Anglická Premier League

Sunderland AFC – Manchester City

0:1

koniec (0:1)

02.02.2016, 20:45 • Stadium of Light, Sunderland • 24. kolo • Roland Hric (@rolandhric)

Manchester City dokázal v druhom polčase ubrániť najtesnejší možný náskok a zo Stadium of Light si berie všetky tri body po góle Sergia Agüera zo 16. minúty. Domáci sa tlačili do brány aj v druhom dejstve, no nedokázali si vypracovať úplné gólové príležitosti. City navyše kryl chrbát Hart, ktorý bol dnes mužom zápasu a Pellegriniho zverenci mu môžu ďakovať.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem dobrú noc. (22:41:49)

90+7

90+6

Citizens držia loptu ďaleko od svojej brány.

90+5

So žltými kartami pre hráčov City sa akoby roztrhlo vrece. Ďalším potrestaným je krajný obranca Bacary Sagna.

90+5

Prebieha posledná minúta nadstaveného času. Loptu majú domáci, ktorí držia Citizens pod tlakom.

90+4

Fernandinho dostal žltú kartu za zdržovanie hry.

90+3

Koné upratal center hlavou len do priestoru, kde sa nachádzal pripravený Joe Hart.

90+2

Domáci držia loptu na útočnej polovici a cítia príležitosť. K dispozícii majú ešte tri minúty.

90+1

Sergio Agüero inkasoval za šľapák na Defoa žltú kartu.

90

Hlavný rozhodca nadstavil nad rámec riadneho hracieho času ešte päť minút.

89

Hart výborne vyrazil van Aanholtov center, no pred seba, kde sa do lopty spoza veľkého vápna oprel M'Vila, no prestrelil!

89

Sunderland kombinuje v okolí deliacej čiary a s blížiacim sa koncom zápasu opäť tlačí na pílu.

88

N'Doyeho strela bola zblokovaná a dostávajú sa ku nej hostia, ktorí ju vyvážajú za polovicu ihriska.

87

Na druhej strane sa podarilo po rýchlom protiútoku vyťažiť Sunderlandu roh, no Khazriho center putoval do územia, kde nebol žiaden hráč.

86

Pri lopte sú hostia, ktorí sa ju snažia držať čo najďalej od svojej brány a naťahovať tak čas.

84

Joe Hart zahral na nervy všetkým fanúšikom a hráčom Sunderlandu. Najviac sa však hneval kouč Sam Allardyce.

83

Obaja tréneri vyčerpali všetky tri možnosti na striedanie. Do konca duelu ostáva aj s nadstavením niečo okolo desiatich minút.

82

Striedanie v tíme Sunderland AFC: z ihriska odchádza Fabio Borini, prichádza Dame N'Doye.