0:0

koniec (0:0)

03.02.2016, 15:30 • Patrik Žažo

: 2.3 3.5 3.1

ŠK Slovan Bratislava na úvod prípravy len remizoval 0:0. Slovan mal v druhom polčase menej z hry, než tomu bolo v polčase prvom. V druhom polčase mohol inkasovať gól, ale hosťujúci zakončovateľ mal vychýlenú mušku. Slovan v Turecku ešte čakajú 3 zápasy a to postupne s Ludogortsom Razgrad, Dinamom Tbilisi a na záver s Aalborgom BK. To bolo na dnes odo mňa všetko. Dovidenia. (17:18:21)

90+2

90+2

Dumitras posadil na zadok dvoch hráčov Slovanu a dokázal aj presne rozohrať.

90+1

Kubíkov volej bol veľmi nepresný a mieril ďaleko od hosťujúcej brány.

90

V závere majú viac z hry hostia, čo by sa mohlo Slovanu vypomstiť.

89

Dvaja hráči Slovanu išli nebojácne po lopte a jeden takmer zostrelil aj postranného rozhodcu.

88

Gašparovič fauloval na útočnej polovici a necháva tak svoj tím vydýchnuť.

87

Brankár Slovanu bol vo vzduchu faulovaný a publikom sa ozývali posmešky na adresu rozhodcu.

86

Gašparovič trafil loptu len do múru a následne sa pískal útočný faul.

85

Laczkó spadol na hranici šestnástky a Slovan bude mať v závere výbornú pozíciu na skórovanie.

84

Lopta smerovala opäť len na dobre postaveného brankára, ktorý ju bez problémov zachytil.

83

Universitatea Craiova bude zahrávať ďalší priamy kop z výbornej palebnej pozície.

82

Gašparovič dostal loptu do ulice, ale nedokázal z tejto šance nič vyťažiť. Loptu len prihral späť na svojich spoluhráčov.

80

Gonzalezov center nenašiel nikoho z jeho spoluhráčov a tak sa na jeho tím valí ďalšia útočná vlna.

79

Dumitras si vychutnal Kubíka, ktorého zosmiešnil jasličkami.

78

Jeden z hráčov Slovanu sa ocitol v ofsajde, čo neuniklo pozornosti postranného rozhodcu.

77

Ani v pokročilej 77. minúte sa Slovan nedokázal prepacovať do žiadnej výraznejšej šance.

76

Zlatinski sa pokúšal ohroziť bránu Slovanu z úctivej vzdialenosti, ale jeho strela bola včas zblokovaná.