26.09.2016, 17:50 • ČPP Aréna Ostrava • 2. kolo • MCh cz

Tipsport: 1.65 5.7 3.03

58:16

Otrokovice to zkouší hned v šesti!

57:40

Obrovská chyba Eichnera, kterou Jurčík nepotrestal! Otrokovický hráč byl sám před brankářem, ale neuspěl!

54:10

Ťopek ani na počtvrté neuspěl. Otrokovický hráč byl hodně akční v přesilové hře, zaznamenal tři střely a jedno břevno !

52:56

Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Wojciech Malajka – 2 minuty, Držení).

52:10

Signalizovaná výhoda pro Otrokovice! Hosté teď mají obrovskou šanci na srovnání skóre! Okamžitě jsou v šesti.

49:19

Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Matěj Kostka – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

49:10

Šebesta trefuje tyč!

46:30

Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Pavel Jurčík – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

45:23

Signalizovaná výhoda pro Ostravu! Laja je okamžitě venku z brány.

43:04

43:04 Wojciech MALAJKA - 4:3

43:04

Ostrava právě vstřelila branku!
Heczko vyslal do rychlé šance polského reprezentanta WOJCIECHA MALAJKU, který zamířil přesně k pravé tyči. Ostravané tak dokázali otočit vývoj utkání z 1:3 na 4:3. Asistence: Filip Heczko.

38:10

38:10 Adam ZBOŘIL - 3:3

38:10

ADAM ZBOŘIL dokázal vybojovat míček na vlastní polovině, potáhl si ho dopředu a střelou z první z dálky trefil přesně levý horní roh. Bez asistence.

32:59

32:59 Dominik EICHNER - 2:3

32:59

Z trestného střílení se prosazuje střelou k levé tyči DOMINIK EICHNER.

32:59

Uvidíme trestné střílení za faul na Filipa Hrabala.

22:38

22:38 Martin KRCHŇÁČEK - 1:3

22:38

Otrokovice právě vstřelily branku!
Tenhle gól už ale platí. Bohužel pro Ostravany končí v jejich bráně. Kostka našel přesnou přihrávkou MARTINA KRCHŇÁČKA, který překonává skvělou tečí před bránou Laju. Asistence: Matěj Kostka.

21:32

21:32 Dominik EICHNER - 1:2

21:32

Tak tohle byla hodně rychlá využitá přesilová hra od domácích hráčů. Heczko našel přesnou přihrávkou DOMINIKA EICHNERA, který přesnou střelou vymetl horní roh ostravské brány. Asistence: Filip Heczko.

21:30

Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Karel Ťopek – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

20:50

20:50 Michal NAGY - 0:2

20:50

Tak tohle byl hodně smolný gól. Střela MICHALA NAGYHO byla tečována, vyletěla nahoru a takovým obloukem zapadla k tyči ostravské brány. Bez asistence.

19:08

19:08 Filip Hrabal (BGR)

19:08

Vyloučení v týmu FBC ČPP Bystroň Group Ostrava (Filip Hrabal – 2 minuty, Nedovolené vrážení).

17:50

Kostka z levé strany střílí jen těsně mimo ostravské brány!

15:40

Eichner vybojoval míček na pravé straně a vystřelil. Jeho střela trefila pravou tyč brány Otrokovic!

05:00

Dominik Klimscha se teď na levé straně zničeho nic dostal do šance. Zkusil to z první, brankáře hostů ale nepřekonal. Tohle byla dobrá šance domácích.

00:45

00:45 Zapletal M. - 0:1

00:45

Ťopek z pravé strany u mantinelu našel ve středu hrací plochy MARKA ZAPLETALA, který střelou z dálky zamířil přesně za záda Laji. Asistence: Karel Ťopek.

4:3

Góly a asistencie: 22. Eichner (Heczko), 33. Eichner (t.s.), 39. Zbořil, 44. Malajka (Heczko) – 1. Zapletal (Ťopek), 21. Mich. Nagy, 23. Krchňáček (Kostka)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Laja (Klobučník) – Kuczera, Lipový, Šimíček, Heczko – Smeták, Kezua, Trulík – Šimčík, Hrabal, Eichner – Svačinka, Graclík, Malajka – Chvastek, Sládek, Klimscha – Zbořil, Jiří Šebesta.

PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Majrich) – Ťopek, Vyoral, Koníček, Kostka, Mich. Nagy, Szweda – Zatloukal, Sovják, Uhrinovský – Jurčík, Zapletal, Čevela – Mar. Nagy, Pančocha, Krchňáček – Petřík, Hrdina, Olbert.

Rozhodca: Sojka Kamil, Sojka Tomáš