2:4

koniec po predl. (2:1)

20.09.2016, 20:45 • King Power Stadium, Leicester • 3. kolo • Matúš Macháč

: 3.8 3.74 1.97

Dnešné zaujímavé stretnutie je úspešne za nami a možno skonštatovať, že hostia postupujú do štvrtého kola Capital One Cupu zaslúžene. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (23:16:31)

120

119

Diego Costa bol faulovaný a záver dnešného zápasu sa bude niesť v podobe štandardnej situácie na strane hostí.

118

Po tvrdom strete dvoch hráčov v strede poľa, bola hra na chvíľku prerušená.

117

Cesc Fabregas sa rútil do nebezpečnej šance, no jeho ofenzívne ťaženie bolo prerušená z dôvodu postavenia mimo hry.

116

Domáci futbalisti sa teraz na chvíľku oslobodili dlhým výkopom až za polovičku ihriska.

115

Alonso vyslal z ľavého krídla strieľaný center, do ktorého vložil nohu Fabregas, no jeho zakončenie letelo len nad bránku.

113

Dopredu však už cestujú futbalisti v čiernom, ktorí budú pravdepodobne po zvyšok stretnutia vyvíjať na svojho súpera tlak.

112

Futbalisti Leicestru trošku vystrkujú rožky, no v desiatich sa proti Chelsea hrá za stavu 2:4 veľmi ťažko.

110

Štandardná situácia v podaní Morgana vôbec nebola ideálna a tak môžu byť Londýnčania v pokoji.

109

Žltú kartu dostáva Luiz (Chelsea FC).

107

Domáci futbalisti momentálne držia loptu na polovičke svojho súpera, kde sa budú snažiť o malý veľký zázrak.

106

Začalo sa druhé predĺženie.
Za 4 minúty dokázali hráči Chelsea rozhodnúť dnešný zápas, keď strelili na začiatku predĺženia dva presné zásahy. Teraz ich o postup do ďalšieho kola pripraví len ich samotná prípadná nešikovnosť.

105+1

Prvé polčas nadstavenia sa skončilo.

105

Hrať sa bude ešte jednu minútku.

104

Záver prvej polovičky nadstavenia držia hostia loptu na vlastnej polovičke.

103

Žltú kartu dostáva Chilwell (Leicester City).

102

Centrovaná lopta z kopačky Mosesa končí v náručí brankára Zielera.

2:4

Góly: 17. Okazaki, 34. Okazaki – 45+1. Cahill, 49. Azpilicueta, 92. Fabregas, 94. Fabregas

Karty:   52. Wasilewski (LEC), 87. Drinkwater (LEC), 103. Chilwell (LEC) – 109. Luiz (CHE)   89. Wasilewski (LEC)

Držení míče: 33 % : 67 %.
Střely na branku: 3:11. Střely mimo: 4:10. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 1:4. Fauly: 16:12.

Leicester City: Zieler – Simpson, Morgan (C), Wasilewski, Chilwell – Gray (90+1 Amartey), King, Drinkwater, Schlupp – Okazaki (75. Ulloa) – Musa (76. Vardy)
Náhradníci: Hamer – Vardy, Kapustka, Amartey, Ulloa, Mahrez, Benalouane

Chelsea FC: Begović – Azpilicueta, Cahill (C), Luiz, Alonso – Matić, Fabregas – Moses, Loftus-Cheek (67. Costa), Pedro (89. Hazard) – Batshuayi (80. Chalobah)
Náhradníci: Courtois – Kanté, Hazard, Costa, Aina, Willian, Chalobah

Rozhodca: Robert Madley – Scott Ledger, Harry Lennard

Diváci: 28999