skreč Gasparjanová

27.06.2016, 16:00 • 1. kolo • Vít Schück (@VitSchuck) cz

Tipsport: 2.7 1.46

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (16:54:19)
Denisa Allertová byla výrazně lepší v úvodu prvního setu. Poté však přišel výpadek a Ruska snížila na 3:5 z její ho pohledu. Druhý set začal naprosto stejně jako ten první Češka rychle vzala soupeřce její dvě podání.

V prvním setu Margarita Gasparjanová nepříjemně podklouzla za základní lajnou a chvíli to vypadalo, že už nebude pokračovat ve hře, ale ruská tenistka ještě zkusila zápas dohrát, ale ve druhém setu při vedení české hráčky 3:0 vzdala zápas.

Denisa Allertová se utká ve druhém kole s vítězkou duelu Čangová – Suarezová-Navarrová.

Ruska Margarita Gasparjanová vzdává utkání prvního kola proti Denise Allerové!

0:3

Gasparjanová musela přes druhé podání. Denisa Allertová dokonale zareturnovala po lajně do rohu a bere soupeřce i její druhé podání.

30-40

Přímým bodem z podání odvrací ten první.

15-40

Ruska měla výměnu pod kontrolou, ale chybuje z forhendu a jsou tu dva brejkboly.

15-30

Výborný return. Gasparjanová se musela bránit. Česká hráčka přešla na síť a tam výmenu ukončila.

15-15

Gasparjanová musela přes druhé podání. Znovu return pod nohy a Ruska se v pokleku netrefuje do kurtu.

15-0

Gasparjanová si rozběhala českou hráčku a zakončila do volného místa.

0:2

Znovu musela česká hráčka přes druhé podání, ale nyní se Margarita Gasparjanová netrefila do kurtu a druhý gem jde na českou stranu.

30-40

Allertová musela přes druhé podání. Gasparjanová výborně zareturnovala pod nohy a Češka chybuje.

15-40

Ani nyní nedokázala ruská tenistka vrátit míček na polovinu soupeřky.

15-30

Navíc přidává eso na střed kurtu.

15-15

Srovnáno. Denisa Allertová si došla sebevědomě pro úder ze středu kurtu.

15-0

Denisa Allertová může hned při svém prvním podání v druhém setu potvrdit brejk. Lépe však začíná Ruska, která umožnila Češce chybu.

0:1

Denisa Allertová netrefila return přesně středem rakety. Ale dostala se do útoku a po přechodu na síť bere první fiftýn.