26.09.2016, 18:00 • TatNeft Arena • Vendula Zdražilová cz

59:16

59:16 Rob KLINKHAMMER - 3:5

59:16

Dinamo Minsk právě vstřelilo branku!
Hosté ale sebrali v obranném pásmu kotouč domácím a Šinkevič vyslal svou přihrávkou ROBA KLINKHAMMERA do samostatného úniku a pro hostujícího útočníka nebyl problém dopravit puk do opuštěné branky. Je hotovo. Hosté nakonec vítězí za tři body a domácí se musí naopak sklonit před jejich výkonem zejména ve třetí třetině. Asistence: Ilja Šinkevič.

59:05

Domácí to zkouší se šesti bruslaři v poli. Galimov je na střídačce.

56:40

Navíc Malychin dostává dvě minuty za podražení a je tu další početní výhoda pro Minsk.

55:28

Tak to je pro domácí pořádná sprcha. Dinamo během dvou minut otáčí stav utkání na svou stranu. MATT ELLISON z pravé strany blízko před Galimovem posílá kotouč do poloodkryté klece. Rázem tak zápas dostává úplně nový náboj. Asistence: Charles Linglet, Alexandr Matěruchin.

54:02

54:02 Alexandr MATĚRUCHIN - 3:3

54:02

Neuvěřitelné. Je vyrovnáno. Hned po inkasované brance domácí chybovali ve středním pásmu a hosté se tak dostali do dalšího útoku. Z pravé strany vystřelil ALEXANDR MATĚRUCHIN, který vrací Minsk zpět do hry. Začíná se znovu od začátku. Asistence: Charles Linglet, Nick Bailen.

53:08

53:08 Artur GAVRUS - 3:2

53:08

Hosté se dostávají domácímu celku na dostřel jediné branky. ARTUR GAVRUS tečoval střelu od modré čáry a už je to pouze o jedinou branku. Tak to bude ještě dramatický závěr tohoto duelu. Asistence: Marc-Andre Gragnani, Alexandr Matěruchin.

51:16

Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Arťom Lukojanov – 5 min. + 2 min., vražení na hrazení).
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Arťom Čibisov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Rob Klinkhammer – 2 min., hrubost).

48:20

Volkov znovu dostává dvě minuty za podražení a domácí si zahrají další přesilovou hru. Takhle hosté hrát nemohou, pokud chtějí pomýšlet na srovnání stavu skóre.

48:04

Nick Bailen se zjevil v blízkosti Galimova a vyslal na něho nebezpečnou střelu. Jenže domácí brankář byl opět připraven a včas sklapl své betony.

45:07

Síly na ledě se ale srovnají. Svitov inkasuje dvě minuty za hákování a bude se hrát ve čtyřech hráčích na obou stranách.

44:58

Arťom Volkov dostává dvě minuty za držení a zbytečně oslabuje svůj tým.

39:52

39:52 Fjodor MALYCHIN - 3:1

39:52

Kazaň vstřelila branku!
Už to vypadalo, že se ve druhém dějství gólu nedočkáme, ale opak byl pravdou. Pouhých osm vteřin před vypršením druhé periody se totiž ve skrumáži před hostující brankou nejlépe zorientoval FJODOR MALYCHIN, který dokázal dostat puk do hostující klece. Kazaň tak půjde podruhé do kabin s dvoubrankovým vedením v zádech. Asistence: Andrej Čibisov.

33:07

Šinkevič dostává dvě minuty za hákování a nabízí tak domácí Kazani další přesilovou hru. V pásmu Minsku tak bude rozhodně velmi rušno.

26:20

26:20 Pěkná individuální akce Lukáše Krajíčka skončila na připraveném Galimovovi.

26:20

Lukáš Krajíček střílel z levého kruhu po tom, co se takřka z půlky hřiště proháčkoval sám do útočného pásma. Galimov ale předvedl další přesný zákrok a srovnat hostům nedovolil.

20:45

Justin Azevedo dostává dvě minuty za vysokou hůl a bývalý útočník Lva Praha tak už sedí na trestné lavici.

19:25

Hosté hráli v pěti a dostávají trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Kazaň jde do přesilovky 4 na 3.

17:55

Vyloučení na obou stranách. Hostující Pavlovič dostává dvě minuty za vražení na hrazení a domácí Malychin pak za hrubost. Uvidíme tedy dnes podruhé hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

17:55

17:55 Maxim LAZAREV - 2:1

17:55

Jenže domácí Kazaň si velmi brzy bere své vedení zpět. MAXIM LAZAREV se dostal k odraženému kotouči po střele svého spoluhráče a dokázal ho dorazit za záda brankáře hostů. Ti tak musejí opět dotahovat své jednobrankové manko. Asistence: Michajl Žukov, Michail Varnakov.

16:58

16:58 Alexandr MATĚRUCHIN - 1:1

16:58

Hosté srovnávají stav tohoto utkání, když využívají svou přesilovou hru. ALEXANDR MATĚRUCHIN dostal na levý kruh přesnou přihrávku, odkud bez přípravy vystřelil a našel volné místo nad pravým betonem Galimova. Ten byl na jeho střelu krátký a musel se smířit s tím, že ho Matěruchin připravil o čisté konto. Asistence: Marc-Andre Gragnani, Sergej Kosticyn.

15:40

A opět hosté prošli drze do útočného pásma, kde zahrozili před Galimovem. A vykoledovali si faul domácích. Abrosimov dostává dvě minuty za držení a už sedí na trestné lavici.

10:34

10:34 Arťom LUKOJANOV - 1:0

10:34

Při hře ve čtyřech hráčích na obou stranách předvedli krásnou kombinaci domácí hokejisté a otevírají skóre tohoto zápasu. Na pravý kruh dostal přesnou přihrávku ARŤOM LUKAJONOV, který poté svou střelu umístil naprosto přesně. Asistence: Stěpan Zacharčuk, Vladimir Tkačjov.

10:05

Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Arťom Volkov – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Ak Bars Kazaň (Justin Azevedo – 2 min., hrubost).

09:01

09:01 Šanci Klinkhammera zlikvidoval Galimov.

09:01

Rob Klinkhammer si z pravé strany nabruslil blíže Galimovovi a vystřelil na něho prudkou střelu. Galimov kotouč sice vyrazil před sebe, ale nakonec si ho stáhl zpět a raději přerušil hru. Hosté měli velkou příležitost ke skórování, ale domácí brankář svůj tým podržel!

3:5

Góly a asistencie: 11. Lukojanov (S. Zacharčuk, Tkačjov), 18. M. Lazarev (Žukov, Varnakov), 40. Malychin (Čibisov) – 17. Matěruchin (Gragnani, S. Kosticyn), 54. Gavrus (Gragnani, Matěruchin), 55. Matěruchin (Linglet, Bailen), 56. Ellison (Linglet, Matěruchin), 60. Klinkhammer (Šinkevič)

Ak Bars Kazaň: S. Galimov (Garipov) – Abrosimov, Tokranov, S. Zacharčuk, Čibisov, Čerepanov, D. Musin, Sidorov, Ohtamaa – Azevedo, Svitov (C), Sekáč – Žukov, Tkačjov, Lukojanov – Obuchov, An. Popov, Glinkin – M. Lazarev, Malychin, Varnakov.

HC Dinamo Minsk: Scrivens (M. Karnauchov) – Chenkel, Krajíček, Šinkevič, Gragnani, Lisovec, Bailen – A. Volkov, Gavrus, Pavlovič (C) – Kulakov, Matěruchin, Klinkhammer – Linglet, S. Kosticyn, Ellison – Drozd, Lopačuk, Ambožejčik.

Rozhodca: Komarov, Kuljov – Michel, Strelcov