Hertha BSC – VfL Wolfsburg

1:1

koniec (0:0)

20.02.2016, 15:30 • Olympiastadion (Berlín) • 22. kolo • Patrik Saloky

Zápas v Berlíne sa skončil. Druhý polčas priniesol dva góly, a niekoľko ďalších príležitostí na oboch stranách. Skóre otvoril v 53. minúte Schäfer, ale už o 7 minút vyrovnal Kalou. V 86. minúte trafil Gustavo iba pravú žrď domácej brány, a tak sa dnešný zápas končí zaslúženou remízou 1-1.
To je na dnes odo mňa všetko, prajem Vám ešte príjemný večer. (17:26:11)

90+3

90+3

Po faule na Haraguchiho domáci zahrávali priamy kop z cca 20 metrov. Plattenhardt však v 16ke nenašiel žiadneho spoluhráča, a hostia loptu dostali do bezpečia.

90+3

Rodríguez vidí žltú kartu po faule na Haraguchiho.

90+2

Druhá minúta nadstaveného času prináša iba hru v strede ihriska s množstvom súbojov.

90+1

Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Arnold, a nahradí ho Knoche.

90+1

Gustavo vidí žltú kartu po faule na hráča Herthy BSC.

90+1

Gustavo si v 16ke Herthy počínal nedovolene, a medzi hráčmi došlo k menšej potýčke. Hlavný rozhodca však situáciu zvládol a hra pokračuje ďalej.

90+1

V druhom polčase sa budú nadstavovať 2 minúty.

90

Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Hostia budú zahrávať priamy kop z cca 40 metrov.

89

Ibišević vidí žltú kartu po faule na Arnolda.

88

Rohový kop Wolfsburgu nepriniesol žiadne ohrozenie domácej brány, a do útoku už zamierili hráči Herthy.

87

87. Vieirinha (WOF)

87

Ďalšie obrovské príležitosti hostí a skvelé zákroky Jarsteina po hlavičke Danteho a následnej strele Vieirinhu. Brankár Jarstein teraz skvele podržal svoj tím.

87

Na opačnej strane nevydarená akcia Herthy a útočný faul Ibiševića. Loptu získavajú znova hráči Wolfsburgu.

86

Veľká príležitosť Wolfsburgu.! Po rohovom kope sa v domácej 16ke dostal k zakončeniu Gustavo, ale loptu namieril iba do pravej žrde.

86

Blíži sa záver dnešného zápasu. Schäfer sa snažil vystreliť z vnútra 16ky, ale Stark jeho pokus zblokoval na rohový kop.

85

85. Luiz Gustavo (WOF)

85

Priamy kop nepriniesol žiadnu príležitosť, a hra sa znova presunula do stredu ihriska.