koniec (2:3, 3:1, 0:0)

25.09.2016, 17:00 • MSH Vodova, Brno • 2. kolo • Daniel Havel cz

Tipsport: 1.7 5.6 2.9

Já se s Vámi pro dnešek loučím, děkuji za pozornost a těším se u dalších online přenosů. (19:00:12)
Z posledního nahození branka také nepadla a domácí tak v dnešním utkání vítězí. Střetnutí se dlouho vyvíjelo lépe pro Pražany, kteří ještě v 35. minutě vedli o dvě branky, jenže poté během tří minut přišla gólová smršť Brna. Buldoci se během ní dostali do vedení 5:4 a to nepustili až do závěrečné sirény.
Nejlepšími hráči utkání jsou vyhlášeni hostující brankář Ivan Ponomarev a za domácí mladý útočník Matěj Hronek.

59:54

Míček je za bránou Pražanů a tohle už pro domácí vypadá dobře.

59:20

Dlouhé vyhození stačil doběhnout Juhaňák, který vybojoval faul na vlastní osobu a Brno bude mít rozehrávku. Ve stejném čase si trenér Pražanů bere svůj oddechový čas.

58:43

Brňané se zatím dobře brání a nepovolili svému soupeři ani jedinou střelou. Blíží se poslední minuta základní hrací doby.

58:08

Hosté opět s šesti hráči v poli natlačení na útočné polovině.

57:50

Začíná jít do tuhého a domácí trenér si tak bere time-out na poradu s hráči.

57:06

Asi definitivní rozhodnutí měl na své florbalce Černoch, ale z půlky odkrytou klec netrefil.

56:42

Trenér Jedlička odvolává svého brankáře a hosté hrají s šesti hráči v poli.

55:55

Do konce zápasu už moc nezbývá a očekávaný tlak Pražanů zatím nikde. Uvidíme, co hosté vymyslí ve zbývajících čtyřech minutách.

54:11

Další dalekonosný pokus z hole Krebnera končí v rukou Filipa Kuhna.

53:06

To Čihákova rána na druhé straně nabrala správný směr, jenže tu zase dokázali zablokovat brněnští obránci.

52:38

Další rychlý kontr zakončoval Černoch, ale střela mu nevyšla ideálně a skončila přibližně v páté řadě brněnských tribun.

51:57

Hosté začínají hrát více na riziko, což ovšem dává Brnu prostor pro rychlé protiútoky. Po jednom z nich se nyní ocitl v šanci Koutný, jenže napálil pouze hruď brankáře.

50:31

Ze souboje nakonec vypadl míček k Mandíkovi, který okamžitě pálil. Jeho rána se mezi tři tyče nevešla.

50:00

Kisugite svým křižným pasem vyzval ke skórování Kuncmana, jenže jeho příklep se vznesl vysoko nad bránu.

49:09

Teď už se někteří fanoušci v hale dokonce radovali, ale Křiva nedokázal před prázdnou bránou trefit skákající míček ideálně.

5:4

Góly a asistencie: 9. Coufal (Alkki), 17. Bauer, 35. Žižka (Glický), 38. Mendrek (Bauer), 38. Coufal (Hrubý) – 13. Poláček (Krebner), 16. Šárka (Kisugite), 18. Mandík (Kindl), 21. Kuncman (Bagin)

Bulldogs Brno: Kuhn (Sekanina) – Tichý, Kadlec, Surkoš, Bauer, Žižka, Nonn – Coufal, Juhaňák (C), Hrubý – Koutný, Alkki, Černoch – Mendrek, Hronek, Glický – Křiva, Stráský, Fabián.

FbŠ Bohemians: Ponomarev (Hejný) – Zezulka, Kisugite, Krebner, Kuncman, Čihák, Tůma, Krbec, Křivanec – Šimek (C), Bagin, Kopecký – Šimek, Poláček, Kieler – Mandík, Kindl, Růžek – Šárka, Miščík.

Rozhodca: Pavel Kačer, Ondřej Vašíček