4:2

koniec (0:2)

16.03.2016, 20:45 • Allianz Arena, München • Osemfinále • Patrik Saloky

: 1.7 4.8 8.5

Zápas v Mníchove sa skončil. V druhom polčase dokázali hráči Bayernu vyrovnať gólmi Lewandowskeho a Müllera. V predĺžení dokonali obrat Alcântara a Coman, a tak sa domáci môžu tešiť z postupu do ďalšej fázy LM. (23:29:07)

120

120

Po priamom kope zakončoval Bonucci z niekoľkých metrov, ale brankár Neuer má loptu znova pod kontrolou.

119

Vidal fauloval Pogbu a hostia budú zahrávať priamy kop z cca 25 metrov.

118

Bonucci pálil z vnútra 16ky, ale brankár Neuer stál na správnom mieste a loptu má vo svojich rukaviciach.

116

116.

116

Neuveriteľné čo teraz zahodili hráči Juventusu! Najprv Mandžukić neprekonal Neuera z niekoľkých metrov, a následne Sturaro nedokázal trafiť odkrytú bránu.

115

Posledné minúty prinášajú iba hru v strede ihriska. Bayern drží loptu na svojich kopačkách a zbiera cenné sekundy.

113

Domácim sa v dnešnom zápase podarilo neuveriteľné. Juventus sa zatiaľ márne snaží o tretí gól. Pereyra si v útoku počínal nedovolene, a po jeho faule na Kimmicha nasleduje priamy kop Bayernu Mníchov.

112

Sturaro vidí žltú kartu za nešportové správanie.

112

Bernat vidí žltú kartu za nešportové správanie.

110

110. Kingsley Coman (BAY) - 4:2

110

Bayern dal gól! Je rozhodnuté! KINGSLEY COMAN prekonáva Buffona strelou z vnútra 16ky k pravej žrdi.

109

Alcântara vidí žltú kartu za nešportové správanie.

108

108. Thiago Alcântara (BAY) - 3:2

108

Bayern dal gól! Domáci sa dostávajú do vedenia po góle, ktorý zaznamenal THIAGO ALCANTARA. Ten po prihrávke od Müllera prekonáva Buffona strelou k ľavej žrdi.

106

Úvodný výkop patril hráčom Juventusu, ktorí sa snažia dostať pred 16ku domáceho tímu.

106

Začalo sa druhé predĺženie.

105+1

Prvé nadstavenie skončilo.

105+1

Hlavný rozhodca pridal pred prvou prestávkou ešte minútu. Tú využívajú domáci už iba na prihrávky na vlastnej polovici.

105

Mandžukić fauloval v strede ihriska Kimmicha a domáci budú zahrávať priamy kop.

104

Domáci sa znova presunuli pred 16ku Juventusu, kde sa snažia posielať nebezpečné lopty pred Buffona.

103

Pereyra vidí žltú kartu za nešportové správanie.

102

Costa fauloval Pereyru a hostia zahrávali priamy kop z cca 35 metrov, ale ten nepriniesol žiadne ohrozenie domácej brány.

101

Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Ribéry, a nahradí ho Alcântara.

101

V posledných minútach lopta neopúšťa polovicu Juventusu. Bayern sa snaží strhnúť vedenie na svoju stranu, no zatiaľ neúspešne.

99

Ribéry sa snažil presadiť v 16ke Juventusu, ale brankár Buffon loptu dokázal chytiť a upokojiť situáciu.

98

Hráči Bayernu sa neustále snažia posielať lopty do 16ky Juventusu, ale obrana hostí si zatiaľ dokáže poradiť.

97

Ribéry sa snažil dostať do 16ky Juventusu, ale Lichtsteiner mu loptu dokázal zobrať.

95

Pri lopte sú znova hráči Bayernu, ktorí aj v predĺžení dominujú. Juventus sa prevažne bráni, a snaží sa útočiť z protiútokov.

94

94.

94

Costa sa snažil zakončiť z cca 20 metrov, ale k Buffonovi doletela ľahká lopta.

93

Lichtsteiner zakončoval z vnútra 16ky, ale brankár Neuer predviedol skvelý zákrok, ktorým loptu dokázal chytiť.

91

Úvodný výkop patril hráčom domáceho tímu, ktorí sa okamžite snažia založiť prvú akciu.

91

Začalo sa nadstavenie prvého polčasu.

90+3

Prebieha posledná minúta nadstaveného času. Coman nedokázal presne zakončiť v 16ke Juventusu a lopta končí za čiarou. Nasleduje odkop brankára Buffona.

90+2

Juventus nedokázal udržať dvojgólové vedenie, a v Mníchove sa schyľuje k predĺženiu.

90+1

V druhom polčase sa budú nadstavovať 3 minúty.

90+1

90+1. Thomas Müller (BAY) - 2:2

90+1

Bayern dal gól! Je vyrovnané! Coman našiel v 16ke Juventusu THOMASA MULLERA, ktorý hlavou prekonáva brankára Buffona.

89

Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Cuadrado, a nahradí ho Pereyra.

89

Costa pálil z cca 25 metrov, ale lopta po jeho strele tesne minula pravú žrď.

88

88.

88

Lewandowski zakončoval hlavou v 16ke Juventusu a trafil pravú žrď, ale následne bol odmávaný ofsajd.

87

Costa sa snažil poslať center do 16ky Juventusu, ale s razanciou to trochu prehnal a lopta končí za čiarou.

86

Bonucci fauloval Müllera a domáci získavajú priamy kop z cca 30 metrov.

84

Coman fauloval Sandra a hostia získavajú priamy kop na vlastnej polovici. K lopte smeruje Buffon.

83

Pogba sa ocitol v ofsajde, a tak loptu získavajú znova hráči Bayernu.

82

Hráči Bayernu obliehajú 16ku Juventusu, no zatiaľ je to bez strely na bránu.

81

Lewandowski sa dostával do zakončenia v 16ke Juventusu, ale lopta končí v rukaviciach brankára Buffona a navyše bol signalizovaný ofsajd.

80

Do konca dnešného zápasu ostáva posledných 10 minút. Buffon má v rukaviciach loptu po centri Ribéryho.

78

Vidal skúsil strelu z cca 25 metrov, ale loptu poslal vysoko nad bránu Juventusu. Nasleduje odkop brankára Buffona.

77

Tlak Bayernu sa zvyšuje. Z jasného zápasu je zrazu dráma. Domáci sa neustále tlačia do 16ky Juventusu, a obrana hostí je pod obrovským tlakom.

76

Priamy kop Bayernu nebol úspešný, ale následne mal Buffon prácu po strele Müllera z cca 20 metrov.

75

Sandro fauloval Comana a domáci budú zahrávať priamy kop z cca 20 metrov.

74

Gól povzbudil domácich, ktorí sa znova snažia niečo vymyslieť v 16ke Juventusu.

73

73. Robert Lewandowski (BAY) - 1:2

73

Bayern dal gól! Domáci znižujú na 1-2! Costa našiel v 16ke Juventusu ROBERTA LEWANDOWSKEHO, ktorý hlavou prekonal brankára Buffona.

72

Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Morata, a nahradí ho Mandžukić.

71

Cuadrado vidí žltú kartu po faule na hráča Bayernu.

71

Hernanes pálil z cca 20 metrov, ale jeho strela bola zblokovaná. Hra sa presunula do stredu ihriska.

70

Müller skúsil strelu z cca 25 metrov, ale loptu poslal vysoko nad bránu Juventusu. Nasleduje odkop brankára Buffona.

69

Domáci zahrávali rohový kop z pravej strany, ale ten rovnako ako tie predošlé nepriniesol žiadne ohrozenie brány.

68

Striedanie hostí. Z ihriska odchádza Khedira, a nahradí ho Sturaro.

68

Na opačnej strane útočný faul Pogbu, a tak sa k lopte znova dostávajú hráči Bayernu.

67

Ďalší pokus Ribéryho a znova skvelý Buffon. Domácim sa dnes vôbec nedarí.

66

Ribéry skúsil strelu z veľkého uhla, ale tá nemohla ohroziť brankára Buffona.

65

Posledné minúty patria domácim, no tí sa nevedia presadiť. Všetko sa odohráva príliš ďaleko od brány, v ktorej stojí Buffon.

64

Vidal pálil z cca 20 metrov, ale loptu poslal vedľa pravej žrde. Nasleduje odkop brankára Buffona.

63

Pri lopte sú znova domáci, ktorí sa stále snažia niečo vymyslieť v 16ke Juventusu, ale obrana hostí pracuje bezchybne.

62

Bayern sa snažil niečo vymyslieť pred 16kou Juventusu, ale Pogba loptu nekompromisne odkopol do stredu ihriska.

61

Coman fauloval Sandra a hostia získavajú priamy kop z cca 40 metrov.

60

Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Alonso, a nahradí ho Coman.

59

Domáci zahrávali rohový kop z pravej strany, ale ten nepriniesol žiadnu príležitosť. Následne Lahm hľadal v 16ke svojich spoluhráčov, ale lopta iba preletela pokutové územie a skončila za postrannou čiarou.

58

58.

58

Rohový kop hosťom nevyšiel, a na opačnej strane sa po rýchlom protiútoku nepresadil Ribéry.

57

Teraz zahodil Morata obrovskú príležitosť! Z cca 8 metrov prekopol domácu bránu, no lopta bola tečovaná a tak nasleduje rohový kop z ľavej strany.

57

Na opačnej strane snaha kapitána Lahma, ale ten loptu poslal vedľa ľavej žrde. Nasleduje odkop brankára Buffona.

56

Morata sa dostal do veľkej príležitosti, ale v domácej 16ke si nedokázal poradiť a brankár Neuer mal ľahkú prácu.

55

Ďalšia akcia domáceho tímu, ale v 16ke Juventusu znova kraľoval Buffon. Bayernu sa zatiaľ vôbec nedarí, a treba povedať, že okrem gólov chýbajú aj väčšie príležitosti.

54

Costa hľadal spoluhráčov v 16ke Juventusu, ale lopta končí za čiarou a nasleduje iba odkop brankára Buffona.

53

Bonucci vidí žltú kartu po faule na Lewandowskeho.

52

Hráči Bayernu sa snažia dostať na útočnú polovicu, ale zatiaľ sa im vôbec nedarí. Juventus hrá skvele, a v druhom polčase potvrdzuje, že v dnešnom zápase dominuje.

51

Lewandowski vidí žltú kartu po faule na Evru.

50

Hráči Juventusu si prihrávajú na útočnej polovici, ale zatiaľ sa všetko odohráva príliš ďaleko od domácej brány.

49

Priamy kop Juventusu nepriniesol žiadne ohrozenie domácej brány, pretože v 16ke si nedovolene počínal Evra, ktorý fauloval Kimmicha.

48

Lichtsteiner vidí žltú kartu za nešportové správanie.

47

Vidal vidí žltú kartu po faule na Cuadrada.

47

Pri lopte sú už hráči Juventusu, ktorí budú zahrávať priamy kop po faule na Cuadrada.

46

Striedanie domáceho tímu. Z ihriska odchádza Benatia, a nahradí ho Bernat.

46

V Mníchove sa začal druhý polčas zápasu medzi Bayernom Mníchov a Juventusom Turín. Úvodný výkop patril hráčom Bayernu, ktorí po 45 minútach prehrávajú 0-2.

46

Prvý polčas v Mníchove sa skončil. Ten sa vydaril hráčom Juventusu, ktorí dokázali streliť dva góly a sú na najlepšej ceste k postupu do ďalšej fázy LM. Skóre otvoril v 6. minúte Pogba, a v 28. minúte pridal druhý gól Cuadrado. Uvidíme, čo nám prinesie druhý polčas, ktorý sa začne už o 15 minút.

45+1

45+1

Ribéry pálil z cca 20 metrov, ale loptu poslal tesne vedľa pravej žrde.

45

Domáci sa snažia o poslednú akciu, ale pred 16kou Juventusu sa im nedarí.

44

Kimmich vidí žltú kartu.

44

Cuadrado mal obrovskú príležitosť, ale Neuer skvele zasiahol a loptu vyrazil pred seba. Následne strieľal Lichtsteiner, ale loptu poslal nad domácu bránu.

43

V závere prvého polčasu sa domáci snažia znížiť nepriaznivé skóre, no zatiaľ sa im nedarí. Lahm si v útoku pomohol nedovoleným spôsobom, a po faule na Evru sa domáci musia rýchlo vrátiť na vlastnú polovicu.

42

42.

42

Müller sa ocitol vo veľkej príležitosti, ale z niekoľkých metrov neprekonal Buffona.

41

Lichtsteiner si pri spracovaní lopty pomohol rukou, a loptu tak získavajú hráči Bayernu.

40

Pred nami je posledných 5 minút prvého polčasu. Pri lopte sú hráči Juventusu, ktorí smerujú na útočnú polovicu.

39

Po faule na Kimmicha domáci zahrávali priamy kop z cca 35 metrov. Ten nepriniesol žiadne ohrozenie brány, ale domáci ostávajú na útočnej polovici.

38

Morata vidí žltú kartu po faule na Kimmicha.

37

Domáci obliehajú 16ku Juventusu, no zatiaľ je to bez strely na bránu.

36

Costa pálil z cca 14 metrov, ale jeho strela bola zblokovaná. Domáci však ostávajú na útočnej polovici.

34

Momentálne sa hrá v strede ihriska kde je množstvo súbojov a outových vhadzovaní.

33

Domáci sa snažia niečo vymyslieť na útočnej polovici, ale zatiaľ si loptu posúvajú 30-40 metrov od brány, v ktorej stojí Buffon.

32

Posledné minúty prinášajú nevydarené akcie Bayernu a hru v strede ihriska. Prvý polčas patrí Juventusu, ktorý prekvapil domácich.

30

Do konca prvého polčasu ostáva ešte 15 minút. Pri lopte sú hráči Juventusu, ktorí sa dostávajú na útočnú polovicu.

29

Khedira vidí žltú kartu za nešportové správanie.

28

28. Juan Cuadrado (JUV) - 0:2

28

Juventus Turín dal gól! Hostia už vedú o 2 góly! Morata skvele prihral voľnému JUANOVI CUADRADOVI, ktorý s loptou prišiel do 16ky obišiel Lahma a následne poslal loptu do siete.

27

Lichtsteiner fauloval v strede ihriska Ribéryho a Bayern získava priamy kop.

26

Priamy kop domácim vôbec nevyšiel, a následná akcia zakončená hlavičkou Ribéryho tiež nepriniesla úspech. Lopta končí v rukaviciach brankára Buffona.

25

Sandro fauloval Lahma a domáci získavajú priamy kop z cca 30 metrov.

24

Khedira fauloval v strede ihriska Alonsa a domáci získavajú priamy kop.

23

23.

23

Na opačnej strane bol v ofsajde Ribéry, a tak ani akcia Bayernu nebola úspešná.

23

Morata sa ocitol v ofsajde, a tak sa musia hráči Juventusu rýchlo vrátiť na vlastnú polovicu. Spomalený záber ukázal, že to bola tesná situácia.

20

Costa fauloval v strede ihriska Evru a hostia získavajú priamy kop.

19

Lewandowski sa dostával do zakončenia, ale lopta mu v 16ke Juventusu zle skočila a končí za čiarou.

17

Costa zakončoval z cca 20 metrov, ale lopta míňa bránu Juventusu. Nasleduje odkop brankára Buffona.

16

Vidal sa snažil zakončiť v 16ke Juventusu, ale lopta mu ušla za čiaru a tak nasleduje iba odkop brankára Buffona.

15

Hráči Bayernu svoju akciu na hranici 16ky prekombinovali, a hostia následne loptu odkopli do stredu ihriska.

14

V pokutovom území Juventusu bolo rušno, ale zakončenie Müllera hlavou nebolo úspešné. Lopta končí v rukaviciach brankára Buffona. Na opačnej strane neuspel Morata, ktorý loptu poslal vysoko nad domáci bránu.

13

Pogba si v útoku počínal nedovolene, a po faule na Kimmicha sa musia hráči Juventusu rýchlo vrátiť na vlastnú polovicu.

12

Hráči Juventusu poslali do 16ky Bayernu dve dobré lopty, ale domáca obrana situáciu zvládla a hru dostala do stredu ihriska.

11

Ribéry zakončoval bez prípravy z vnútra 16ky, ale loptu poslal vysoko nad bránu Juventusu.

9

Pri lopte sú stále hráči Bayernu, ktorí sa snažia dostať pred 16ku Juventusu.

8

Hráči Bayernu si prihrávajú na útočnej polovici, ale zatiaľ sa všetko odohráva ďaleko od brány Juventusu.

7

Domáci sa snažia okamžite odpovedať, ale zatiaľ sa nevedia dostať pred 16ku Juventusu.

6

6. Paul Pogba (JUV) - 0:1

6

Juventus Turín dal gól! Juventus sa dostáva do vedenia po góle, ktorý zaznamenal PAUL POGBA. Brankár Neuer zle vybehol z brány, Lichtsteiner prihral voľnému Pogbovi a ten nemohol minúť prázdnu bránu.

6

Ribéry fauloval v strede ihriska Cuadrada a hostia získavajú priamy kop.

5

Priamy kop Juventusu nepriniesol žiadne ohrozenie domácej brány, ale hostia ostávajú pred 16kou Bayernu.

4

Lewandowski fauloval Bonucciho a Juventus získava priamy kop z cca 35 metrov.

3

Vidal sa dostával do veľkej príležitosti, ale v 16ke si ťažkú loptu nedokázal spracovať a tá končí v rukaviciach brankára Buffona.

2

Prvá akcia hosťom nevyšla a pri lopte sú už hráči Bayernu. Tí sa pomaly presúvajú na útočnú polovicu.

1

Zápas v Mníchove sa začal. Domáci dnes nastúpili v tradičných červených dresoch, a hostia z Turína v bielo-čiernych. Úvodný výkop patril hráčom Juventusu, ktorí sa snažia založiť prvú akciu.

1

FC Bayern Mníchov: Neuer – Lahm (C), Kimmich, Benatia, Alaba – Alonso – Costa, T. Müller, Arturo Vidal, Ribéry – Lewandowski.

Náhradníci: Ulreich – Th. Alcântara, Rafinha, Bernat, Götze, Rode, Coman.

Juventus Turín: Buffon (C) – Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Evra – S. Khedira, P. Pogba – Cuadrado, Hernanes, Sandro – Morata.

Náhradníci: Neto – Zaza, Mandžukić, Asamoah, Rugani, Sturaro, Pereyra.

Rozhodca: Jonas Eriksson- M.Klasenius, D.Wärnmark.
Vítam Vás pri sledovaní futbalového zápasu Ligy majstrov medzi Bayernom Mníchov a Juventusom Turín.

FC Bayern Mníchov

Domáci sa do osemfinále Ligy majstrov dostali zo skupiny F, v ktorej obsadili prvé miesto so šesťbodovým náskokom pred druhým Arsenalom Londýn. Prvý osemfinálový zápas v Turíne priniesol remízu 2-2, a tak sú hráči Bayernu pred dnešnou odvetou miernym favoritom na postup do ďalšej fázy. V domácej lige sa hráčom Bayernu Mníchov darí rovnako dobre ako v predchádzajúcich sezónach. Po 26 kolách sú s 66 bodmi lídrom súťaže, s päťbodovým náskokom pred druhou Borussiou Dortmund.

Juventus Turín

Do Mníchova zavíta majster Talianska z Turína. Juventus sa do osemfinále Ligy majstrov dostal zo skupiny D, v ktorej obsadil druhú priečku. Po spomínanej domácej remíze 2-2 musia hráči Juventusu v Mníchove streliť aspoň jeden gól, a to rozhodne nebude ľahká úloha. V domácej lige sa hráčom Juventusu darí veľmi dobre. Po 29 kolách majú na svojom konte 67 bodov, a kraľujú Serii A.

Dnešný zápas sa odohrá na štadióne Allianz Arena v Mníchove, ktorý má kapacitu 75 000 divákov.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 20:45.

4:2

Góly: 73. Lewandowski, 90+1. T. Müller, 108. Th. Alcântara, 110. Coman – 6. P. Pogba, 28. Cuadrado

Karty:   44. Kimmich (BAY), 47. Arturo Vidal (BAY), 51. Lewandowski (BAY), 109. Th. Alcântara (BAY), 112. Bernat (BAY) – 29. S. Khedira (JUV), 38. Morata (JUV), 48. Lichtsteiner (JUV), 53. Bonucci (JUV), 71. Cuadrado (JUV), 103. Pereyra (JUV), 112. Sturaro (JUV)

Bayern Mníchov: Neuer – Lahm (C), Kimmich, Benatia (46. Bernat), Alaba – Alonso (60. Coman) – Costa, T. Müller, Arturo Vidal, Ribéry (101. Th. Alcântara) – Lewandowski.

Juventus Turín: Buffon (C) – Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Evra – S. Khedira (68. Sturaro), P. Pogba – Cuadrado (89. Pereyra), Hernanes, Sandro – Morata (72. Mandžukić).

Rozhodca: Jonas Eriksson- M.Klasenius, D.Wärnmark