Reprezentácia

Rakúsko – Slovensko

0:2

koniec (0:0, 0:1, 0:1)

24.08.2016, 20:20 • Albert Schultz Eishalle Viedeň, Rakúsko • Lukáš Rastislav Ovšonka

: 2.0 4.5 3.4

Slovenskí hokejisti úspešne vstúpili do reprezentačnej sezóny 2016/2017 vďaka víťazstvu nad Rakúskom. V 23. minúte sa presadil Bubela a víťazstvo spečatil štyri sekundy do konca gólom do prázdnej bránky Dravecký.

Ďakujeme za pozornosť a prajeme pekný zvyšok večera. (22:26:03)

59:56

59:56 DRAVECKÝ - 0:2

59:56

Slovensko dalo gól!
Slováci definitívne rozhodli o našom víťazstve! Gernát vyviezol puk z obranného a v útočnej tretine prihral krížom na VLADIMÍRA DRAVECKÉHO, ktorý doklepol puk do prázdnej bránky!
Asistencia: Lukáš Cingel.

59:35

Oddychový čas pre Slovensko!

59:31

Gernátovi ušiel puk v rohu klziska a následne sa do šance dostal Geier, no Konrád stihol zasiahnuť. Následne Haščák vyhodil puk na icing, vhadzuje sa pred Konrádom.

58:55

58:55 Aj v závere tretej tretiny podržal Konrád naše mužstvo.

58:55

Do šance sa dostal Thomas Raffl, jeho strela z prvej skončila na Konrádovi. Rakúšania točia našich v útočnom pásme.

58:14

Vhadzuje sa v našom obrannom pásme, Rakúšania budú hrať v šestici!

58:14

Oddychový čas pre Rakúsko!

58:14

Michael Raffl bol vtlačený do slovenskej bránky a nakoniec ju až posunul. Rakúšania sa ešte snažia vyrovnať, no zatiaľ sa im to nepodarilo.

57:35

Marcel Haščák sa dostal do zakončenia z pravého kruhu. Jeho strela z ostrého uhla minula bránku.

56:48

Slovenskí hokejisti zatiaľ úspešne zvládajú záver stretnutia, v ktorom sa veľa toho nedeje.

55:44

Herburger sa ocitol na ľadovej ploche, no napriek tvrdému zákroku sa vylučovať nebude.

53:19

53:19 Gašparovič opäť neuspel v nájazde.

53:19

Jakub Gašparovič sa dostal do samostatného úniku, no jeho strelecký pokus skončil na Madlenerovi!

52:42

Andreas Kristler si našiel miesto v medzikruží. Jeho strela skončila na Konrádovej výstroji.

51:52

Nico Brunner bol pripravený na modrej, no jeho delovka následne skončila vedľa brány.

50:15

Rakúšania budú hrať v početnej prevahe. Matej Češík dostáva dve minúty za podrazenie.