3:1

koniec (3:1)

24.05.2016, 16:00 • Generali Arena • 34. kolo • Karel Milec (@KarelMilec) cz

Fortuna: 1.32 4.75 5.14

Sparta se stala mistrem Juniorské ligy a dnes také převezme pohár pro vítěze! (17:54:12)
V právě skončeném druhém poločase jsme branku neviděli a tak stav zůstal stejný 3:1!

90

89

Sparťanům se zatím nepovedlo zakončit, ale zůstávají u míče.

88

A ihned následuje další rohový kop.

88

Jen to tak zahučelo Strahovem, tenhle tečovaný centr proletěl vápnem až do zámezí a uvidíme rohový kop Sparty.

87

Sparťané si ještě kopnou takový zkrácený roh.

85

Zápas už se spíše dohrává.

83

Zatím ne. Střelecký pokus jde vysoko nad.

82

Rohový kop pro Teplice. Dojde ještě ke snížení?

80

Právě se nám rozeběhla poslední desetiminutovka zápasu. A vlastně i celé ligy.

77

Opět dobře ubráněn domácími hráči.

76

Další rohový kop hostů.

74

Na druhé straně se probojovávala do šance Sparta, ale ve vzdušném souboji byli úspěšnější hostující obránci.

72

Nyní se tepličtí hráči radovali z branky, ale celou akci zastavil zdvižený praporek pomezního rozhodčího.

70

Ve druhém poločase stále čekáme na nějakou větší gólovou šanci.

67

Štorc zůstal bez práce.

66

Šestý rohový kop budou zahrávat Teplice.

64

Teplická střela zpoza vápna jde mimo.

63

Sparta zahrávala standardní situaci ze zhruba 20 metrů, ale přímá střela trefila pouze pevnou teplickou zeď.

60

Ovšem žádná větší šance z toho nepramenila.

60

Další rohový kop Sparty.

59

Centr teplických hráčů končí u sparťanského stopera.

57

Sparta šla do rychlého brejku, ale jak rychle akce začala tak také skončila.

55

Druhý poločas začal v mnohem menším, než skončil ten první.

53

Centr pouze prolétl vápnem a vykopávat bude opět Plachý.

52

Uvidíme rohový kop Sparty.

50

Hosté šli do brejku, ale vše zastavil čistý zákrok Kadlece.

49

Míč v zámezí a vykopávat bude Plachý.

47

Teplice se dostaly ke střele zpoza vápna, ale střela byla velmi nepovedená a zamířilo vysoko nad.

46

Sparťané nám výkopem zahájili druhý poločas.

46

Druhý poločas začne zhruba v 17:02.
Rozhodčí nestavil ani minutu a tak nám skončil první poločas, který přinesl čtyři branky a velkou dominanci Sparty, která po dvou brankách Sáčka a jedné brance Šímy vede 3:1.

45

44

I když zde nepanují úplně fotbalové podmínky, tak myslím, že můžeme být s prvním poločasem velmi spokojeni.

42

Nyní byl pískaný útočný faul Matouškovi, který fauloval Plachého.

41

Sparta právě vstřelila branku!
Tepličtí se v poslední minutách dostali pod obrovský tlak, který vyústil elegantní patičkou ONDŘEJE ŠÍMY.

40

Kadlec se skvěle vrátil a vypíchl balón teplickému útočníkovi, který už se pomalu chystal na souboj tváří tvář s gólmanem Štorcem.

38

A další dobrá šance Sparty! Po centru z pravé strany mohl hlavičkovat na malém vápně osamocený Sparťan, ale chybělo mu pár decimetrů, aby mohl hlavičkovat.

36

Matoušek šel teď sám na Plachého, kterému ještě stihl udělat kličku, ale následně už byl míč v příliš velkém úhlu a tak střelecký pokus skončil pouze na tyči.

35

Štorc musel zasahovat po dalekonosné ráně hostů, která naštěstí pro něj mířila do míst, kde stál.

33

Rohový kop letěl do ideálního prostoru na malé vápno, ale tam se nedokázal prosadit žádný hráč v rudém dresu.

33

A míč v zámezí, takže uvidíme rohový kop Sparty Praha.

32

Štorc si došel pro centrovaný balón a ihned založil sparťanský protiútok.

30

Zápas dvou nejlepších týmů zatím opravdu baví! Sparťané ihned po rozehrávce se vrhli do útoku. Špaček nejprve trefil břevno, ovšem následná dorážka MICHALA SÁČKA již skončila v brance!

28

28. David DENDIS - 1:1

28

Teplice právě vstřelily branku!
A máme srovnáno. Krásná teplická přihrávka z levé strany prošla až na malé vápno, kde bez problémů zakončil DAVID DENDIS a vyrovnal na 1:1.

27

Lobovaná přihrávka za obranu Sparty byla sice dobře myšlená, ale hůře provedená.

25

Záviška dnes předvádí skvělý pohyb na pravém křídle! Většina sparťanských akcí vede právě přes něj.

23

Jako přes kopírák! Sparťanští předvedli na chlup stejnou akci při první brance, akorát s tím rozdílem, že tentokrát trefil Michal Sáček pouze tyč.

22

Nyní zahrozili hosté, ovšem vše končí útočným faulem Teplic.

21

Sparta opět kombinuje na útočné polovině a snaží se Teplice držet pod tlakem.

19

Juniorka Sparty v dnešním zápase bráni rohové kopy lépe, než Á-tým, a tak ani tenhle rohový kop nepřinesl žádné větší vzrušení.

18

No a mohlo být srovnáno. Štorce lehce překvapil padající balón, který musel konečky prstů vyrážet na rohový kop.

16

Sparta přece jen byla o něco aktivnější a v poslední kole jde tak po právu do vedení.

14

14. Michal SÁČEK - 1:0

14

Sparťané rychle rozehráli kolmicí na rozeběhnutého spoluhráče, který vrátil míč do vápna, kde se střelou na zadní prosadil MICHAL SÁČEK!

14

Tentokrát byl Sáček faulovaný na středu.

12

Tepličtí nedokázali úplně ideálně ubránit centr z pravé strany, čehož využil na hranici vápna jeden z domácích hráčů a tvrdou ranou z voleje zamířil jen těsně vedle!

11

Sparta kopala standardní situaci, kterou rozehrála na krátko. Matoušek následně dostal možnost k centru, ale centr skončil na prvním obránci.

10

Špatná rozehrávka teplického stopera znamená vhazování pražské Sparty.

9

Hlavní sudí Zadinová zatím neměla příliš práce, což napravil Sáček, který fauloval na polovině hřiště.

7

Špaček se snažil efektně patičkou uvolnit spoluhráče, ale bohužel pro domácí teplický obranný val je zatím pevný.

5

Plachý dobře četl hru a vyběhl vyboxovat sparťanský centr, čímž výrazně pomohl obraně.

5

Vzdušná přihrávka na křídlo Sparťanům nevyšla a vhazovat budou Teplice.

3

Brejk je zastaven u půlicí čáry. Tohle šlo vyřešit lépe.

3

Sparťané se standardní situaci v poklidu ubránili a můžou vyrazit do brejku.

2

Jako první se o střelu postaral hostující tým, ovšem tečovaná končí nad a uvidíme první rohový kop teplického týmu.

1

AC Sparta Praha: Štorc – Cabadaj, Císařovský D. Čapek, Kadlec (C), Matoušek, Sáček, Šíma, Špaček, Těžký, Zaviška
Náhradníci: Kabele, Zavadil – Doupal, Hovorka, Kitanovič, Macek, Rajmon

FK Teplice: Plachý – Bílek, Dendis, Djordevič, Hasil, Martisoyan, D. Richter (C), M. Richter, Strada, Svoboda, Šup
Náhradníci: Skalák – M. Kalivoda, D. Kalivoda, Šimeček, Tesar.
Fotbalisté Sparty a Teplic dnes sehrají své poslední utkání v rámci ročníku 2015/16 Juniorské ligy. Zápas bude specifický ze dvou důvodů – Sparta totiž převezme pohár pro vítěze soutěže a zároveň se utkají dva nejlepší celky ligy.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.