2:0 6:3, 7:5

25.09.2016, 07:56 • 1. kolo • Michal Luxa (@MisakMispulin) cz

Tipsport: 1.93 1.77

7:5

Hru, set i zápas získává Kateřina Siniaková! Česká hráčka poprvé v kariéře poráží Timeu Babosovou a postupuje do druhého kola.

6:5

Jenže druhý brejkbol už česká hráčka využila a v následném gemu půjde podávat na vítězství v utkání. Poslední výměnu ukončila Timea opět forhendem směřujícím do sítě.

5:5

Kateřina Siniaková se udržela ve druhém setu, když poslední return její soupeřky skončil za základní čárou, je tedy znovu vyrovnáno.

4:5

Timea Babosová získává gem a dostává se zpátky do vedení. Kateřina Siniaková chtěla výměnu rychle ukončit, ale trefila opět pásku. V dalším gemu půjde naše hráčka podávat na udržení se ve druhém setu.

4:4

Důležitý gem získává Kateřina Siniaková, která se po jedné z výměn hodně vztekala. Ovšem Timea jí opět pomohla trefením pásky, a tak je znovu vyrovnáno.

3:4

Kateřina se velmi rychle vrací do druhé sady! Timea Babosová opět nedokázala vrátit míček přes síť a tento gem si prohrála sama. Maďarka se na sebe hodně zlobila, když se ji nepodařilo získat výměnu.

2:4

Ovšem i tento gem už je u konce a získává ho česká tenistka. Ta si počkala na chybu soupeřky, která zahrála forhend za základní čáru.

1:4

Timea Babosová zlepšila pohyb a najednou na kurtu kraluje! Maďarská tenistka získala gem čistou hrou a její poslední křižný úder stál opravdu za to.

1:3

Další brejkbol už maďarská tenistka dokázala proměnit a dostává se do vedení ve druhém setu. Kateřina jakoby tomu nemohla uvěřit, ale doufejme, že s tím ještě něco udělá.

1:2

Timea Babosová si ve výměně pomohla výborným servisem, po kterém se dostala na síť, odkud trefuje odkrytou část dvorce.

1:1

Také naše hráčka získala svůj servis a vyrovnává na 1:1. V tomto gemu ji dost pomohla Maďarka, která netrefovala kurt.

0:1

To byla opravdu rychlá hra, kterou získává maďarská hráčka. Její poslední úder zamířil přesně k lajně a ukončil gem.

6:3

První set je u konce a získává ho Kateřina Siniaková! Ta v prvním setu hrála opravdu dobře a právem se dostala do vedení. Timea Babosová naopak kazila lehké údery od základních čar a bude muset zabojovat v další části hry.

5:3

Výborně Kateřino! Timea Babosová se dostala na síť, ovšem Siniaková ji lobem přehodila a získává další brejkbol.

4:3

Naše hráčka si opět udržela servis a bere si zpátky vedení v prvním setu. Kateřina Siniaková donutila soupeřku k těžkému úderu, jenž skončil pouze na pásce.

3:3

To byla velmi rychlá a hlavně čistá hra v podání maďarské tenistky. Timea Babosová nyní nedala Kateřině nejmenší šanci a vyrovnává na 3:3.

3:2

Naše hráčka získala své podání a průběh gemu nebyl ideální. Kateřina Siniaková v poslední výměně předvedla úder po čáře, čímž soupeřce nedala šanci.

2:2

Kateřina to zvládla a bere si podání zpátky! Česká tenistka se opět dostala na síť, kde smečí ukončuje výměnu!

1:2

Bohužel, Kateřině se nepovedl obouručný bekhend, a tak se maďarská tenistka bere první podání naší hráčky.

1:1

Čistou hrou získává Timea Babosová svůj první servis v zápase. V poslední výměně totiž rozběhala Kateřinu a forhendem do odkryté strany ukončuje gem.

1:0

Česká hráčka byla v úderech od základních čar přesnější a vybojovala první gem v dnešním zápase. Timea Babosová opět předvedla forhend, jenž se do kurtu nevešel.