26.09.2016, 18:30 • VTB Ice Palace • Martin Švejkar cz

Tipsport: 2.35 3.8 2.67

To je ode mě pro tuto chvíli vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu. (21:09:46)
Československá stopa

Do zápasu nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.
Dinamo Moskva konečně potěšilo domácí fanoušky, když na třetí pokus dokázalo zvítězit na svém ledě. Domácí prohrávali po 40 minutách 1:3, ale zápas nakonec dotáhli do prodloužení, kde v čase 62:55 rozhodl Alexej Cvetkov.

62:55

62:55 Alexej CVETKOV - 4:3

62:55

Dinamo právě vstřelilo branku!
Je rozhodnuto! Domácí rychle přešli do útoku, Karsums na levé straně posunul kotouč na ALEXEJE CVETKOVA, a ten zblízka propálil Murygina. Asistence: Martins Karsums.

62:23

Nikulin pálí nepřesně a Dinamo pokračuje v útočné snaze.

62:11

Jenže přerušení stále nepřichází, hra se neustále přesouvá z jedné strany na druhou.

60:35

Končí obě vyloučení ze závěru třetí třetiny, takže do přerušení bude na ledě k vidění pět hráčů v poli na obou stranách.

60:01

Domácí nejprve snížili na 2:3 a v poslední minutě zápasu se uchýlili ke hře bez brankáře, která přinesla úspěch, jelikož v čase 59:16 srovnal na 3:3 střelou od modré Mat Robinson. Čeká nás tedy pětiminutové prodloužení 4 na 4, které pokud nerozhodne, přijdou na řadu nájezdy.

60:00

59:16

59:16 Mat ROBINSON - 3:3

59:16

Je vyrovnáno! MAT ROBINSON prostřelil od modré vše, co mu stálo v cestě, a domácí fanoušci jsou na nohou! Dinamu nakonec vyšla hra bez brankáře a zdá se, že uvidíme prodloužení. Asistence: Alexandr Rybakov.

59:00

Domácí odvolali brankáře a v poli mají početní převahu 5 na 4.

58:35

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Vladislav Gavrikov – 2 min., hrubost).

58:35

Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Jakov Rylov – 2 min. + 10 min. osobní trest, naražení zezadu).

58:35

Rylov vrazil zezadu do jednoho z protihráčů, čímž u hostující střídačky vyvolal potyčku, kvůli které už rozhodčí musel přerušit hru a trestat se bude na obou stranách.

58:00

Ohlášeny jsou poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:20

Jaroslavl nepouští soupeře do tlaku a kotouč má dokonce častěji na svých holích.

56:30

Rozhodčí teď skutečně nechává hru plynout a nepíská absolutně nic ani na jedné straně.

56:04

Chyba v rozehrávce Dinama znamená zakázané uvolnění.

55:51

Když už se domácí dostanou do útočného pásma, dokáže je obrana Jaroslavle držet v rohu kluziště, odkud se góly dávají těžko.

55:07

Hra hodně přitvrdila, ale nedovolené zákroky na obou stranách teď nechal rozhodčí bez povšimnutí a hraničních soubojů je k vidění spousta.

55:02

Barancev spíše jen nahodil kotouč přímo do lapačky Murygina, který přerušuje hru.

54:49

Lokomotiv vyhrál vhazování a skutečně zatím drží pásmo.

54:10

Vhazovat se bude před Jerjomenkem, kde by hosté rádi co nejdéle udrželi hru.

53:41

Dinamo rychle získalo kotouč zpět a vrátilo se do útoku, jenže Lokomotiv teď brání s velkým nasazením a nechce pustit soupeře do jakékoliv střelecké pozice.

53:00

Čas hraje s hostujícím týmem, který teď drží kotouč v útočné třetině.

51:33

Postavení mimo hru v podání domácího týmu, hra se přestěhuje do středního pásma.

51:02

Lokomotiv si vyžádal oddechový čas.

50:40

Domácí si vytvořili tlak přede Muryginem a Lokomotiv se nakonec jen osvobozuje vyhozením kotouče do středního pásma.

49:43

Velká gólová příležitost i na druhé straně! Hosté nadvakrát nepřekonali Jerjomenka, když z dorážky neuspěl v dobré pozici Iljenko.

48:41

Rybakov se prokličkoval přes celé hřiště až před Murygina, ale poté nepřekonal brankáře Lokomotivu! Nádherné individuální akci scházelo jen gólové zakončení.

48:26

Hosté hrají v plném počtu.

48:08

Hosté se osvobozují a přesilová hra Dinama bude brzy u konce.

47:11

Nikulin trefil tyčku a jeden z domácích pak ještě dorážel, jenže skvěle zasáhl Murygin, který přerušuje hru.

46:26

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Ilja Ljubuškin – 2 min., vražení na hrazení).

46:09

46:09 Alexej CVETKOV - 2:3

46:09

Dinamo snižuje na 2:3! Fjodorov si povyjel zpoza branky a přihrávkou mezi kruhy našel ALEXEJE CVETKOVA, který dostal prostor ke střele a překonal Murygina. Asistence: Arťom Fjodorov a Mat Robinson.

44:02

Dinamo by mělo hrát aktivně a tlačit se do koncovky, ale zatím je hra spíše vyrovnaná a čas běží.

42:19

Na druhé straně pálil Podšendjalov, jehož rána nejspíš mířila nad branku, ale přesto Murygin raději zasáhl lapačkou.

41:20

Loktionov prověřil Jerjomenka, který vyrazil kotouč do bezpečného prostoru.

40:01

Druhá třetina se mnohem více vydařila hostům, kteří otočili stav zápasu z 1:0 na 1:3 a mají dobře nakročeno k zisku tří bodů. Povede se domácím ještě se zápasem něco udělat? To uvidíme ve třetí třetině, která začne přibližně ve 20:20.

40:00

39:11

Zahráli jste si někdy na zamrzlé řece? :-)

39:11

Murygin si připisuje důležitý zákrok a drží dvoubrankové vedení hostujícího týmu!

38:17

38:17 Alexandr POLUNIN - 1:3

38:17

Jaroslavl právě vstřelila branku!
Obranná hra Dinama teď byla celkově hodně laxní a Lokomotiv to trestá třetím gólem! Korškov držel kotouč snad dvacet sekund, nakonec si vybruslil zpoza branky, rozhlédl se a našel na levém kruhu úplně volného ALEXANDRA POLUNINA, který z první poslal kotouč do branky, jejíž velkou část nechal Jerjomenko zcela odkrytou. Asistence: Jegor Korškov a Pavel Koledov.

37:05

Lokomotiv je teď zjevně v herní pohodě a drží kotouč v útočné třetině.

35:29

35:29 Daniil APALKOV - 1:2

35:29

Hosté dokonávají obrat! Averin našel DANIILA APALKOVA, jehož rána se od tyčky odrazila za bezmocného Jerjomenka. Asistence: Jegor Averin a Petri Kontiola.

35:01

Hra je přerušena a vhazovat se bude před Jerjomenkem. Nikulin se těsně před odpískáním vrátil na led a s ním se do hry přidal i pátý hráč Dinama. Talbot si ještě posedí, protože dostal osobní trest.

34:11

Hosté drží kotouč v útočné třetině a zatápějí domácí obraně.

33:00

Za hrubost si šel odpykat dvě minuty i domácí Nikulin, takže uvidíme hru 4 na 4.

33:00

Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Ilja Nikulin – 2 min., hrubost).

33:00

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Maxime Talbot – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).

33:00

Talbot si půjde sednout za úder do oblasti hlavy a krku, který následně vyvolal potyčku mezi hráči. Uvidíme, zda celou situaci ještě odnese někdo další.

30:01

Základní hrací doba se přehoupla do své druhé poloviny a stav zůstává nerozhodný. Opticky vyrovnané je i dění na ledové ploše a výsledek zatím odpovídá vývoji.

29:54

Domácí se v oslabení ubránili a po dlouhé době bude k vidění hra 5 na 5.

28:31

Kraskovskij se vrací na led a Lokomotiv bude mít k dispozici zbytek z původně pětiminutové přesilové hry po vyloučení Kostina.

26:31

Hostům se v početní převaze příliš nedaří a teď se navíc bude hrát dvě minuty 4 na 4, protože Kraskovskij fauloval při vlastní přesilovce.

26:31

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Pavel Kraskovskij – 2 min., sekání).

24:54

Velká šance pro Jaroslavl, která bude hrát pětiminutovou přesilovku!

24:54

Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Klim Kostin – 5 min. + osobní trest do konce utkání, podražení).

22:55

22:55 Petri KONTIOLA - 1:1

22:55

Je srovnáno! Apalkov dostal přihrávku před pravý kruh, okamžitě vypálil, jeho střelu přizvedl bránící hráč a kotouč ještě před brankou výrazně změnil směr po odrazu od PETRIHO KONTIOLY, takže Jerjomenko neměl šanci včas zasáhnout. Asistence: Daniil Apalkov a Jegor Averin.

22:24

Jerjomenko schovává kotouč do lapačky a přerušuje hru.

21:56

Na druhé straně to od modré zkoušel Iljenko, ale jeho rána úplně minula bránu.

20:47

Igumnov pálil od modré, ale vyprášil jen beton hostujícího gólmana.

20:01

Střely na branku: 9:7
První třetina byla celkem vyrovnaná, úvodní minuty patřily spíše hostům, ale domácí se postupně dostali do tempa a v 18. minutě je poslal do vedení Alexandr Rybakov. Druhá perioda začne přibližně v 19:19.

20:00

17:32

17:32 Alexandr RYBAKOV - 1:0

17:32

Rychlý protiútok Dinama končí úvodní brankou zápasu! Sopin dostal potáhl kotouč do útočné třetiny, kde žabičkou vybídl k zakončení ALEXANDRA RYBAKOVA, který pohotovým zakončením nad beton poslal domácí do vedení. Asistence: Alexej Sopin.

16:55

Talbot dostal přihrávku mezi kruhy, jenže tam mu domácí obránci nedovolili zakončit.

15:57

Cvetkov přitlačil Galimova na mantinel a rozhodčímu zmizel kotouč z dohledu, takže po chvíli přerušil hru. Vhazovat se bude před Jerjomenkem.

15:02

Cvetkov se dostal do zakončení, ale Murygin byl pozorný a po přerušení hry přichází na řadu komerční přestávka.

14:30

Domácí se postupně začínají více dostávat do hry, v čemž jim rozhodně pomohla i přesilová hra.

13:26

Talbot se vrací na ledovou plochu. Hosté se ubránili.

13:05

Robinson nebezpečně pálil na ose hřiště a jeho střelu přizvedl Kontiola těsně nad branku!

12:59

Dinamo se teď usadilo v útočné třetině, Nikulin pálil z první, ale trefil jen Kontiolu.

12:40

Vhazování před Muryginem vyhráli hosté, kteří se opět osvobozují.

11:58

Velké množství hráčů teď bojovalo o puk u mantinelu za brankou hostů. Kotouč se nakonec dostal k jednomu z hráčů Lokomotivu, který vyhazuje přes všechny čáry.

11:26

Vyloučení v týmu Lokomotiv Jaroslavl (Maxime Talbot – 2 min., sekání).

11:11

Rozhodčí signalizuje výhodu pro domácí tým.

10:47

Karsumsovo nahození bylo sraženo bránícím hráčem, ale Dinamo zůstává v útoku.

10:00

Je za námi první polovina úvodní dvacetiminutovky, která se odehrává v dobrém tempu, ale gól jsme zatím neviděli.

08:55

Nyní se však domácí borci dostali do zajímavého přečíslení, které zakončil Cvetkov, jehož střelu vyráží Murygin levým betonem.

08:00

Hosté mají problémy s udržením kotouče v útočné třetině, ale na rozdíl od domácích se do útoku alespoň dostávají. Dinamo je zatím hodně slabé v rozehrávce, což je dáno i tím, že Lokomotiv dobře napadá.

07:01

Opět v akci Kontiola, jehož střela byla sražena mimo hrací plochu. Vhazuje se před Jerjomenkem.

06:51

Kontiola byl tentokrát úspěšný, ale hosté kotouč v útočné třetině dlouho neudrželi.

06:29

Kontiola prohrál vhazování v útočném pásmu, ale domácí pak jen vyhodili puk na zakázané uvolnění, takže finský útočník bude mít šanci na reparát.

06:00

Čtvrtá útočná formace Lokomotivu teď dobře kombinovala v útočném pásmu, ale poté stačila jedna nepřesná přihrávka a hráči se sami vyhnali ven ze třetiny.

05:03

Hostující Iljenko se snažil zabránit zakázanému uvolnění, ale rychlý kotouč nedostihl včas.

04:30

Na druhé straně přerušuje hru Jerjomenko, který po Talbotově střele schoval puk do lapačky.

03:40

Karpov si zpoza branky Lokomotivu šikovně vybruslil do střelecké pozice a následně prověřil Murygina, který musel zasahovat.

02:42

Po prvním přerušení hry se bude vhazovat před Muryginem.

02:31

Na druhé straně nebezpečně pálil Gorovikov, ale i jeho rána minula prostor mezi třemi tyčemi

02:20

Hosté však zůstali v útočné třetině, kde zatápějí obraně Dinama.

01:52

Kartajev se dostal do zakončení, ale bekhendem minul branku.

00:42

První útočná formace domácích se snažila zahrozit, ale v útočném pásmu se ji nepodařilo na delší dobu udržet kotouč.

00:01

Dinamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – I. Nikulin, Rylov, Robinson, Barancev, Hietanen (C), D. Višněvskij, Solovjov – Karpov, Dugin, Karsums – Igumnov, Gorovikov, Brjukvin – Podšendjalov, Cvetkov, Fjodorov – Kokujov, Rybakov, Sopin – K. Kostin.

Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Koledov, Gavrikov, Kronwall (C), Ljubuškin, Pašnin, Rafikov, Manuchov – Averin, Kontiola, Apalkov – Kozun, Loktionov, Talbot – Kartajev, Iljenko, E. Galimov – Fatějev, Kraskovskij, Korškov – Polunin.

Rozhodčí: Vladimír Baluška, Rafael Kadyrov – Alexandr Sysujev, Roman Šichanov.
Zdravím všechny hokejové fanoušky! KHL nám dnes od 18:30 nabídne poměrně atraktivní zápas Dinama Moskva s Lokomotivem Jaroslavl. Oba týmy patří v Západní konferenci soutěže mezi papírově silnější a momentálně okupují první polovinu tabulky. Domácí Dinamo však nemá úplně oslnivou formu, v posledních čtyřech zápasech získalo dva body a navíc prohrálo dvakrát za sebou na domácím ledě, aniž by vsítilo branku. Hosté z Jaroslavle naopak své poslední dva zápasy zvládli dobře a na čtvrtém místě tabulky konference mají čtyřbodový náskok na svého dnešního soupeře. Čeká Dinamo další domácí neúspěch, nebo se konečně před svými fanoušky předvede v dobrém světle?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

4:3

Góly a asistencie: 18. Rybakov (Sopin), 47. Cvetkov (Fjodorov, Robinson), 60. Robinson (Rybakov), 63. Cvetkov (Karsums) – 23. Kontiola (Apalkov, Averin), 36. Apalkov (Averin, Kontiola), 39. Polunin (Korškov, Koledov)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Lazušin) – I. Nikulin, Rylov, Robinson, Barancev, Hietanen (C), D. Višněvskij, Solovjov – Karpov, Dugin, Karsums – Igumnov, Gorovikov, Brjukvin – Podšendjalov, Cvetkov, Fjodorov – Kokujov, Rybakov, Sopin – K. Kostin.

Lokomotiv Jaroslavľ: Murygin (Sudnicin) – Koledov, Gavrikov, Kronwall (C), Ljubuškin, Pašnin, Rafikov, Manuchov – Averin, Kontiola, Apalkov – Kozun, Loktionov, Talbot – Kartajev, Iljenko, E. Galimov – Fatějev, Kraskovskij, Korškov – Polunin.

Rozhodca: Vladimír Baluška, Rafael Kadyrov – Alexandr Sysujev, Roman Šichanov

Diváci: 5.114