0:0

koniec (0:0)

26.05.2016, 18:00 • Jan Prošek cz

Fortuna: 1.5 3.65 7.1

Přátelský zápas mezi Ázerbájdžánem a Andorrou branku nepřinesl. Oba celky se tak rozcházejí za smírného stavu 0:0. Já se s Vámi loučím a děkuji za pozornost. (19:48:29)

90+1

90+1

Sergio Moreno rozehrává volný kop. Míč končí mimo branku, následuje odkop od branky.

90

Zápas se dostává do své poslední řádné minuty, hraje se na polovině hřiště.

88

Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Rubio, přichází San Nicolas.

87

Míč končí v zámezí, vhazovat budou hráči celku, který je veden jako domácí.

86

Snadná práce pro brankáře Ázerbájdžánu, který se k míči dostává po delší době. Na jeho výkonu je patrná soustředěnost.

84

Zápas se v poklidu dohrává, ani jeden celek už nechce udělat chybu. Pravděpodobně gól už neuvidíme.

82

Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Rodriguez, přichází Clemente.

82

82. Amil Yunanov a jeho rána mimo branku.

82

Rohový kop pro Ázerbájdžán. Následně se ke střele dostal Yunanov, jehož rána mířila vysoko nad.

81

Z obou stran je ve hře velké množství nepřesností, které kazí dojem ze zápasu.

80

Dostáváme se do posledních deseti minut základní hrací doby, sledujeme nepříliš záživní přátelské utkání, ve kterém v dosavadním průběhu nepadl gól.

79

Žlutou kartu dostává Moreno (Andorra).

77

Nyní sledujeme pasáž hry, v níž má převahu Andorra, která se zatím ovšem nedostala k přesnějšímu zakončení.

77

Žlutou kartu dostává Mammadov (Ázerbájdžán).

75

Gomez, brankář Andorry, sebral letící míč ze vzduchu. Nyní rozehrává na spoluhráče, což se ukázalo jako dobrá volba. Z následné šance k ohrožení branky nedošlo.

74

Jordi Rubio přihrával na svého spoluhráče, který byl ovšem v postavení mimo hru. Pomezní ofsajd odmávali a odpískali.

72

Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Aleaz, přichází Moreno.

71

Nazirov nyní zabrnkal svému trenéru na nervy, když se rozhodl pro riskantní přihrávku na obránce. Ta se nakonec podařila.

70

Zápas se dostává do posledních dvaceti minut žádné hrací doby. Nutno dodat, že bezbrankový stav je stále aktuální, byť v prvním poločase měl "domácí" tým několik slibných šancí. Ve druhém poločase zatím na vyloženou šanci čekáme.

69

Ázerbájdžán je nyní delší dobu na útočné polovině, k zakončení se ale přes dobře hrající defenzivu Andorry nemůže probojovat.

67

Zápas by se vstřelenou brankou na jedné či druhé straně získal náboj. Na hřišti se nehraje v pomalém tempu, ale je znát, že se jedná o přípravný duel.

67

Faulu se dopustil "hostující hráč". Elvin Mammadov inkasoval nepříjemný zákrok. Následně se oklepal a ve hře pokračuje dál.

66

Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Sanchez, přichází Matos.

64

Obra týmy se snaží hrát hodně defenzivně, což znamená, že šancí a střel na branku je k vidění hodně málo.

63

Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Nazarov, přichází Eyyubov.

62

Brankář Ázerbájdžánu nyní nepřesně rozehrál. Míč i přes to získal jeho spoluhráč. Andorra se tak nedostala do šance, byť jsme viděli velké nedorozumění.

60

Žlutou kartu dostává Nazarov (Ázerbájdžán).

60

Volný kop rozehrával tým vedený jako hostující. K ohrožení branky se nedostal.

57

Žlutou kartu dostává Alexandre Martinez (Ázerbájdžán).

56

Hraje se hodně na polovině, hřiště, ani jeden tým nechce udělat chybu.

54

Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Martinez C., přichází Martinez C..

52

Střídání v týmu Andorra: ze hřiště odchází Garcia, přichází Lima.

50

Andorra stále častěji se dostává do útočných šancí, ale nemůže se probojoval do zakončení.

48

Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Guliyev, přichází Mustagayev.

47

Střídání v týmu Ázerbájdžán: ze hřiště odchází Sattarli, přichází Yanunov.

46

Úvodní poločas mnoho šancí nepřinesl. Aktivní je Ázerbájdžán, který ovšem trápí nepřesná koncovka.

45+0

45

Poločas se dohrává v klidu.

43

Ázerbájdžán je v držení míče, snaží se dát gól.

35

Další rohový kop Andorry. Tentokrát byl rozehraný o poznání lépe, ale k zakončení se tým vedený jako hostující nedostal.

34

Nyní se poprvé Andorra dostává do útoku výrazněji, následně rohový kop rozehraný na Jordio Ribioa. Ten se do míče opřel, ale branku minul.

31

Následně byl ošetřovaný Marcio Vieira, který odchází z hrací plochy za pomoci lékařů. Doufejme, že bude v pořádku.

31

31. Ani tato šance nekončí gólem.

31

Další velkou šanci nedokázal Ázerbájdžán proměnit. Budag Nasirov to byl, kdo v koncovce absolutně selhal.

29

29. Bezbrankový stav stále platí.

29

Do velké šance se dostal aktivně hrající Ázerbájdžán. Míč do ideální pozice dostal Agabala Ramazanov, jehož střela ovšem byla výrazně nepřesná. Tento moment si střílející hráč za rámeček zcela jistě nedá.

27

Pokus Ázerbájdžánu o rychlý útok končí postavením mimo hru, které je odmávané a následně i odpískané. Dobře, dobře to nyní udělali obránci Andorry, kterým ofsajdová past vyšla.

27

Tentokrát se faulu dopustil Tarlan Guliyev, rozehrává tedy Jordi Rubio na obranné polovině.

25

Andorra má horší pohyb, nestíhá se pohybovat se soupeři, a tak si musí pomáhat nedovoleným způsobem.

23

Rohový kop "domácího celku" rozehraný na krátko nevedl k ohrožení branky, v níž stojí Gomez.

22

Přímý kop rozehrával Ázerbájdžán. V pokutovém území se jeden z hráčů dostal k hlavičce. Míč po úderu hlavou však prostor vymezený třemi tyčemi trefit nedokázal.

19

Žlutou kartu dostává Naghiyev (Ázerbájdžán). Dopustil se faulu na polovině.

17

Hned dva pokusy dokázala zeď postavená před brankou Andorry zblokovat. Dostat takovou ránu z několika málo metrů, to bych opravu nechtěl.

16

Hra Magomeda je velmi konstruktivní. Umí přesným pasem najít spoluhráče, zároveň se ale nebojí vzít zodpovědnost na sebe a zakončit akci.

15

Sattarli parádně zpracoval míč u autové čáry, k větší šanci však svůj tým posunout nedokázal.

14

Ázerbájdžán pokračuje v aktivní hře, vybojoval vhazování na útočné polovině. Ke střele se zatím prakticky žádný z hráčů nedostal.

12

Defenziva Andorry si nyní dokázala poradit s rychlým útokem soupeře. Brankář Gomez zasahovat nemusel.

11

Další nedovolený zákrok, tentokrát v podání Ázerbájdžánu.

10

Ufuk Budak díval na hranici velkého vápna na míč, ten k němu vinou teče soupeře nedoputoval.

9

Faulu se dopustil hráč Andorry, Jordi Rubio si pomohl k zisku míče šlapákem.

8

"Domácí" Magomed se pokoušel o dlouhý pas, kterým by oslovil spoluhráče. Myšlenka dobrá, provedení poněkud pokulhávalo.

7

Andorra postupně kombinuje na středu trávníků, velmi zodpovědně podniká akce do útočné poloviny.

5

Tým vedený jako hostující získal vhazování na útočné polovině, míč do hry uvede Marc Garcia.

3

Andorra má více ze hry, do zajímavé pozice se dostal Max Lovera, jehož hlavička mířila mimo branku.

1

Míč končí mimo hřiště, vhazovat bude Andorra.

1

Týmy nastupují na hrací plochu, za malý moment zápas začne. Na úvod si poslechneme Hymny.
Podmínky pro fotbal jsou takřka ideální. Takřka bezvětří, polojasná obloha. Bed Erlach se těší na zápas, který za několik minut vypukne.
Andorra posledních šest zápasů prohrála, tuto ne příliš dobrou sérii by dnes chtěla ukončit. Naopak Ázerbájdžán z posledních šesti mačů dvakrát remizovat, jednou vyhrál (nad Moldavskem).
Jedná se o přátelské utkání, tento zápas bude prověrkou pro oba celky před důležitými nadcházejícími zápasy.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům mezinárodního fotbalu. V tomto zápase proti sobě nastoupí Ázerbájdžán a Andorra.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

0:0

Karty:   19. Naghiyev (AZE), 57. Alexandre Martinez (AZE), 60. Nazarov (AZE), 77. Mammadov (AZE) – 79. Moreno (ANR)

Azerbajdžan: Nazirov – Magomed, Abishov, Naghiyev, Guliyev, Budak, Nasirov, Sattarli, Nazarov, Mammadov, Ramazanov
Náhradníci: Aghayev S., Aghayev K., Eyyebov, Mustafayev, Pashayev, Yunanov.

Andorra: Gomez – Martinez, Velez, Llovera, Garcia, Vieira, Sanches, Alaez, Rodriguez, Garcia M., Rubio
Náhradníci: Pol, Lima, Clemente, Moreno, San Nicolas, Matos, Martinez A.