Chance Národní Liga (CZ)

FC Baník Ostrava – FK Třinec

2:1

koniec (0:1)

12.08.2016, 18:00 • Městský stadion Vítkovice, Ostrava - Vítkovice • 2. kolo • Libor Štěpán (@libstep73) cz

Z Bazalů je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost. (20:04:36)

ŽK: 1-6
Ve druhém poločase Třinec absolutně rezignoval na hru dopředu a od počátku se hrálo jen na jednu branku. Obrovský tlak Baníku byl velmi dlouho neplodný, červená hráz na velkém vápně fungovala dobře. A co prošlo, likvidoval spolehlivý Paleček. Jako například výborný přímák Hlinky, případně padající list Nerada. Až kapitán Mičola v 79. minutě odčaroval jeho kouzlo efektním zakončením patičkou. Domácí se ale s remízou nemohli spokojit a hnali se dál dopředu. Když 2 minty před koncem základní hrací doby využil zmatku ve vápně Urgela, bylo to jen spravedlivým vyústěním vývoje celého zápasu. Tribuny slaví společně s hráči, Baník Ostrava v prvním domácím zápase sezóny udolal Třinec 2:1.

90+3

90+3

Baník dohrává zápas v útočném rohu.

90+3

Faul Čelůstky na půlce, rozhodčí mu tak dlouho domlouval, až mu dal žlutou kartu.

90+1

A u domácích Mičola.

90+1

Po vzájemných neshodách dostávají žlutou kartu oba kapitáni. U hostů Motyčka.

90

Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90

Trestný kop Ižvolta ze 35 metrů skončil odpískaným útočným faulem v chumlu hráčů.

89

Ostravští samozřejmě ihned přestali hrát bezhlavě dopředu a soustředí se na dohrání zápasu.

88

Baník právě vstřelil branku!
Baník zcela zaslouženě otáčí skóre! Nejlépe se zorientoval ve zmatku před brankou Třince ĽUBOMÍR URGELA a zblízka překonal bezmocného Palečka!

86

Také hosté naposledy střídají. Hoška nahrazuje Dedič.

85

Třinec vystrkuje růžky a chce využít jednoho z okének v domácí obraně. Výborně u lajny zasáhl Sus.