30.06.2016, 16:10 • Štvrťfinále • Ondřej Jícha (@OndraJicha) cz

Tipsport: 2.64 1.4

2:6

Přímým bodem na závěr ale ukončuje Jan Šátral tento zápas.

2:5

A do třetice úspěšné podání Bulhara. ten tak snižuje na 2:5. Šátral však půjde za pár minut podávat na vítězství.

1:5

Servis na téčko a přímý bod z druhého podání přibližuje k vítězství Jana Šátrala.

1:4

Vítězný forhend kros a bulharskému hráč se daří snížit na 1:4.

0:4

Vítězná smeč u sítě přináší Šátralovi vedení 4:0.

0:3

A ten proměňuje, když se na bekhendu ubránil útoku soupeře a Kuzmanov nakonec poslal míček do sítě, když se rozhodl změnit tempo hry. Úder po lajně byl však nepřesný.

0:2

Tři úspěšné servisy zařídily rodákovi z Mělníka vedení 2:0.

0:1

Druhý už ale ano, protože Kuzmanovovi nevyšel pokus o dropšot a nabíhaným forhendem k síti se dostává Šátral do vedení 1:0.

1:6

Stačil mu ovšem jediný, aby poslal vítězný forhend po lajně, který ho posílá do třetího setu.

1:5

A opět z forhendu se podařilo zatlačit Šátralovi na soupeře a Kuzmanov vzápětí poslal míček do autu a prohrává 1:5.

1:4

A ten proměňuje, poněvadž pokus o zkrácení hry Šátrala skončil v síti.

0:4

Šátral předvedl výbornou obranu a ještě lepší přechod do útoku a zatlačil na soupeře, ten se vyhodil a český tenista se ujímá vedení 4:0 ve druhém setu.

0:3

Úderem do protipohybu ukončuje Šátral třetí hru a potvrzuje předchozí brejk.

0:2

Druhý už ale aktivní hrou a vítězným forhendem využívá.

0:1

Přímý bod z podání a čistá hra pro Jana Šátrala na úvod druhé sady.

7:6

TO se mu ale nepodaří, neboť se dopustil dvojchyby a prohrává úvodní sadu v tiebreaku 8:10.

6:6

Krásná výměna na závěr gamu, kdy oba tenisté předvedli doposud to nejlepší a předháněli se v krásnějších úderech. Šátral byl nakonec šťastnější a připsal si vítězná forhend.

6:5

Čistou hrou na servisu se daří Kuzmanovovi dostat do vedení 6:5 a zajišťuje si minimálně tiebreak.

5:5

Tentokrát už mu kraťas vyšel a je tedy srovnáno na 5:5.

15-40

První gembol ale neproměňuje, neboť poslal míček do sítě.

5:4

Český tenista se mohl dotáhnout na shodu a měl k tomu dobře připravený útok, ale zkazil poslední kraťas a a Kuzmanov se dostává do vedení 5:4.

4:4

Forhend do protipohybu soupeře po podání skončil ale v autu a Bulhar si bere zpět zrtacené podání zkraje zápasu.

3:4

Vzápětí však on posílá míček do sítě a Kuzmanovovi se daří snížit na 3:4.

2:4

Stejný postup zafungoval rodákovi z Mělníka i nyní s tím rozdílem, že Kuzmanov poslal míček do autu.

2:3

Po podání přichází vítězný forhend v podání Kuzmanova a tomu se tak daří snížit na 2:3.

1:3

Tentokrát se Šátral vydal k síti a byl úspěšný. Kuzmanov sice stihl jeho volej, ale z lobu poslal míček do autu.

1:2

Napodruhé už Bulhar situaci zvládl a přeci jen se mu daří snížit na 1:2.

0:2

Šátral poslal forhend po podání opět ven z kurtu a tentokrát Kuzmanov už nedokázal poslat míček na druhou stranu. Šátral se ujímá vedení 2:0.