26.07.2016, 20:00 • Ludogorets Arena, Razgrad • 3. predkolo • Jakub Kopřiva cz

Tipsport: 1.98 3.4 4.15

To je z mé strany vše, hezký večer. (21:55:02)
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 11:1. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 17:16.
Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý zápas, jehož první poločas zvládl lépe domácí celek, který byl jasně lepší a nakonec první dějství vyhrál zcela zaslouženě 1:0. Ve druhém poločase ale hosté zabrali a dvakrát se prosadili a rázem vedli 2:1. Favorit utkání ale vrhl všechny síly do útoku a nakonec vyrovnal na 2:2. Odveta tedy bude ještě hodně zajímavá, protože vše je stále otevřené.

90+4

90+3

Oba celky se tlačí dopředu, tak uvidíme, jestli se ještě dočkáme nějaké branky.

90+1

Rozhodčí přidal čtyři minutky.

90

Žlutou kartu dostává Kanga (FK Crvena Zvezda Bělehrad).

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

88

Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Katai, přichází Sikimić.

86

Domácí se stále tlačí dopředu a snaží se přidat ještě jednu branku, ale zatím marně.

85

Žlutou kartu dostává Moţi (FK Ludogorec 1947 Razgrad).

83

Míč opět poslal do vápna Wanderson, ale ani tentokrát se k němu žádný z jeho spoluhráčů nedostal.

82

Rohový kop pro Ludogorec.

81

Žlutou kartu dostává Ibáñez (FK Crvena Zvezda Bělehrad).

79

Domácí jsou samozřejmě na koni a opět se tlačí před branku svého soupeře.

77

77. KEȘERÜ - 2:2

77

Ludogorets Razgrad právě vstřelil branku!
Jenže po krátkém ošetření domácí bleskově rozehráli a CLAUDIU KEȘERÜ se dostal do vápna a přízemním pokusem překonal brankáře. Hosté ještě protestují kvůli rychlé rozehrávce, ale branka platí – 2:2.

77

Kanga zůstal ležet na trávníku a rozhodčí hru raději přerušil. Chvíli se hrát tedy nebude, což domácím absolutně nevyhovuje.