Liga majstrov (predkolá)

La Valletta FC – B36 Tórshavn

1:0

koniec (0:0)

28.06.2016, 19:00 • Hibernians Stadium, Paola (MLT) • 1. predkolo • David Bochňák cz

Tipsport: 1.5 3.85 5.95

Skončil první zápas předkola Ligy mistrů, ve kterém domácí La Valletta FC doslova vydřela vítězství nad
B 36 Tórshavn. O jedinou branku utkání se postaral v 69 minutě Falcone. Domácí v druhém poločase zlepšili hru a byli odměněni brankou, na konci zápasu si možná i se štěstím vedení pohlídali a do odvety půjdou v mírné výhodě. Nicméně dnešní zápas ukázal, že druhý zápas je otevřený a postoupit mohou stále oba týmy. (20:52:50)

90+6

90+5

Jakobsen poslal míč do vápna, domácí se osvobozují odkopem na polovinu hřiště.

90+5

Tórshavn bude v poslední minutě zahrávat z levé strany standartní situaci.

90+4

Bonello si došel pro míč na malé vápno a s rozehrávkou nikam nespěchá.

90+4

Rohový kop pro hostující tým.

90+3

Askham uvede míč do hry odkopem od své branky a všichni hráči směřují na polovinu domácích.

90+2

Domácí se drželi míče, poslední centr byl sražen na další rohový kop.

90+1

Rohový kop si vyzkouší v závěru i domácí tým.

90

Hlavička hostujícího hráče míří vysoko nad. Ve stejnou chvíli signalizuje čtvrtý rozhodčí, že se bude nastavovat 5 minut.

90

Domácí měli opravdu velké štěstí a můžou děkovat svému brankáři, který už je na nohou, a hosté tak mohou zahrávat rohový kop.

89

Azzopardi srazil centrovaný míč tak nešťastně, že mířil do vlastní branky! Domácí brankář se ale pořádně natáhl a míč vyškrábl na roh! Při tomto zákroku se ale zranil a jsou k němu přivoláni lékaři.

88

Střídání v týmu La Valletta FC: ze hřiště odchází Falcone, přichází Mifsud.

87

87. Santiago (VTT)

87

Santiago mířil hlavou přesně k tyči, Askham ale předvedl povedený zákrok a zachránil tak svůj tým před pohromou!

86

Rohový kop pro domácí.

85

Hosté se nevzdávají a také se snaží útočit. Musí však dávat pozor na obranu, protože je velký rozdíl, jestli půjdou do odvety s výsledkem 0:1 nebo 0:2.