2:3

koniec (1:1, 0:0, 1:2)

29.07.2016, 18:00 • Zimnný štadión Luďka Čajky • Miroslav Revaj

: 3.8 4.55 1.75

V tretej tretine sme napokon videli tri góly! V 43.minúte išiel do vedenia Slovan po góle v presilovke o ktorý sa postaral Zigo. V 50.minúte síce vyrovnal na 2:2 domáci Kubiš, avšak o dve minúty na to strhol vedenia Slovana Bačík a tak Slovan vyhráva nad Zlínom pomerom 3:2!

Ďakujem Vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok piatočného večera! (20:13:49)

59:55

Hra sa presunula do útočného pásma a už sa zrejme tak ničoho zaujímavého nedočkáme.

59:46

Pár sekúnd pred koncom tu je presilovka pre domácich! Na trestnú lavicu musel ísť hráč Slovana Bačík.

59:10

Avšak stále sa to domácemu tímu nedarí a tak Kašík musí ostať vo svojej bránke.

58:30

Do konca tretej tretiny ostáva už len chvíľa, domáci sa snažia usadiť sa v útočnom pásme a pristúpiť tak ku hre bez brankára.

56:50

Zlín teraz zakladá jednu útočnú akciu za druhou, avšak nedarí sa im pred bránkou hostí presadiť.

55:35

V útočnom pásme sa ocitol Slovan, Vidovičova snaha pred bránkou domácich však nič neprinieslo. Do rýchleho protiútoku sa tak snažia ísť domáci hokejisti.

54:45

Do útoku sa však dostávajú aj hostia, avšak nebezpečné strely si nedokážu vypracovať.

53:50

Brankár hostí sa však teraz musel mať na pozore! Holík pálil veľmi nebezpečne, avšak Pavlas si s jeho pokusom podaril.

52:35

Veľa času do skončenia tretej tretiny neostáva, domáci sa však ešte nevzdávajú a snažia sa s výsledkom niečo urobiť.

51:22

Slovan Bratislava dal gól!

Teraz to však už JOZEFOVI TIBENSKÉMU vyšlo, keď bezpečne pretlačil puk za chrbát domáceho brankára a Slovan sa tak dostáva do vedenia 3:2!
Asistencie: Patrik Bačík a Marco Halama.

51:15

Veľká šanca na strane hostí! Tibenský sa ocitol sám pred bránkou domácich ale nedokázal strhnúť vedenie svojho tímu!

49:50

Zlín sa po strelenom góle čoraz viac dostáva do útočného pásma a robí hosťom problémy.

49:04

Zlín dal gól!

Domácim sa napokon predsa len podarilo ešte včas vyrovnať na 2:2 a tak začíname odznova! Skvelo teraz zapracovali domáci hokejisti pred bránkou hostí, Štumpf výbornou prihrávkou našiel PAVLA KUBIŠA a ten pohotovou strelou prekonal brankára hostí!
Asistencie: Daniel Štumpf a Tomáš Žižka.

47:10

V útočnej fáze sa teraz ocitol Slovan, avšak strela Smoleňáka nebola presná a domáceho brankára tak vôbec nezamestnala. Dopredu to tak opäť skúšajú domáci.

46:45

Slovan sa na krátko ocitol pod tlakom, avšak všetko bez problémov ustál a momentálne bojuje o puk v strednom pásme. Domáci celok stále prehráva o jeden gól a čas sa bude čoskoro krátiť.

46:05

Táto útočná snaha hostí napokon bola zastavená ofsajdom a hra sa nám presunie do stredného pásma.

45:45

Domácemu celku teraz nevyšiel prechod do útoku a dopustil sa len zakázaného uvoľnenia. Slovan sa tak zadarmo dostane do útočného pásma.

2:3

Góly a asistencie: 3. Blaťák (Okál, Šťastný), 50. Kubiš (Štumpf, Žižka) – 14. Vopelka (Šiška), 43. Zigo (Bačík), 52. Bačík (Halama)

Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Matějíček, Žižka – Horák, Bořuta – Holomek, Blaťák – Kotvan – Bukarts, Holík, Říčka – Honejsek, Vlach, Veselý "C" – Štumpf, Podešva, Kubiš – Šťastný, Karafiát, Okál – Gago

HC SLOVAN Bratislava: Pogge (od 31. Pavlas) – Kundrátek, Starosta – Bačík, Plastino – Vidovič, Pokorný – Galis, Růžička, Smoleňák – Kubalík, Chipchura, Zigo – Petráš, Šiška, Vopelka – Hlinka, Halama, Tibenský