koniec (2:1, 2:2, 1:1)

26.08.2016, 18:00 • O2 arena • Skupina O • Martina Martinková cz

Tipsport: 1.01 18.0 24.21

57:36

Vrána byl vítězný na buly a Klimek zkoušel hned z první střílet z levého kruhu na krakovskou bránu, polský maskovaný muž ale pozorně vyrazil.

55:30

55:30 NETÍK - 5:4

55:30

Sparta právě vstřelila branku!
Pražskou O2 arenou zní "pátá". TOMÁŠ NETÍK skóruje podruhé během večera, kdy rychlá výměna puku na ose Hlinka – Forman přinesla v přesilovce přihrávku z mezikruží přesně střílejícímu Netíkovi. Asistence: Miroslav Forman, Jaroslav Hlinka.

55:13

Vyloučení v týmu ComArch Cracovia Kraków (Kolarz – 2 min.).

54:30

Radziszewski teď vytáhl několik výtečných zásahů, neujala se ani střela Klimka z mezikruží.

54:07

Důrazný tlak do brány Netíka, Pecha a Kumstáta pátý gól Sparty nepřináší.

50:28

Netík čekal zcela osamocený na pravém kruhu, jeho střelu ale zneškodnil brankář Radziszewski vyražením.

49:41

Ihnačák nahodil puk před bránu, kde stál připravený Vrána, jeho snaha protlačit puk do brány se nesetkala s pochopením polské obrany.

49:28

Vyloučení v týmu ComArch Cracovia Kraków (Slabon – 2 min.).

48:19

Na druhé straně mohl Krakov do vedení poslat Svitana, Pöpperle však jeho pokus vyrazil.

47:15

Gernát poslal tvrdý pozdrav na Radziszewskiho od modré čáry, ten jeho střelu srazil za branku.

44:32

44:32 DRZEWIECKI - 4:4

44:32

Kraków právě vstřelil branku!
Hosté vyrovnávají na 4:4! Po špatné rozehrávce Sparty ujel Wróbel do brejku, našel si na levé straně FILIPA DRZEWIECKIHO, který poslal přesnou střelu do levého rohu Pöpperleho brány. Asistence: Marek Wróbel.

39:09

39:09 KAPICA - 4:3

39:09

V poslední minutě druhé třetiny sparťané zaspali ve svém obranném pásmu, kde se jeden z nich nechal uspat, nepřesně rozehrál, puku se zmocnil DAMIAN KAPICA a snižuje na 4:3! Asistence: Maciej Urbanowicz, Kristian Dziubinski.

38:07

Forman si sjel k hostující svatyni na přihrávku, kterou mu spoluhráč adresoval z pravé strany, ale Radziszewski kryje.

37:14

Radziszewski nyní ale předci jen musí zasahovat. Čajkovský ho otestoval s nepříjemnou dělovkou od modré čáry, polský brankář srazil jeho pokus do ochranné sítě.

34:41

Sparta se opět delší dobu udržela v útočném pásmu. Puk se dostal do předbrankového prostoru, kde zkoušel puk procedit za Radziszewskiho Mikuš, nakonec bez úspěchu.

30:15

Oddechový čas pro hosty.

30:15

30:15 NETÍK - 4:2

30:15

Sparťané velmi rychle využívají dvojnásobnou přesilovku. Hbitá výměna puku dostala Hlinku ke střele z pravého kruhu a TOMÁŠ NETÍK před brankou Krakova prostřelil Radziszewskiho. Asistence: Jaroslav Hlinka, Juraj Mikuš.

30:04

Vyloučení v týmu ComArch Cracovia Kraków (Novajovsky – 2 min.).

29:15

Vyloučení v týmu ComArch Cracovia Kraków (Maciejewski – 2 min.).

29:01

Na 4:2 mohl navýšit Černoch, tváří v tvář polskému brankáři ale nepřesně zakončil.

27:58

27:58 PECH - 3:2

27:58

Sparťané si berou zásluhou LUKÁŠE PECHA vedení opět zpět! Nejprve pokoušel Radziszewskiho řádně vykoupat Kumstát, ale polský brankář zcela roztažený odolal, v předbrankovém prostoru, kde byl velký zmatek, se nakonec nejlépe zorientoval právě Pech. Asistence: Petr Kumstát, Miroslav Forman

24:12

Po buly se ujmul puku Netík, jehož střela z mezikruží ale šla jen okolo levé tyčky Radziszewskiho branky.

21:56

21:56 CHOVAN - 2:2

21:56

Slovensko-česká spolupráce nyní na polské straně. Hráči Krakova se prosazují v přesilové hře, kdy Jenčík poslal rychlou přihrávku zpoza branky na MATÚŠE CHOVANA, který byl připravený v mezikruží a procedil puk pod lapačku Pöpperleho. Asistence: Richard Jenčík, Filip Drzewiecki.

21:48

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Eminger – 2 min.).

17:55

Nyní dvě šance první sparťanské pětky, první střela z pravého kruhu byla ztečovaná k Vránovi, který ale také nedokázal kotouč přesně nasměrovat z levého kruhu do polské sítě.

17:00

Ve vlastním oslabení dostal ve středním pásmu od Kumstáta přesnou nahrávku rozjetý Kudrna, jeho pokus z mezikruží ale končí u polského brankáře.

15:37

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Vrána – 2 min., nedovolené bránění). Sparťanský útočník se nyní dopustil fauly v boji o puk v zabrankovém prostoru Sparty.

14:31

Poláci nyní prokličkovali do útočné třetiny, Svitana si šikovně vyměnil puk s Novajovskym, který pokoušel vyrovnat. Pöpperle střelu vyrazil, ale puk klouzal ještě za něj. Celou situaci uhasil Čajkovský odpálením puku do bezpečí.

12:40

12:40 SLABON - 2:1

12:40

Sparťané nyní špatně rozehráli a toho využil DAMIAN SLABON, který z mezikruží zcela nepokrytý prostřelil Pöpperleho mezi betony. Asistence: Maciej Urbanowicz.

11:26

Procházka vyslal dělovku od modré na Radziszewskiho, Černoch ještě zkoušel před brankovištěm tečovat, avšak neúspěšně.

08:38

Vyloučení v týmu ComArch Cracovia Kraków (Rompkowski – 2 min., hákování). Hraje se 4 na 4.

08:28

Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Gernát – 2 min., podražení).

08:05

Sparta nyní strávila opět delší čas v útočné třetině, Hrbasovu střelu zápěstím z pravého kruhu ale Radziszewski kryje. Vhazuje se před polskou bránou.

01:00

01:00 FORMAN - 2:0

01:00

Sparťané to začínají ve velkém! Ještě v úvodní minutě se v útočné třetině Sparty zmocnil MIROSLAV FORMAN, který oblafl polskou obranu i jejich brankáře, kterého prostřelil. Asistence: Jaroslav Hlinka.

00:24

00:24 VRÁNA - 1:0

00:24

Hned v úvodní minutě se Sparta dostává do vedení! Domácí se ihned probojovali do útočného pásma, kde vyměnili rychle puk a PETR VRÁNA puk ztečoval do sítě. Asistence: Brian Ihnačák, Lukáš Klimek.

Srdečně Vás vítám u dalšího utkání Champions Hockey League, kdy od 18 hodin vyzve v pražské O2 areně Sparta polský tým z Krakova – Comarch Cracovia!

5:4

Góly a asistencie: 1. Vrána (Ihnačák, Klimek), 1. Forman (Hlinka), 28. Pech (Kumstát, Forman), 31. Netík (Hlinka, Mikuš), 56. Netík (Forman, Hlinka) – 13. Slabon (Urbanowicz), 22. Chovan (Jenčík, Drzewiecki), 40. Kapica (Urbanowicz, Dziubinski), 45. Drzewiecki (Wróbel)

HC Sparta Praha: Pöpperle (Novotný) – Čajkovský, Piskáček, Eminger, Švrček, Hrbas, Mikuš, Gernát, Barinka – Ihnačák, Vrána, Klimek – Uher, Hlinka, Forman – Netík, Pech, Kumstát – Procházka, Černoch, Kudrna. Trenér: Jiří Kalous.

Comarch Cracovia Krakov: Radziszewski (Łuba) – Dutka, Novajovsky, Iberer, Rompkowski, Kolarz, Wajda, Dąbkowski, Maciejewski – Šinágl, Dziubiński, Svitana – Kapica, Slabon, Urbanowicz – Drzewiecki, Chovan, Jenčík – Kisielewski, Wróbel, Domogala. Trenér: Rudolf Roháček.

Rozhodca: Hunnius (GER), Úlehla (CZE) – Frodl (CZE), Lhotský (CZE)