Európska liga (predkolá)

FK Oleksandrija – HNK Hajduk Split

0:3

koniec (0:0)

28.07.2016, 18:30 • Olimp, Oleksandrija • 3. predkolo • Martin Augustin (@ogy_16) cz

Tipsport: 2.37 3.1 3.15

Druhý poločas vyšel jednoznačně lépe Hajduku, který v něm třikrát skóroval a veze si domů komfortní výsledek 0:3. Hosté dnes udělili Oleksandriji lekci z produktivity, na rozdíl od soupeře totiž proměnili téměř všechny své šance. V 52. minutě otevřel skóre pohotovou dorážkou Marko Ćosić, v 82. minutě pak zvýšil hlavičkou po rohu Ante Erceg a v závěru se ještě trefil Franck Ohandza. Chorvaté přitom závěr dohrávali o deseti, jelikož v době, kdy už měli třikrát vystřídáno, se zranil záložník Kožulj. (20:32:28)

90+6

90+6

Nižić odehrál míč ke Kalinićovi. Hostující brankář bude asi posledním mužem, který se dnes dotkne míče.

90+6

Rohový kop Leonova letěl do nebezpečného prostoru. Balón však odhlavičkoval do bezpečí Bašić.

90+5

Hosté si nedělají násilí. Ćosić teď prostě nakopl míč až na polovinu soupeře.

90+3

Domácí se opět usadili na polovině soupeře, dnes se jim však v koncovce vůbec nedaří.

90+1

Rozhodčí nastaví ještě šest minut! Do nastavení je započítáno především ošetřování Kožulje.

90

90. Franck OHANDZA - 0:3

90

Hajduk právě vstřelil branku!
Není co řešit! Hosté rozehráli přímý kop od půlící čáry na FRANCKA OHANDZU, který si balón vyměnil se Sušićem a následně pohodlně překonal domácího brankáře. Troufám se říci, že o postupu Hajduku do play-off je prakticky rozhodnuto.

89

Centr z levé strany hledal na zadní tyč nabíhajícího Ponomara. Kalinić ale celou situaci kontroloval a pustil míč do zámezí.

88

Domácí útočí proti devíti bránícím hráčům + gólmanovi Kalinićovi. Není jim to ale nic platné.

86

Domácí průběh zápasu těžce nesou. Leonov úplně zbytečně zajel do Miliće a může být rád, že se rovnou nepakoval z trávníku. Sudí Mažeika vytáhl žlutou kartu.

85

Hosté ukazují větší zkušenosti z evropských pohárů. Zatímco pro Oleksandriji je to premiéra, Hajduk je tradičním účastníkem předkol.

83

Snížení měl na hlavě Jaremčuk. To by ovšem nesměl zamířit přímo do gólmana Kaliniće!

82

82. Ante ERCEG - 0:2

82

Hosté vytěžili z rohového kopu druhý gól! Sušić odcentroval na bližší tyč, kde se zavěsil do vzduchu střídající ANTE ERCEG a Levonidov neměl šanci zakročit – 0:2.

81

Hosté zahrozili! Juranović pálil po rychlém brejku k bližší tyči a Levonidov musel míč vyrážet na roh.