Granada CF – Levante UD

5:1

koniec (3:0)

21.04.2016, 21:00 • 34. kolo • Patrik Žažo

Názor o tomto zápase si môžte spraviť aj sami. V druhom polčase sme videli jedno veľké divadlo, ktoré spustil hlavný arbiter, ktorý rozdával karty jednu za druhou. Zápas sa aj napriek tomu napohľad odohrával v pokojnom duchu. Isaac Success opustil ihrisko na nosidlách. Prajeme mu skoré uzdravenie. Prvý polčas bol jednoznačne lepší, ale aj napriek tomu sme videli v druhom polčase rovnaký počet gólov ako v tom prvom. To bolo na dnes odo mňa všetko. Dovidenia. (22:55:51)

90+4

90+4

Deyverson bol ihneď po rozohrávke faulovaný, no následne sa píska koniec zápasu.

90+3

90+3. Youssef El Arabi (GRN) - 5:1

90+3

Granada dala gól! Gól strelil YOUSSEF EL ARABI.
Domáci využívajú presilovku prakticky ihneď. Youssef El Arabi dostal loptu medzi dvoch hráčov, obišiel brankára a kompletizuje hattrick.

90+1

Druhú žltú a následne červenú kartu dostáva Simão (Levante UD). Muselo to prísť, Simão vybuchol a vidí druhú žltú, a následne červenú.

90+1

Nadstavovať sa budú 4 minúty.

90

Levante sa pokúšalo niečo vymyslieť v útočnej fázy, ale lopta sa dostala za čiaru. Andrés Fernández bude vykopávať.

89

Žltú kartu dostáva Ricardo Costa (Granada CF).

88

V šestnástke Levante je ďalší hráč Granady na zemi! Penalta sa nepíska.

87

Hlavný arbiter pokazil zápas. Zápas vyhrotil práve on so svojimi kolegami, ktorí odmávali dve sporné penalty pre domácich.

86

Žltú kartu dostáva Youssef El Arabi (Granada CF).

86

Na trávniku to iskrí! Hlavný rozhodca vykazuje na tribúnu niekoho z lavičky.

85

85. Youssef El Arabi (GRN) - 4:1

85

Youssef El Arabi premieňa aj druhú penaltu, keď nedal brankárovi opäť šancu a loptu poslal k tyči!

85

Žltú kartu dostáva Diego Mariño (Levante UD).

84

Žltú kartu dostáva Simão (Levante UD).

84

Po ruke v šestnástke bude nasledovať ďalšia penalta pre Granadu!

82

82. Rubén (LVN) - 3:1

82

Levante dalo gól! Gól strelil RUBÉN GARCÍA.
Rubén García napriahol k strele z 25 metrov a lopta zapadla presne k tyči! Vykresal tak iskričku nádeje pre svoj tím.

81

Levante už veľa času nezostáva. V záverečných 10 minútach musí streliť minimálne 3 góly, čo je priam nemožné.

79

Youssef El Arabi pomáha svojmu spoluhráčovi, ktorý leží s kŕčmi na zemi. Tým hráčom je Isaac Cuenca.

78

Isaac Cuenca sa dostal po sklepnutí spoluhráča k strele, ktorá mierila vysoko nad. Diego Mariño je v druhom polčase prakticky bez práce.

77

Youssef El Arabi si nepostrážil svoje ofsajdové postavenie a nachytal sa mimo hry.

76

Na trávniku zostáva ďalší domáci hráč. Druhý polčas je priam prekliaty.

75

Hostia sa snažili presadiť po rýchlej kombinačnej akcií, ktorá stroskotala na zlej finálnej prihrávke.

74

Striedanie v tíme Granada CF: z ihriska odchádza Isaac Success, prichádza Fran Rico.

73

Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza José Luis Morales, prichádza Rubén García.

73

Striedanie v tíme Granada CF: z ihriska odchádza Rubén Pérez, prichádza René Krhin.

72

Deyverson mal ďalšiu šancu na strelenie gólu! V malom vápne ostal osamotený, ale jeho strela len pohladila bočnú sieť.

71

Isaac Success vyzerá byť veľmi otrasený. Z ihriska je odnášaný na nosidlách.

70

Adalberto Peñaranda sa zrazil s hlavami s Isaacom Successom a v hre sa nebude chvíľu pokračovať. Na trávniku sú už nosidlá.

69

Jeden zo striedajúcich hráčov Levante si spravil priestor na pravom krídle, ale jeho strela mierila do stredu brány.

68

Domáci sú v druhom polčase bezzubí. Zamerali sa najmä na udržanie výsledku.

66

Pravý krídelník hostí si nedal pozor a ocitol sa v ofsajde.

65

Deyverson mal šancu na korigovanie stavu, ale Andrés Fernández jeho dorážku parádne vytlačil na roh!

64

Keď to takto pôjde ďalej, tak dnešný zápas v plnom počte nedohráme. Na ihrisku sa viac fauluje než hrá futbal. Levante bude zahrávať priamy kop z dobrej pozície.

64

Žltú kartu dostáva Rubén Pérez (Granada CF).

63

Žltú kartu dostáva Cristiano Biraghi (Granada CF).

62

Verdu sa snažil ľahkým lobom prekvapiť domáceho brankára, ktorý bol pozorný a loptu zachytil.

61

Striedanie v tíme Granada CF: z ihriska odchádza Rubén Rochina, prichádza Adalberto Peñaranda.

60

Isaac Success zostal voľný na zadnej žrdi, ale jeho halfvolej mieril do stredu brány.

59

Levante sa pokúsilo zaútočiť po pravej strane, ale táto akcia úspech neslávila. Lopta sa ocitla v aute.

58

Hra nemá tempo, hráči sa sústredia viac na seba než na hru. Preto nám pribúda počet žltých kariet.

58

Žltú kartu dostáva Abdoulaye Doucouré (Granada CF).

57

Žltú kartu dostáva Rubén Rochina (Granada CF).

56

Teraz pre zmenu zostáva na trávniku Rochina a hra je opäť prerušená.

55

Youssef El Arabi už odišiel za postrannú čiaru a hra pokračuje ďalej.

54

Hra je prerušená, pretože Youssef El Arabi zostáva ležať na trávniku.

53

Levante nepoľavuje vo svojej aktivite, avšak zatiaľ si jej hráči nedokázali nič vypracovať.

51

Po nepresnosti v rozohrávke hostí sa bude vykopávať od domácej brány.

50

Isaac Success sa prudkou prihrávkou snažil nájsť pred bránou Youssef El Arabiho, ale ten bol obsadený a k lopte sa nedostal.

49

Hostia začali v úvode druhého polčasu aktívne, avšak už sú opäť bez loptu, ktorú má Granada.

48

Dnešný zápas sleduje 21 131 divákov.

47

Domáci sa prehlavičkovali s loptou až k vlastnému brankárovi, ktorý môže loptu podržať vo svojom náručí.

46

Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza Giuseppe Rossi, prichádza Mauricio Cuero.

46

Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza David Navarro, prichádza Víctor Camarasa.

46

Granada drví svojho konkurenta o udržanie a do šatne ide s náskokom 3 gólov. Levante si v prvom polčase nevypracovalo vôbec nič a zaslúžene prehráva. Deyverson navyše dostal zbytočnú žltú kartu, keď sa snažil pomôcť domácemu brankárovi, postaviť si loptu na správne miesto. Druhý polčas začne o 15 minút.

45

44

44. Rubén Rochina (GRN) - 3:0

44

Granada dala gól! Gól strelil RUBÉN ROCHINA.
Rubén Rochina sa dostal k spätnej lopte a Mariňo nemal nárok. Na túto strelu do poslednej chvíle nevidel.

44

Granada drží loptu na vlastnej polovici a vyčkáva na to, čo spravia hostia.

43

Žltú kartu dostáva Deyverson (Levante UD).

42

Youssef El Arabi sa pošmykol pri spracovaní lopty, a tak sa jej zmocnili hostia, ktorí musia ešte v závere niečo vymyslieť, aby sa dostali späť do hry o body.

41

Priebeh zápasu sa nám ukľudnil a domáci kontrolujú hru. Budú vhadzovať z vlastnej polovice ihriska.

39

Abdoulaye Doucouré bol podkopnutý zo zadu a píska sa faul na poliacej čiare.

38

Youssef El Arabi fauloval a Levante bude zahrávať priamy kop zo 40 metrov.

37

Isaac Success mohol prejsť do brejku, ale pošmykol sa. Morales mu loptu ukradol a rozohral ju na svojho spoluhráča.

36

Youssef El Arabi sa po góle ocitol aj v ofsajde.

35

35. Youssef El Arabi (GRN) - 2:0

35

Youssef El Arabi sa z penalty nemýlil! Loptu poslal brankárovi do opačnej strany.

34

34. Verza (LVN)

34

Žltú kartu dostáva Verza (Levante UD).

33

Po ruke v šestnástke bude nasledovať penalta pre Granadu!

33

Carl Medjani si nedal pozor a lopta sa mu zaplietla medzi nohami. Domáci budú zahrávať roh.

32

Domáci si jednoducho poradili s nákopom hostí. Lombán nasmeroval loptu hlavou presne k svojmu brankárovi.

31

Deyverson vypálil zo zlej pozície, za čo ho jeho spoluhráči asi nepochvália. Lopta zamierila vysoko nad.

29

Isaac Cuenca si hodil loptu na strelu, ktorá bola zblokovaná. Domáci začnú nový útok od vlastnej polovice.

28

Domáci hrozia aj naďalej, avšak strela Rochinu spoza šestnástky mierila mimo.

27

Hostia sa snažili pohroziť z rohového kopu, ktorý s istotou vyráža domáci brankár do bezpečia.

25

25. Isaac Success (GRN) - 1:0

25

Granada dala gól! Gól strelil ISAAC SUCCESS.
Isaac Success nabral rýchlosť na pravom kraji, kde nechal za sebou jedného obrancu. Sám pred brankárom sa nemýlil a posiela Granadu do vedenia!

24

Cuenca nasadil protihráčovi jasličky, avšak jeho prihrávka spoluhráča nenašla.

23

Isaac Cuenca otáľal s centrom až napokon loptu len nakopol do malého vápna, kde bol pripravený Mariňo.

22

Domáci držia loptu na vlastnej polovici a nikam sa nehrnú, snažia sa ukľudniť priebeh stretnutia.

21

Youssef El Arabi zostal na malom vápne, kde ho našiel center, ale jeho hlavička mierila nad!

20

Morales posielal zaujímavý center do šestnástky, ktorý Fernández len vyrážal k voľnému Rossimu, ale ten si loptu nedokázal spracovať.

19

Lerma sa snažil spracovať loptu na pravom kraji, ale na jeho smolu mu ušla do autu.

18

Abdoulaye Doucouré sa snažil odcentrovať do šestnástky súpera, avšak jeho prihrávka bola zblokovaná.

17

Abdoulaye Doucouré sa nepretlačil popri postrannej čiare, pretože mu lopta uskočila do autu.

16

Zápas je v úvode pretaktizovaný, ani jeden z celkov nechce spraviť chybu.

15

Žltú kartu dostáva Giuseppe Rossi (Levante UD).

15

Hostia prerušili domácu akciu už v jej zárodku, konkrétne Giuseppe Rossi.

14

Youssef El Arabi sa ocitol v ofsajde, čo neuniklo pozornosti arbitrov a píska sa.

12

Deyverson sa snažil presadiť v kĺbku hráčov, kde najvyššie vyskočil Fernández, ktorý loptu skrotil do svojej moci.

11

Hostia sa dostali k odkopnutej lopte a môžu pokračovať smerom na bránu súpera.

10

Biraghi si nekomplikoval život a loptu len odpálil do autu, čím oslobodil svoj tím. Levante bude vhadzovať v blízkosti striedačiek.

9

Domáci sa s loptou ďaleko nedostali, a tá prešla až k Mariňovi, ktorý môže byť zatiaľ pokojný.

8

Jeden z domácich hráčov sa ocitol v pokutovom území na trávniku, ale penalta sa nepíska.

7

Biraghi nedostal prihrávku od svojho spoluhráča, pretože ten sa rozhodol loptu odcentrovať. Tento center bol veľmi nepresný a skončil v aute.

6

Levante pozorne bráni a nepúšťa Granadu k zakončeniu.

5

Jeden z hráčov domácich si pomáhal nedovoleným spôsobom a píska sa faul.

4

Granada začala od úvodu aktívnejšie, hráči hostí sa len presúvajú a čakajú čo domáci vymyslia.

3

Domáci sa dostali k rozohrávke rohového kopu, avšak s touto šancou si neporadili dobre, pretože center z rohu zamieril presne k pripravenému brankárovi.

2

Domáci držia loptu, ktorú si posúvajú na krátku vzdialenosť.

1

Granada CF: Andrés Fernández – Lombán, Babin (C), R. Costa, Biraghi – R. Pérez, Doucouré – Cuenca, Rochina, Success – El Arabi.
Náhradníci: J. Fernández – M. Dória, Barral, Krhin, R. Ibáñez, F. Rico, Peñaranda.

Levante UD: Mariño – Lerma, Medjani, D. Navarro (C), Orbán – Verdú, Verza, Simão, Morales – Deyverson, Rossi.
Náhradníci: Rubén – Pedro López, Rubén García, Feddal, Cuero, Camarasa..
Vítam vás pri sledovaní 34. kola španielskej Primera Division. Granada privíta na svojom trávniku UD Levante.

Vzájomné zápasy:
12.12.15 Levante – Granada 1 : 2
23.02.15 Levante – Granada 2 : 1
24.09.14 Granada – Levante 0 : 1
31.03.14 Granada – Levante 0 : 2
03.11.13 Levante – Granada 0 : 1

Granada škrábe body zubami, nechtami, aby sa dokázala zachrániť v najvyššej súťaži. Tento tím sa drží nad pásmom zostupu len o jeden jediný bod. Práve jeho dnešný konkurent je jeho najväčšou hrozbou, pretože Levante sa nachádza na 19. priečke a na Granadu stráca len dva body. Tá prehrala v posledných piatich zápasoch len raz, avšak až štyrikrát remizovala. Prehrala až v poslednom kole, keď nestačia na madridské Atlético. Granada je na domácom trávniku druhý najhorší tím ligy, horší je už len Gijón.

Levante je na tom o niečo horšie než Granada. Na predposlednom mieste má sa drží len o skóre pred Getafe. Chvost tabuľky je veľmi vyrovnaný. O všetkom sa bude rozhodovať do posledných kôl. Tento zápas nám však môže napovedať, ako to bude vyzerať s Levante nasledujúcu sezónu. Levante v poslednom zápase bodovalo naplno, keď si na domácom trávniku poradilo s Espanyolom 2:1. Deyverson je s 9 gólmi najlepším strelcom svojho tímu. Morales naňho stráca už 3 kúsky.
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00.

5:1

Góly: 25. Success, 35. El Arabi (pen.), 44. Rochina, 85. El Arabi (pen.), 90+3. El Arabi – 82. Rubén García

Karty:   57. Rochina (GRN), 58. Doucouré (GRN), 63. Biraghi (GRN), 64. R. Pérez (GRN), 86. El Arabi (GRN), 89. R. Costa (GRN) – 15. Rossi (LVN), 34. Verza (LVN), 43. Deyverson (LVN), 84. Simão (LVN), 85. Mariño (LVN)   90+1. Simão (LVN)

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 3:5. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 15:11.

Granada CF: Andrés Fernández – Lombán, Babin (C), R. Costa, Biraghi – R. Pérez (73. Krhin), Doucouré – Cuenca, Rochina (61. Peñaranda), Success (74. F. Rico) – El Arabi.

Levante UD: Mariño – Lerma, Medjani, D. Navarro (C) (46. Camarasa), Orbán – Verdú, Verza, Simão, Morales (73. Rubén García) – Deyverson, Rossi (46. Cuero).
Náhradníci: Rubén – Pedro López, Rubén García, Feddal, Cuero, Camarasa.

Rozhodca: Latre S.

Diváci: 21 131