2:0 6:3, 6:4

27.07.2016, 13:37 • 1. kolo • Miroslav Revaj

Tipsport: 1.09 5.95

6:4

GEM, SET, ZÁPAS Martin Kližan! Napokon druhý mečbal už nás tenista využíva a po skvelom obrate v druhom sete, keď prehrával 1:4 dokázal druhý set vyhrať pomerom 6:4! Celkovo vyhráva tento zápas 2:0 na sety po hrách 6:3 a 6:4 a postupuje tak do druhého kola.

5:4

Ilhan sa teraz dopustil len dvojchyby, takže Kližan sa dostáva do vedenia 5:4 a bude podávať na víťazstvo v tomto zápase!

4:4

Hneď prvý gembol napokon Kližan premieňa a tak vyrovnáva na 4:4! Martin v posledných chvíľach poriadne zabral a dokázal priebežný stav v druhom sete vyrovnať!

3:4

Ten sa mu už napokon podarilo využiť a tak berie svojmu dnešnému súperovi prvé podanie v druhom sete a znižuje tak na 3:4!

2:4

Napokon sa mu ho podarilo aj využiť, takže znižuje na 2:4!

1:4

Gembol Ilhan bezpečne premieňa takže po potvrdení brejku sa dostáva do vedenia 4:1! Kližan tak bude mať čo robiť, aby ešte s druhým setom niečo spravil, zatiaľ to v ňom s ním nevyzerá dobre!

1:3

Ilhan ho dokázal využiť takže berie Kližanovi jeho podanie a dostáva sa tak do vedenia 3:1! Kližan tak začína mať v druhom sete menšie problémy.

1:2

Esom na záver napokon Ilhan gembol využíva a dostáva sa tak v druhom sete do vedenia 2:1!

1:1

Ten sa mu napokon podarilo využiť a tak vyrovnáva v druhom sete na 1:1!

0:1

Gembol Marsel Ilhan využíva a tak ide na úvod druhého setu do vedenia 1:0! Škoda, že Kližan opäť nevyžil hneď niekoľko brejkbolov, mohol vstúpiť do druhého setu veľmi úspešne.

6:3

Druhý setbol sa však už Kližanovi podarilo využiť a tak vyhráva prvý set pomerom 6:3! V úvode zápasu sme boli svedkami viacerých brejkbolov, ktoré však ani jeden tenista nedokázal využiť. Avšak neskôr nastal v tomto sete zlom, keď Kližan využil konečne brejkbol a dokázal už následne prvý set dotiahnuť do víťazného konca! Uvidíme, čo nám prinesie napokon druhý set.

5:3

Ten sa mu napokon podarilo aj využiť, takže znižuje na 3:5! Náš tenista Martin Kližan však teraz ide podávať na víťazstvo v prvom sete!

5:2

Gembol je napokon využitý a tak sa Kližan po potvrdení brejku dostáva do vedenia 5:2! To znamená, že Ilhan ide podávať na udržanie sa v prvom sete!

4:2

Áno! Konečne sa podarilo Kližanovi využiť brejkbol a tak berie svojmu dnešnému súperovi podanie a dostáva sa tak do vedenia 4:2!

3:2

Esom na záver zakončil Kližan túto výmenu a dostáva sa tak do vedenia 3:2! Aj v tejto výmene sme napokon videli brejkbol, ale avšak opäť ostal nevyužitý.

2:2

Gembol sa Ilhanovi napokon podarilo využiť a tak si udržal aj svoje druhé podanie, stav je vyrovnaný 2:2!

2:1

Napokon hneď prvý gembol Kližan využíva a tak sa dostáva do vedenia 2:1!

1:1

Ktorý aj hneď využíva a tak po sérii odvrátených brejkbolov vyrovnáva na 1:1! Škoda, že náš tenista nevyužil ani jeden z ponúknutých brejkbolov, mohol vstúpiť do zápasu oveľa lepšie.

1:0

Gembol napokon náš tenista využíva, takže si v úvode podržal svoje podanie, aj keď musel dvakrát odvraciať brejkbol svojho dnešného súpera. Martin tak ide do vedenia 1:0!