEYVERSON - 2:0

47

Levante dalo gól! Domáci už vedú o 2 góly. Lerma prihral hlavou DEYVERSONOVI SILVOVI, ktorý s loptou prenikol do 16ky Las Palmas, a strelou k ľavej žrdi prekonal brankára Varasa.

25

25. José Luis Morales - 1:0

25

Levante dalo gól! Hráči Levante zahrávali priamy kop z 22 metrov. Loptu z priameho kopu zázračne vyrazil brankár Varas, ale tá sa odrazila priamo do priestoru kde bol JOSE LUIS MORALES, a ten nemal problém zakončiť do prázdnej brány.