Juniorská liga (CZ)

FK Příbram – 1. SC Znojmo

6:0

koniec (2:0)

22.02.2016, 13:00 • Energon Aréna, Příbram (rezervní hřiště) • 20. kolo • Tomáš Reiner cz

Fortuna: 1.1 8.0 13.0

85

85. Patrik BRANDNER - 6:0

85

Příbram právě vstřelila branku!
PATRIK BRANDNER se prosazuje a na světě je šestý gól, a kromě něj také čistý hattrick!! Patrik Brandner si na vzdálenější pravé tyči naběhl na krásný centr z levé strany a hlavou míč z blízkosti poslal do sítě.

80

80. Patrik BRANDNER - 5:0

80

PATRIK BRANDNER střílí nádherný gól a svou druhou brankou v utkání zvyšuje na 5:0!! Patrik Brandner se na pravé straně dostal k míči a z ostrého úhlu nádherným lobem překonal vybíhajícího Jakuba Konvalinu.

63

63. Patrik BRANDNER - 4:0

63

PATRIK BRANDNER střílí gól a zvyšuje na 4:0!! Patrik Brandner sice přízemní střelou z hranice šestnáctky vybíhajícího Jakuba Konvalinu neprostřelil, vzápětí se ale dostal k dorážce a ze vzduchu míč poslal do prázdné brány.

52

52. Valerijs ŠABALA - 3:0

51

VALERIJS ŠABALA se postavil k rozehrání pokutového kopu a zvyšuje na 3:0!! Valerijs Šabala zamířil přízemní střelou přesně k pravé tyči a nedal Jakubovi Konvalinovi šanci.

26

26. Jakub VOŠAHLÍK - 2:0

26

JAN VOŠAHLÍK se během necelých dvou minut prosazuje znovu a posílá Příbram rychle do dvoubrankového vedení!! Příbram na pravém křídle rozjela další krásnou kombinaci a Jakub Vošahlík ze značky pokutového kopu levačkou poslal míč do prázdné brány.

24

24. Jan VOŠAHLÍK - 1:0

24

JAN VOŠAHLÍK byl během úvodních minut hodně aktivní a nyní posílá 1.FK Příbram do zaslouženého vedení!! Fotbalisté domácího celku rozjeli na pravém křídle krásnou kombinaci a po diagonální přihrávce se u vzdálenější levé tyče ve skluzu prosadil Jan Vošahlík, který levačkou dorazil míč do prázdné brány.

6:0

Góly: 24. Vošahlík, 26. Vošahlík, 51. Šabala (pen.), 63. Brandner, 80. Brandner, 85. Brandner

Karty:   51. Hříbek (ZNO)

FK Příbram: Kočí – Junek, Divíšek, Suchan (63. Hájek), Kilián, Brandner, Hlinka (C), Vošahlík (85. Červeňák), Šabala (67. Kurtiašvili), Karaklajič, Moravec (80. Pašalič).
Náhradníci: Ježdík, Šedivý. Trenér: Kamil Tobiáš. Asistent: Marcel Mácha.

1. SC Znojmo: Konvalina – Vavřík (15. Landšperský), Cheredea, Pelán (80. Franc), Bělíček, Hříbek – Alaca, Nehyba (C), Fukal (46. Procházka) – Bogner (80. Švejda), Stehlík.
Náhradníci: Koukal, Koukal. Trenér: Roman Vojvodík.

Rozhodca: Jiří Houdek. Asistenti: Ondřej Kožár, Zdeněk Dobrovolný