Anglická Premier League

Manchester City – Tottenham Hotspur

1:2

koniec (0:0)

14.02.2016, 17:15 • Etihad Stadium, Manchester • 26. kolo • Roland Hric (@rolandhric)

: 2.18 3.55 4.7

Zápas na Etihad Stadium je minulosťou. V druhom polčase sme už po pár minútach hry videli prvý gól stretnutia, ktorý strelil z penalty Harry Kane. Domáci našli odpoveď v 74. minúte, keď sa presadil mladý Kelechi Iheanacho, no posledné slovo mali hostia z Londýna, keď rozhodol o víťazstve svojho tímu dnešný oslávenec Christian Eriksen.

Citizens tak nezvládli ďalší zápas s tímom, ktorí patrí medzi špičku anglickej súťaže. Tottenham sa vrátil na druhú priečku, kde sa pár hodín nachádzal Arsenal.

Ja Vám ďakujem za pozornosť a prajem príjemný zvyšok večera. (19:14:55)

90+6

90+6

Hugo Lloris bol otrasený a chvíľu ležal na zemi, no už je pripravený odkopnúť od svojej brány.

90+5

Agüero vrátil loptu do malého vápna, kde Lloris vyrazil loptu tesne pred Otamendim a Silva následne prepálil prázdnu bránu!

90+4

Zabaletov center do šestnástky nedoletel. Domácim ostáva pár sekúnd.

90+4

Začala plynúť posledná minúta zápasu. Domáci by potreboval urobiť to, čo Arsenal v zápase s Leicesterom.

90+3

Kolarov poslal z ľavej strany ďalší dobrý center, no Otamendi nečakal, že lopta prejde až ku nemu a lopta sa odrazila von z vápna.

90+2

Agüero zachytil Kolarovov center od rohovej zástavky na druhej strane veľkého vápna a snažil sa dostať ku bráne, no cez dvojicu hosťujúcich hráčov sa mu to nepodarilo.

90+2

Na druhe strane budú domáci kopať roh po zblokovanom centri Aleksandra Kolarova.

90+1

Lamela odviedol vpredu výbornú robotu, keď sa netlačil do brány a začal kryť loptu svojim telom. Získal nejaké sekundy navyše.

90+1

Začala plynúť prvá z nadstavených štyroch minút.

90

Domáci držia loptu na svojich kopačkách a s koncom zápasu za dverami sa snažia vymyslieť čosi zaujímavé.

89

Hostia vsádzajú všetko na obranu a potvrdilo to aj posledné striedanie.

89

Striedanie v tíme Tottenham Hotspur: z ihriska odchádza Harry Kane, prichádza Nacer Chadli.

88

Iheanacho našiel prihrávkou Agüera, ktorý sa zamotal a po dotyku prvého menované skončila v zámedzí.

86

Harry Kane sa oprel do odrazenej lopty, no jeho delovka preletela tesne popri pravej žrdi!

85

Fanúšikovia Tottenhamu sú nadšení, no priaznivci domáceho celku zrazu stíchli. Niet sa čomu čudovať.

83

83. Christian Eriksen (TOT) - 1:2

83

Tottenham dal gól!
Hostia sú nazad vo vedení! Lamela dostal loptu a potiahol ju smerom ku bráne, následne vysunul CHRISTIANA ERIKSENA, ktorý v deň svojich narodenín strieľa veľmi dôležitý gól!