FC Schalke 04 – VfB Stuttgart

1:1

koniec (1:0)

21.02.2016, 17:30 • Veltins Arena, Gelsenkirchen • 22. kolo • Patrik Saloky

Zápas v Gelsenkirchene sa skončil. V druhom polčase sme videli taktiež jeden presný zásah, o ktorý sa v 74. minúte postaral Harnik. Ten vyrovnal na 1-1, a kedže sa už do konca zápasu skóre nemenilo, oba tímy si z dnešného duelu odnesú bod za remízu. (19:22:58)

90+2

90+2

Harnik si v strede ihriska pomohol faulom, a domáci získavajú priamy kop.

90+1

Rupp sa dostal do veľkej príležitosti, ale v domácej 16ke so strelou príliš váhal a nakoniec bol jeho pokus zblokovaný.

90+1

V druhom polčase sa budú nadstavovať 2 minúty.

90

Prebieha posledná minúta riadneho hracieho času. Pri lopte sú hráči Stuttgartu, ktorí sa snažia dostať pred domácu 16ku.

89

Rohový kop aj na opačnej strane ihriska, ale Matip poslal loptu hlavou tesne vedľa ľavej žrde.

88

Maxim nenašiel v domácej 16ke žiadneho spoluhráča a následne hľadal Kostić pred bránou Kraveca, ale ten sa nedokázal presadiť a lopta skončila za čiarou.

87

Hráči Stuttgartu sa usadili na útočnej polovici, a budú zahrávať rohový kop z ľavej strany.

86

Blíži sa záver dnešného zápasu. Tytoń pomohol obrane tým, že vybehol až na hranicu svojho pokutového územia a odkopol nebezpečnú loptu za postrannou čiaru.

85

Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Belhanda, a nahradí ho Aogo.

85

Pri lopte sú znova hráči domáceho tímu, ktorí sa budú v závere zápasu snažiť o druhý gól, ktorý by im zabezpečil tri body.

84

Po dlhšej dobe sa do útoku dostali aj hráči Schalke, ale Schöpfovu strelu brankár Tytoń zneškodnil bez väčších problémov.

83

Po rohovom kope Stuttgartu zakončoval znova Maxim, ale tentokrát lopta skončia na vrchnej sieti domácej brány.

82

Po faule na Gentnera hostia zahrávali priamy kop z cca 35 metrov. Maxim skúsil priamu strelu na bránu, a brankár Fährmann predviedol pekný zákrok, ktorým loptu vytlačil nad brvno.

81

Sané vidí žltú kartu za faul na Gentnera.

81

Po rohovom kope sa snažil presadiť Maxim, ale jeho strela bola zblokovaná. Následný rýchly protiútok Schalke taktiež nevyšiel, a tak sa hra presunula do stredu ihriska.

80

Sané zasiahol na hranici pokutového územia Kostića, ale hlavný rozhodca to ako faul neposúdil, a tak nasleduje iba rohový kop z pravej strany.