29.03.2016, 17:45 • Myjava • Skupina 8 • Miroslav Kováčik

: 2.36 3.25 3.6

82

Enver Cenk Şahin je poriadne frustrovaný, čo sa prejavilo aj na jeho zákroku. Zozadu fauloval Alberta Rusnáka a zaslúžene vidí žltú kartu.

78

Pokutový kop pre Slovensko! Matúša Bera v šestnástke Turecka fauloval Emre Can Coşkun a hlavný rozhodca ukazuje na biely bod. Navyše, tureckému obrancovi udeľuje druhú žltú kartu v zápase, a tak záver zápasu bude Slovensko dohrávať v početnej výhode.

76

Za svoju gólovú radosť dostáva žltú kartu Jaroslav Mihálik. Takýchto žltých kariet je rozhodne škoda, no emócie sú emócie.

60

Na konci hodiny hry vidíme žltú kartu. Po škaredom faule na Dávida Ivana ju úplne zaslúžene dostáva Emre Can Coşkun.

44

V predposlednej minúte prvého polčasu vidíme kartové tresty na oboch stranách. Z hráčov Slovenska je potrestaný Milan Škriniar a na druhej strane dostáva žltú kartu Bilal Başaçıkoğlu.

5:0

Góly: 10. Zreľák, 23. Rusnák, 75. Mihálik, 79. Zreľák (pen.), 85. Zreľák

Karty:   44. Škriniar (SVK), 76. Mihálik (SVK) – 44. Başaçıkoğlu. (TUR), 60. Coşkun (TUR), 82. Şahin (TUR)   78. Coşkun (TUR)

Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 6:4. Rohy: 12:4. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 20:12.

Slovensko: Chovan – Mazaň, Škriniar, Niňaj, Valjent – Mihálik, Chrien, Lobotka, Bero, Rusnák – Zreľák
Náhradníci: Rodák – Brigant, Ivan, Šatka, Skovajsa, Šafranko, Vestenický

Turecko: Uysal – Uruç, Coşkun, Çinemre, Taşdemir – Yokuşlu, Kahveci – Mor, Uçan, Başaçıkoğlu – Karaman
Náhradníci: Akhan – Ayhan, Çınar, Meras, Şahin, Ünal, Zeybek