02.04.2016, 15:30 • Info o zmenách stavu (Lukáš Pancurák)

Tipsport: 2.1 3.4 2.93

90

Koniec zápasu. (18:12:59)

90

FC Spartak Trnava B dal gól! Tak toto je dokonalý obrat v podaní Trnavy. Hostia ešte 6 minút pred koncom prehrávali, v tejto chvíli ale vedú už 2:1. Postaral sa o to PEPE GUILAVOGUI.

84

FC Spartak Trnava B dal gól! Šesť minút pred koncom máme vyrovnané! Trnava mala výhodu pokutového kopu, ktorý KOUAKOU PRIVAT YAO bezpečne premenil.

83

Žltú kartu dostáva Šebek (Nové Mesto nad Váhom).

82

Striedanie v tíme FC Spartak Trnava B: z ihriska odchádza Bališ, prichádza Medgyes.

78

Žltú kartu dostáva Košťál (FC Spartak Trnava B).

69

Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Jastráb, prichádza Labuda.

66

Striedanie v tíme FC Spartak Trnava B: z ihriska odchádza Gojković, prichádza Guilavogui.

56

Žltú kartu dostáva Bališ (FC Spartak Trnava B).

46

Striedanie v tíme FC Spartak Trnava B: z ihriska odchádza Dubec, prichádza Yao.

46

Striedanie v tíme Nové Mesto nad Váhom: z ihriska odchádza Plavšić, prichádza Kurtin.

46

45

45

Nové Mesto nad Váhom dalo gól!
Gól strelil LUKÁŠ ŠEBEK.

26

Žltú kartu dostáva Dušan Dzíbela (FC Spartak Trnava B).

1

Vážení čitatelia, z technických dôvodov vám z tohto stretnutia prinesieme informácie až po jeho skončení. Ospravedlňujeme sa za vzniknuté problémy.

Nové Mesto nad Váhom: Belic – Šupák, Ranko, Šupka, Jurica, A. Plavšič, M. Plavšič, Jastráb, Živčic, Šebek (C), Lopušan
Náhradníci: Egri, Kurtin, Jantošovič, Labuda, Druxa

FC Spartak Trnava B: Strapák – Kadlec, Gojkovič, Bališ (C), Jirka, Hrebík, Košťál, Dubec, Oravec, Dzíbela, Hlavna
Náhradníci: Takáč, Juhás, Ujlaky, Medgyes, Guilavogui, Richnák, Privat Yao

Rozhodca: Hrčka – Hrmo, Jekkel.