26.09.2016, 21:00 • Stadio Sant'Elia, Cagliari • 6. kolo • Jakub Kopřiva cz

Tipsport: 2.12 3.4 3.63

To je z mé strany vše, hezký večer. (22:58:44)
Držení míče: 39 % : 61 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 2:7. Rohy: 3:10. Ofsajdy: 10:1. Fauly: 16:13.
Je dobojováno. Sledovali jsme vyrovnaný duel, který nakonec zvládl lépe domácí celek, který porazil Sampdorii 2:1. Domácí se dostali v prvním poločase do vedení, ale chvíli před koncem hosté dokázali vyrovnat. Poslední slovo ale měl Federico Melchiorri, který využil obrovské chyby hostujícího brankáře a vystřelil svému celku cenné vítězství.

90+5

90+5

Domácí jsou u míče a samozřejmě nikam nepospíchají.

90+4

Domácí zvládají konec utkání a kráčí za velmi důležitým vítězstvím.

90+3

Žlutou kartu dostává Simone Padoin (Cagliari Calcio).

90+1

Rozhodčí přidal pět minutek.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89

89. Federico MELCHIORRI - 2:1

89

Cagliari právě vstřelilo branku!
Ale po fatální chybě hostujícího brankáře si domácí berou vedení zpět! Emiliano Viviano vyběhl ze své branky, ale netrefil míč a FEDERICO MELCHIORRI už to měl lehké, protože před ním byla zcela prázdná branka.

88

88. Bruno FERNANDES - 1:1

88

Sampdoria právě vstřelila branku!
Je vyrovnáno! Po kombinaci se ve vápně dostal k míči BRUNO FERNANDES, který nic nevymýšlel a přízemní střelou překonal Viviana.

87

Roh rozehrál Luca Cigarini, ale ani z tohoto centru nic nebylo a od své branky bude rozehrávat Rafael, který nikam nepospíchá.

86

Rohový kop pro Sampdorii.

84

Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází João Pedro, přichází Nicoló Barella.

82

Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Dennis Praet, přichází Bruno Fernandes.

80

Sampdoria má posledních deset minut na to, aby něco udělala s nepříznivým výsledkem. Zatím to ale vypadá, že Cagliari to zvládne a získá tři body.

78

Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Pedro Pereira, přichází Ante Budimir.

76

Střídání v týmu Cagliari Calcio: ze hřiště odchází Marco Sau, přichází Federico Melchiorri.

74

Žlutou kartu dostává Mauricio Isla (Cagliari Calcio).

72

Po kombinační akci to vyzkoušel střelec úvodní branky João Pedro, ale tentokrát jeho rána přesná nebyla.

70

Je před námi posledních dvacet minutek a vzhledem k tomu, že je stále o co hrát, tak je jasné, že to bude ještě hodně zajímavé.

68

Nyní to hosté sehráli velmi dobře, ale Ricardo Álvarez nezvládl přihrávku do vápna a ani z této akce tedy nic nebylo a Cagliari stále vede 1:0.

66

Žlutou kartu dostává Luca Cigarini (UC Sampdoria).

63

Naopak po bleskové akci domácích zakončil Tachtsidis, ale jeho projektil neměl gólové parametry.

61

Hosté nakonec zahrávali ještě jeden rohový kop, ale ani z něho nic nebylo a domácí tak stále vedou o jednu branku.

60

58

Na trávníku už je český útočník Patrik Schick, tak uvidíme, co nám český mladík předvede.

57

Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Luis Muriel, přichází Patrik Schick.

55

Nyní se hraje hlavně uprostřed hrací plochy a na první šanci ve druhém poločase stále čekáme. K vidění je pouze mnoho nepřesností.

53

Hosté zahrávali zajímavou standardní situaci přesně z hranice velkého vápna, ale Luca Cigarini poslal míč jen do zdi.

52

Žlutou kartu dostává Milan Škriniar (UC Sampdoria).

50

Rohový kop rozehrál João Pedro Galvão, ale žádný z jeho spoluhráčů se do zakončení nedostal.

49

Ale hosté nic nevymysleli a dopředu šli hned domácí, kteří vybojovali rohový kop.

48

Hosté se hned vydali dopředu a snaží se něco vymyslet na polovině Cagliari.

46

Hráči se vrací zpět na trávník, takže druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 22:05.
První poločas je za námi. Sledujeme vyrovnaný duel, který zatím nabídl jednu branku, a tu vstřelil domácí João Pedro a Cagliari tak vede nad Sampdorií 1:0. Je ale jasné, že ve druhém poločase to bude ještě hodně zajímavé a myslím si, že se máme na co těšit.

45+4

45+3

První poločas se už pouze dohrává a nic zajímavého se zřejmě nestane.

45+1

Rozhodčí přidal čtyři minutky.

45

Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

43

Po ztrátě míče musel zasahovat Rafael, ale se střelou z dálky si v pohodě poradil a připsal si tedy první úspěšný zákrok.

41

Už se opět hraje. Domácí jsou u míče a nikam nepospíchají, což je za současného stavu zcela pochopitelné.

39

Jeden z domácích hráčů je ošetřován, takže se opět nehraje.

37

37. João PEDRO - 1:0

37

A máme tu úvodní branku tohoto zápasu a domácí jdou do vedení! Padoin skvěle pronikl do vápna, poslal míč před branku, kde ho usměrnil za Viviana JOÃO PEDRO.

35

Velká komplikace pro domácí celek. Storari nakonec pokračovat nemůže, tak ho v brance nahrazuje Rafael.

33

Marco Storari se při odkopu srazil s hostujícím hráčem a okamžitě šel k zemi. Domácí brankář se drží za koleno a nevypadá to s ním příliš dobře.

31

Hosté přidali a je to znát. Hráči Sampdorie se v posledních minutách lehce dostávají do zakončení, ale to je velmi nepřesné. Stejně jako nyní, kdy střílel Álvarez.

29

A po další akci to vzal na sebe Škriniar, ale jeho rána neměla gólové parametry a od své branky bude rozehrávat Marco Storari.

27

Z následného rohu nic nebylo a stav se tedy nemění.

26

26. Cigarini pořádně vystrašil brankáře

26

Z velké dálky to vyzkoušel Luca Cigarini a míč pořádně zaplaval! Marco Storari si ale s pokusem poradil a nakonec kulatý nesmysl s vypětím všech sil vyrazil na roh!

25

V posledních minutách je k vidění pouze mnoho nepřesných přihrávek a na další šanci stále čekáme. Uvidíme, zda se v prvním poločase dočkáme úvodní branky.

23

Žlutou kartu dostává Luis Muriel (UC Sampdoria).

22

Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. U míče jsou hosté, kteří trpělivě kombinují na své polovině a nikam nepospíchají.

21

Je tu další rohový kop, ale tentokrát pro domácí.

20

Je za námi úvodních dvacet minutek. Domácí začali aktivně, hned měli dvě gólovky, ale neprosadili se a nyní se už hra vyrovnala.

18

Ale z rohu nic nebylo a na úvodní branku si tedy ještě musíme počkat.

17

Rohový kop pro hosty.

16

A opět se nehraje, protože domácí Marco Borriello si šlápl na míč a nepříjemně si zvrtl nohu. Je za postranní lajnou, tak uvidíme, zda bude pokračovat.

14

Nyní na trávníku zůstal ležet domácí Marco Sau, který dostal míčem od obličeje. Hodně bolestivý zásah.

12

Hráči se zatím vůbec nešetří a k vidění už bylo několik ostrých zákroků. Rozhodčí hru nyní přerušil a hráče uklidňoval.

10

Domácí zatím hrají opravdu skvěle. Nyní vybojovali míč a hned šli dopředu, ale zastavil je pomezní rozhodčí, ofsajd.

8

Na trávníku zůstal po souboji ležet Luca Cigarini a rozhodčí hru raději přerušil, bude se ošetřovat.

7

A nakonec snažení domácích ukončil pomezní rozhodčí, ofsajd. Hosté s rozehrávkou vůbec nepospíchají.

5

Z prvního rohu ale nic nebylo. Domácí jsou však stále u míče a kombinují na polovině soupeře.

4

4. Murru na brankáře nevyzrál

4

A domácí začali hodně zostra! Po další akci to z dálky zkusil Nicola Murru a Emiliano Viviano měl co dělat, aby míč alespoň vyrazil. Roh pro Cagliari.

2

2. Sau branku těsně minul

2

Ale domácí rychle získali míč a vydali se dopředu. Po skvělém centru hlavičkoval Marco Sau, ale branku těsně minul!

1

Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté.

1

Vše je připraveno, jdeme na to.
Hráči obou celků jsou na trávníku, takže duel začne za malý okamžik.

Cagliari Calcio: Storari – Pisacane, Ceppitelli, Alves, Murru – Isla, Tachtsidis, Padoin – Pedro – Sau, Borriello.
Náhradníci: Rafael, Colombo – Di Gennaro, Melchiorri, Munari, Barella, Capuano, Bittante, Giannetti, Salamon.

UC Sampdoria: Viviano – Pereira, Silvestre, Škriniar, Regini – Praet, Cigarini, Linetty – R. Álvarez – Quagliarella, Muriel.
Náhradníci: Puggioni, Krapikas – Amuzie, Dodô, Eramo, Fernandes, Schick, Krajnc, Torreira, Budimir, Palombo, Đuričić.

Rozhodčí: C. Gavillucci – V. Fiorito, O. Gava.
Poslední vzájemné zápasy

Sampdoria – Cagliari 2:0
Cagliari – Sampdoria 2:2
Sampdoria – Cagliari 1:0
Cagliari – Sampdoria 3:1
Cagliari Calcio si zatím příliš dobře nevede. Domácí mají na svém kontě čtyři body a při skóre 7:11 se nachází na sedmnáctém místě. Cagliari v prvním kole prohrálo s Janovem, pak remizovalo s AS, následně nestačilo na Bolognu, vzápět porazilo Bergamo a naposledy prohrálo 0:4 s Juventusem.

UC Sampdoria je na tom o něco málo lépe. Hosté mají na svém kontě šest bodů a při skóre 5:7 se nachází na čtrnáctém místě. Sampdoria začala skvěle, když v prvním kole porazila Empoli, následně přehrála Bergamo, ale pak nestačila na AS, vzápětí na AC a naposledy ani na Bolognu.
Zdravím všechny fotbalové fanoušky. Italská nejvyšší soutěž má na programu poslední zápas šestého kola, ve kterém přivítá Cagliari celek Sampdorie.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:00.