Standard Liége – KV Kortrijk

1:1

koniec (1:1)

10.04.2016, 20:00 • Pavel Škopek cz

Zápas je za námi a oba týmy se rozcházejí za smírného stavu 1:1. Lutych sice hrál od 7. minuty v deseti, ale zvykl si na to a hrál výborně. Druhý poločas byl vyrovnaný, oba týmy měly šance, ale žádný z nich nedokázal vstřelit branku. K vidění bylo několik faulů a vypjatých momentů, gól však žádný. Remíza je tak zasloužená, oba celky berou bod. Ode mě je to dneska všechno, mějte se hezky a někdy zase při fotbalovém onlajnu na shledanou. (21:57:48)

90+5

90+5

Za simulování dostal žlutou kartu ještě Goreux

90+2

Další zbytečná karta, kterou si připisuje Dossevi.

90

90.

90

Nastavují se čtyři minuty.

89

Verstraete v závěru vyfasoval ještě žlutou kartu.

86

Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází Papazoglou, přichází Olaitan.

85

Hosté v posledních minutách utočí, co jen to jde, Papazoglou hlavičkoval pouze do míst, kde se nacházel domácí brankář.

83

83.

83

Ani Kortrijk právě neproměnil, Kageovi sklouzl balón a Valdés tak neměl těžkou práci.

82

Rozběhnuté útočníky Standardu zastavil praporek ohlašující jejich ofsajd.

79

Papazoglou dostal míč na polovině soupeře, ale byl široko daleko sám.

76

Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Rayn Mmaee, přichází Santini.

76

Zápas se pomalu blíží ke konci a my jsme zatím neviděli žádný dalš gól. Hra usíná. Prosadí se ještě někdo?

73

Rollandovi sedl míč a nasměroval ho na bránu, bohužel pro hosty kousek nad.

71

Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Trebel, přichází Remacle.

67

Hosté začínají být zase o něco nebezpečnější, Papazoglou se připomněl gólmanu Valdésovi.

64

Střídání v týmu KV Kortrijk: ze hřiště odchází De Smet, přichází D'Haene.

63

Rollandovi jeli nohy a zbytečně fauloval, vidí za to žlutou kartu.

61

Přímou střelu zastavila zeď a Kortrijk se ujal míče.

60

Je za ními hodina hry a stav je stále yrovnaný 1:1. Dokáže si dnes nějaký tým dojít pro tři body? Uvidíme, Lutych má možnost, rozehrává zajímavou standartku.

56

Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Dompe, přichází Boschilia.

55

Hra je momentálně klidná a bez větších pokusů o střelu. Vstřelí dnes ještě někdo gól?

52

52.

52

Standard ukazuje, že to jde i v deseti. Edmilson si udělal prostor pro střelu a pořádnou ránou získal pozornost celé obrany Kortrijku. Balón skončil v náručí gólmana.

50

Také Kortrijk se snaží prosadit, ale přes mohutnou obranu domácích to jde s těží.

47

Druhou půli začal lépe Lutych a Sifakis se musel hodně ohánět. Vše skončila střelou Maniatise mimo.

46

První půle je za námi a stav po ní je 1:1. Velmi důležitou minutou, která ovlivnila celý zápas je minuta sedmá, kdy uviděl domácí S. Mmaee červenou kartu. Přesilovku využili hosté o šest minut později a vypadalo to, že s Lutychem bude ještě hůř. Jenže domácí se nevzdali, došli si pro penanltu a vyrovnali. Od té doby je stav vyrovnaný a o zbytku rozhodne druhý poločas. Ten žačne přibližně ve 21:04.

45+1

44

V prvním poločase se už asi nic nestane, obě strany čekají na hvizd.

42

Útočné tažení Kortrijku zastavil ofsajd Merciera.

40

Tento kop se domácím nepovedl a Kortrijk se po delší době dostává k moci.

39

Dompého polostřela byla sražena na roh.

36

Sudí tasil poprvé v utkání žlutou kartu, tento trest za faul dostal De Smet.

34

Lutych jakoby rázem ožil a dere se do útoku. Hostující hráči jsou zaskočení.

32

32. MANIATIS - 1:1

32

Standard právě vstřelil branku!
Standard se dostává z nejhoršího a díky proměněnému pokutovému kopu vyrovnávají! Autorem je GIANNIS MANIATIS! Stav utkání 1:1.

31

31.

31

Byla odpískána penalta pro Standard Lutych!

28

Po delší době se ke svému cíli podívali i domácí, kombinace Edmilsona a Mmaeeho skončila střelou druhého jmenovaného.

25

Papazoglou se nebojí střílet a předvedl to i nyní. Jeho pumelice byla zastavena Valdésem.

23

Standart často nestíhá a uchyluje se k faulům. Kortrijk rozehrává ze středu hřiště.

21

Valdés musel zasahovat a Kortrijk si vybojoval roh. Centr do šestnáctky nebyl úspěšný, když naopak Lutych šel do protiútoku.

19

Papazoglou se prosmýkl a tvrdou střelou vylekal Valdése.

18

Kombinace hostů skončila nepřesností Rollanda.

15

15.

15

Standart se po gólu snaží chytit, ale nejde mu to. Kortrijk je stále při balónu.

13

13. PAPAZOGLOU - 0:1

13

Kortrijk právě vstřelil branku!
Přesilovka byla proměněna velmi rychle! ATHANASIOS PAPAZOGLOU se dostal ve správný moment k míči a poslal svůj tým do vedení 1:0!

12

Kortrijk rozehrával přímý kop, ten ale skončil za koncovou čáru a Valdés může rozehrávat od své branky.

9

Kortrijk posiluje útok, na místo De Metse nastupuje Kage.

7

7. Červená karta

7

Tak to je velká komplikace pro domácí celek! S. Mmaee fauloval a dostává červenou kartu! Domácí budou hrát skoro celý zápas o desetí lidech!

6

Začátek hry patří spíše hostům, Standart ale hru dohání a tempo vyrovnává.

1.

1

Hned po úvodu prověřil Mercier domácího gólmana tvrdou střelou!

1

Standard Lutych: Valdés – Goreux, Arslanagic, S. Mmaee, Andrade – Trebel, Maniatis – Dossevi, Dompé, Edmilson Junior – R. Mmaee
Náhradníci: Boschilia, Santini, Fiore, Hubert, Kosanovič, Remacle, Okita

KV Kortrijk: Sifakis – Marušič, Gigot, Chanot, Tomaševič – De Smet, De Mets, Rolland, Verstraete, Mercier – Papazoglou
Náhradníci: Boyer, Kage, Keet, D'Haene, Van Loo, Sarr, Olaitan

Rozhodčí: Boucaut – Godelaine, Plumes.
Dobrý den, vítám zde všechny fotbalové příznivce. Dnes se zaměříme na utkání belgické ligy mezi Standardem Lutych a KV Kortrijkem. Oba týmy bojují v tabulce o Evropskou ligu, kde v prvním kole domácí zvítězili nad Waaslendem a Kortrijk remizoval s Mouscronem. Kdo získá dneska body, které jsou velmi cenné? Favoritem by měl být Lutych, dokáže to? V ligových zápasech má ale lepší bilanci Kortrijk. Nechme se překvapit, zápas to bude jistě zajímavý. Začátek zápasu je přichystán na 20:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.