Španielska LaLiga

Osasuna Pamplona – RCD Espanyol Barcelona

1:2

koniec (0:1)

22.09.2016, 20:00 • Estadio El Sadar (Pamplona - Iruñea). • 5. kolo • Tomáš Daniš

: 3.37 3.35 2.8

Videli sme veľmi kvalitné futbalové strenutie, v ktorom Osasuna Pamplona podľahla tímu RCD Espanyol Barcelona 1:2. Vo vyrovnanom prvom polčase sa tesne pred prestávkou presadili hostia zásluhou Baptistãa. Do druhého polčasu naskočili domáci ofenzívne naladení a v 68. minúte sa im podarilo vyrovnať, keď sa po peknej krídelnej akcii presadil León. Radosť domácich však trvala len 4 minúty. V 72. minúte využil zaváhanie domácej obrany Moreno a hostia opäť viedli. Osasuna v ďalšom priebehu vrhla všetky sily do útoku, ale vyrovnať sa jej už nepodarilo. Ďakujem za pozornosť, dovidenia. (22:00:56)
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 11:2. Střely mimo: 17:10. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 16:14.

90+3

90+3

Nasleduje výkop od brány Diega Lópeza.

90+2

Miguel Olavide sa dostal k strele z hranice šestnástky. Jeho pokus ľavačkou smeroval vedľa brány.

90+1

Domáci sa nevedia dostať do súvislého tlaku. Nakopávané lopty na hranicu šestnástky obrana hostí pohodlne odvracia.

90

Hlavný rozhodca Bikandi ešte pridá k riadnemu hraciemu zápasu 3 minúty.

90

Striedanie v tíme Osasuna Pamplona: z ihriska odchádza Cayetano Bonnin, prichádza Kenan.

89

89. Oriol Riera (OSS)

89

Oriol Riera sa ocitol sám pred brankárom Diegom Lópezom. Domáci však boli v ofsajde a tak sa k zakončeniu nedostali.

88

Striedanie v tíme RCD Espanyol Barcelona: z ihriska odchádza Hernán Pérez, prichádza Diego Reyes.

87

Domáci už hrajú vabank. Všetko smeruje dopredu. Obrana hostí sa však bráni dobre.

86

Sergio León si v hlavičkovom súboji počínal nedovolene lakťom a hlavný rozhodca zápasu Bikandi mu ukázal žltú kartu.

84

Jaime Romero mohol zachrániť domácim aspoň bod. Po jeho krásnej akcii a následnej strele z hranice šestnástky predviedol dôležitý zákrok zápasu Diego López.

83

Roberto Torres zatočil loptu do šestnástky. Diego López však výborným zákrokom loptu stiahol do svojich rukavíc.

83

H. Pérez sa dopustil faulu a opäť to bude štandartka pre domácich. Priame ohrozenie brány však zrejme tentoraz nehrozí. Lopta je veľmi ďaleko od brány.

82

Roberto Torres sa snažil ponad múr dostať loptu do siete, no napokon trafil iba hosťujúcich obrancov v múre.

81

David López fauloval asi 20 metrov od svojej brány a domáci majú k dispozícii nádejnú štandartku.