3:6

koniec (1:2, 2:2, 0:2)

27.09.2016, 00:05 • Air Canada Centre, Toronto • Jan Prošek cz

Tipsport: 2.35 3.7 2.41

Hostující celek vyhrává nad Torontem poměrem 6:3. Stabilní výkon během celých šedesáti minut předvedla Ottawa. Za to je odměněna první výhrou v přípravných zápasech, podařilo se jí to hned v premiéře. Toronto dnes nemělo mnoho vyložených gólovek, a tak prohrálo. (02:48:27)

59:30

V poklidném tempu se dohrává třetí třetina. Ani jeden celek se už nikam nežene.

59:00

Hlasatel právě ohlásit poslední minutu hry v první třetině.

58:49

Hra je znovu přerušena, kotouč vylétl mimo hrací plochu. Hostující celek míří za výhrou, naopak domácí vědí, že dnes nemají nárok.

58:11

Brankář Ottawy kryje kotouč. Následovat bude buly před jeho brankou.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:42

Akci domácích zastavuje hvizd rozhodčího. Dostali se totiž do postavení mimo hru.

57:13

Kotouč vylétl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:00

Staňte se fanoušky NHL.cz!

57:00

Tři minuty hry zbývají do konce třetí třetiny. Hostující celek vede o tři branky a míří za výhrou v přípravném zápase.

56:30

Senátoři se zodpovědně brání a čekají na chyby soupeře. Toronto následně přichází o pásmo.

56:08

Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Thomas Chabot – 2 min., hákování). Hodně zbytečný faul nyní daroval přesilovou hru Torontu.

55:15

Logan Brown se velmi obětavě položil do střely domácího hráče. Hostující obrana si dobře poradila.

54:42

Komerční přestávka v době, kdy do konce třetiny zbývá lehce přes pět minut.

54:24

Ottawa právě vstřelila branku!
CASEY BAILEY. zakončoval pohlednou akci svého celku do odkryté branky. Výborně to nyní sehráli hostující hokejisté. Asistence: Nick Paul a Phil Varone.

54:24

54:24 Casey BAILEY - 3:6

53:50

Postavení mimo hru zastavilo rychlou akci Senátorů. Buly ve středním pásmu.

53:07

Nazem Kadri svůj pokus namířil výrazně mimo prostor vymezený třemi tyčemi.

52:30

Domácí hokejisté se snaží co nejrychleji vyrovnat, momentálně se ale nemohou dostat stabilně před branku soupeře.

52:09

51:48

51:48 Matt PUEMPEL - 3:5

51:48

Phil Varone vystřelil, tedy spíše nahrávat před branku. MATT PUEMPEL dokázal kotouč tečovat mimo dosah brankáře Toronta. Domácí reklamovali hru vysokou holí, ale sudí gól uznávají. Díky brance v oslabení vede Ottawa o dva góly.. Asistence: Phil Varone.

51:13

Sledujeme aktivně hranou přesilovou hru Toronta. To se snaží jak jen to jde vyrovnat.

50:53

Výborně nyní dokázal zasáhnout brankář Senátorů, který podržel kotouč. Vhazovat se pak bude před jeho brankou.

50:09

Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Francis Perron – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

50:01

Dostáváme se do druhé poloviny třetí třetiny, tu zahajuje komerční přestávka. Kotouč vylétl mezi diváky.

49:13

Senátoři se dostali do postavení mimo hru, ta se tak znovu přerušuje.

48:35

Hra je znovu přerušena, tentokrát z důvodu přihrávky rukou. Buly ve středním pásmu.

48:21

Gólman Toronta kryje kotouč, následovat bude komerční přestávka.

47:14

Pomalu ale jistě se blížíme do druhé poloviny hry ve třetí třetině. Hostující celek stále vede o jednu branku. Domácí zatím marně hledají recept na defenzivu Senators.

46:20

Domácí hrají v plném počtu, Rychle se vrací do hry.

46:10

Skvěle brání Toronto. Jeho soupeř se nemůže usadit před brankou. Přesilovka se blíží ke konci.

45:54

Ottawa se nemůže stabilně dostat do útočného pásma, domácí velmi dobře brání.

45:11

Bránící se Toronto poslalo kotouč mimo své obranné pásmo. Sledujeme nepovedenou přesilovou hru Senátorů.

44:54

K další střele na branku se dostal hostující Casey Bailey. Ani on však neuspěl.

44:45

Chad Nehring se dostal ke střele od modré čáry, následně kotouč končí po zásahu brankáře v ochranné síti nad brankou.

44:18

Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Kerby Ryche – 2 min., hrubost).

44:02

Znovu to byl Frank Corrado, který vyzkoušel pozornost brankáře Senátorů. Momentálně jsou domácí aktivnějším týmem, ale nemohou se dostat do přesnějšího zakončení.

43:33

Driedger se vyznamenal proti střel Corrada. Domácí hráč tak nějak nemůže uvěřit, že jeho střela skončila jen ve výstroji maskovaného muže.

42:05

Brankář Toronta kotouč raději podržel. Vhazovat se bude před brankou Kaskisua.

42:00

Hra čtyři na čtyři končí, oba vyloučení hráči se vrací do hry. Nyní už v pěti na obou stranách.

41:15

Sledujeme hru čtyři na čtyři. Ani jeden celek se nyní nikam nežene. Hraje se hodně opatrně.

40:51

Hra je přerušena, brankář Toronta kryje kotouč. Buly před jeho brankou.

40:42

Na brankáře Senátorů vystřelil nyní dnes hodně aktivní Frank Corrado. Dridger neinkasoval, s jeho pokusem si poradil.

40:01

V brance Toronto došlo ke změně, do hry nastoupil Kasimir Kaskisuo.

40:01

Druhá třetina nabídla hned čtyři branky. Oba celky se prosadily dvakrát, což znamená, že Ottawa vede o jeden gól. Sledujeme atraktivní hokejový duel.

40:00

40:00

Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Nielsen – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Bailey – 2 min.).

39:55

Buly před brankou Ottawy. Ke střele z vhazování se dostal Connor Brown, brankář Dridger pozorný.

38:27

Brooks Laich se dostal do zakončení, ale neuspěl.

38:02

Akce Senátorů je zastavena postavením mimo hru.

37:35

Rychlé tři branky nyní určily vedení hostujícího celku. Do konce třetiny zbývá něco málo přes dvě minuty.

37:15

37:15 Phil VARONE - 3:4

37:15

Senátoři dávají další rychlou branku a berou si vedení na svou stranu. Povedenou střelou se prosazuje PHIL VARONE, který využil odraženého kotouče před branku. Asistence: Casey Bailey

36:19

36:19 Jake GARDINER - 3:3

36:19

Toronto právě vstřelilo branku!
Domácí bleskově vyrovnávají. Jake Gardiner posílal kotouč před branku, kde se puk od brusle obránce odrazil za brankovou čáru. Autorem branky je označen JAKE GARDINER.

35:53

35:53 Thomas CHABOT - 2:3

35:53

Jean-Gabriel Pageau odvedl výbornou práci a přenechal kotouč THOMASI CHABOTOVI, který celkem pohodlně prostřelil brankáře soupeře. Asistence: Jean-Gabriel Pageau

35:05

Po zásahu brankáře je hra přerušena, následovat bude komerční přestávka.

34:47

Trevor Moore to nemyslel špatně, ale jeho střele chyběl důraz. Puk končí na holi hostujícího beka.

34:22

Perron se dostal ke střele od modré, jeho pokus velmi dobře a hlavně obětavě odclonil Jake Gardiner mimo branku.

33:50

Rychlou akci domácích hokejistů zastavilo postavení mimo hru. Johnson byl v útoku příliš rychle.

33:18

Ottawa Senators se snaží hrát aktivně, momentálně ale nemůže najít recept na brankáře soupeře.

32:34

Na druhé straně se do zakončení dostal Francis Perron. Ani on vyrovnaný stav nezměnil.

32:16

Domácí Brooks Laich se dostal do zakončení. jeho střela z dolní hranice kruhu byla neúspěšná.

31:32

Momentálně sledujeme pasáž hry, která je hodně přerušovaná a k vidění není mnoho krásných hokejových momentů.
Nově příchozí muž musel prokázat své kvality proti ráně Kerbyho Rychela. Driedger si poradil.

30:37

Hra je přerušena. Do branky Senátorů míří Chris Driedger.

30:33

Hostující Matt Puempel se dostal do zakončení, ale branku minul.

29:15

Sledujeme poklidnou pasáž hry, ani jeden celek vyloženě nedominuje.

28:45

Hra je nyní přerušena, protože se puk dostal mimo hrací plochu. Následovat bude vhazování ve středním pásmu.

28:22

Znovu to byl Raman Hrabarenka, kdo se dostal do střelecké pozice. Ani tentokrát nedokázal zamířit přesně.

28:14

Andrew Campbell ani Raman Hrabarenka nedokázali své šance zakončit přesnějším střeleckým pokusem. Domácí hokejisté mají nyní více ze hry.

27:15

Následovat bude komerční přestávka. Během níž trenéři obou celků zcela jistě předají své pokyny hráčům na ledové ploše.

27:02

Rána Chabota skvěle zblokoval domácí Brooks Laich. Ten má na svém kontě již několik obětavých zákroků.

26:45

Znovu se píská ofsajd, i tentokrát pro hostujícího celek.

26:26

Senátoři se pokoušeli rychle se probojovat do útočného pásma, tato snaha je předčasně ukončena – postavení mimo hru.

26:00

Sedm minut hry ve druhé třetině je pryč. Během této doby dokázalo Toronto vyrovnat stav zápasu.

25:30

Sledujeme velmi rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje, k vidění nyní není mnoho střel na branku. Gólmani momentálně mnoho práce nemají.

24:50

Byron Froes se proháčkoval ke střele přes obránce, jeho rána končí malý kousek mimo branku. Nechybělo mnoho.

24:45

Gólman domácích raději přerušil hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

24:41

Po delší době vidíme střelu na branku. Do zakončení se dostal autor druhé domácí branky Frank Corrado. Tentokrát ovšem přesný v koncovce nebyl.

23:52

Kasperi Kapanen mohl poslat domácí do vedení, ale v dobré pozici minul branku Hammonda.

23:30

23:30 Frank CORRADO - 2:2

23:30

Krásná rána, kterou z kruhu vyslal FRANK CORRADO, končí v brance a Toronto vyrovnává. Domácí fanoušci mají důvod k radosti. Asistence: Mitchell Marner, Nazem Kadri.

23:17

Domácí Frank Corrado se dostal do zakončení, Hammond pozorný a přerušuje hru.

22:50

Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek nechce udělat chybu. K vidění se takový hurá hokej.

22:20

Nyní se do zakončení dostali také hosté. Jmenovitě to byl Andreas Englund, jehož střelecký pokus byl snadnou prací pro brankáře Toronta.

21:55

Andrew Nielsen se později dostal do kolize s protihráčem a odneslo to jeho koleno. Domácí hráč bude snad v pořádku.

21:33

Andrew Nielsen se dostal do zakončení, ale s jeho pokusem si brankář Senátorů poradit. Následně neuspěl ani Matt Hunwick z podobné pozice.

21:23

Hostující Nick Paul se tak obětavě položil do střely soupeře, až zlomil hůl.

20:36

Atraktivní hokejový duel pokračuje druhou třetinou, aktivnější jsou v úvodu hráči Toronta.

20:01

Hned tři branky nabídla první třetina, po dvaceti minutách atraktivního hokeje vedou Senátoři o jednu branku.

20:00

19:59

Už se nic nestane.

19:45

11:10 na střely pro Senátory.

19:20

V poklidném tempu se dohrává první třetina. Více ze hry mají nyní hostující hokejisté.

19:00

Probíhá poslední minuta hry v první třetině.

18:44

Postavení hostů mimo hru, domácí hrají v plném počtu.

18:24

Mnoho času v přesilové hře už Ottawě nezbývá. Maple Leafs hrají zodpovědně v početní nevýhodě.

18:00

Senátoři jsou nastěhovaní v útočném pásmu domácích, ti zatím velmi dobře brání.

17:31

Toronto hraje ve čtyřech, to nejhorší domácí celek přečkal, nyní pokračuje klasická přesilovka.

16:43

Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Connor Brown – 2 min., podražení). Uvidíme přesilovou hru pět na tři, která bude trvat poměrně dlouho.

16:14

Senátorům se přesilová hra nedaří podle představ, nemohou se stabilně dostat do pásma.

15:59

Jako první v přesilové hře se ke střele dostal Francis Perron, jehož střela končí ve středu branky, kde je připravený brankář.

15:21

Následovat bude komerční přestávka, po ní uvidíme přesilovou hru Senátorů.

15:21

Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Kapanen – 2 min., nedovolené bránění brankáři).

15:20

15:04

Dostáváme se do finální fáze první třetiny, domácí jsou nastěhovaní před brankou Ottawy.

14:34

Hra je přerušena pro postavení mimo hru. Jeden z hráčů Toronta se do pásma dostal příliš brzy.

14:14

Žádnou střelu momentálně neevidujeme, sledujeme marné snažení domácích o vyrovnání.

13:34

Hammond si dokázal poradit se střelou protihráče. Výborně se přemístil proti střelci.

13:20

13:04

Sudí přerušují hru pro přihrávku rukou, buly ve středním pásmu.

12:45

Hra je nyní přerušena, následovat bude komerční přestávka.

12:24

Domácí Andrew Campbell se dostal ke střele na branku, ale nedokázal zakončit přesně.

12:14

Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Borowiecki – 2 min., bitka).
Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Prust – 2 min., bitka).

12:14

Hra je přerušena, sledujeme bitku mezi Borowieckim a Prustem.

11:31

11:31 NIELSEN - 1:2

11:31

Gól v přesilové hře. Tvrdou střelou od modré čáry se prosazuje ANDREW NIELSEN. Hammond na střelu neviděl, a tak se mohl jen ohlédnout za kotoučem.Asistence: Jake Gardiner a Mitchell Marner.

11:03

Toronto je nastěhované v útočném pásmu a pokouší se něco vymyslet. K dispozici má dvojnásobnou přesilovou hru.

10:42

Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Chabot – 2 min., hákování). Chabotovi nic jiného nezbývalo, jeden z hráčů Toronta se dostal do brejku a hráč Ottawy musel faulovat.

10:01

Dostáváme se do druhé poloviny první třetiny. Senátoři hrají v oslabení a Toronto má momentálně více ze hry.

09:45

Senátoři mají více ze hry, snaží se vstřelit další branku. Domácí se tak tak brání.

09:35

Chabotův trest skončil.

09:17

Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Lepine – 2 min., držení hole).

08:45

Kostka si připisuje výborný obranný zákrok, obětavě se položil do střely soupeře.

08:30

Vyloučený hráč Toronta se vrací do hry.

08:30

Hammond v brance Senátorů zlikvidoval všechny tři střely, které na něj zatím mířily.

08:00

Hra se čtyřmi bruslaři nabízí hodně zajímavý hokej, o kotouč se bojuje zejména ve středním pásmu.

07:35

Vyloučení v týmu Ottawa Senators (Chabot – 2 min., držení protihráče). Hodně zbytečný zákrok znamená, že budeme sledovat hru čtyři na čtyři.

06:10

Sledujeme velmi rychlý hokej, který se musí divákům líbit. Momentálně sledujeme vyrovnanou pasáž hry.

04:15

Sledujeme dál rychlý hokej, nyní mají početní výhodu hostující hokejisté, kteří jsou dál nestěhovaní před brankou soupeře.

03:30

Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (Rychel – 5 min., vražení na hrazení). Hodně hrubý zákrok nyní předvedl domácí hráč a zamířil na trestnou lavici.

03:15

Domácí brankář Antoine Bibeau má hodně práce, jeho spoluhráči nestíhají se Senátory bruslit, a tak musí gólman Maple Leafs být neustále pozorný.

03:00

Toronto se nemůže dostat do tempa, jeho hra je poznamenaná inkasovanými góly.

02:14

Perron se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale nedokázal prostřelit domácího brankáře, ten si připsal velmi dobrý zákrok.

02:00

Vstup do zápasu se výborně povedl hostujícímu celku, který je dál aktivní.

01:54

01:54 BROWN - 0:2

01:54

Po nepřehledné situaci před brankou domácích poslal kotouč za brankovou čáru LOGAN BROWN, který měl dostatek prostoru pro zakončení.

01:10

Senátoři hrají velmi dobře a kombinují v útočném pásmu.

00:50

00:50 VARONE - 0:1

00:50

Hostující celek využil přesilovou hru a dostává se do vedení, prosadil se PHIL VARONE, který doklepl kotouč za brankovou čáru.

00:13

Vyloučení v týmu Toronto Maple Leafs (2 min. – hákování).

00:12

Domácí hokejisté se v úvodu zápasu musí bránit tlaku Senátorů.

00:01

Zápas za malý moment začne.

Senátoři výraznou dobu před zápasem zveřejnili soupisku pro tento duel. Hammond (Driedger) – Wideman, Kostka, Englund, Lepine, Chabot, Charliste, Borowiecky – Pyatt, Paul, Bluden, Nehring, Puemlel, Pegeau, Perron, Brown, Stortini, Carone, McCormick
Pro oba týmy bude tento duel prvním přípravným zápasem. Vhledem k tomu, že o o hlavní tým bojuje mnoho hokejistů, je velkou neznámou, jaký styl hry uvidíme.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům National Hockey League. V tomto přípravném zápasu proti sobě nastoupí Toronto Maple Leafs a Ottawa Senators.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:05.

3:6

Góly a asistencie: 12. Nielsen (Gardiner, Marner), 24. Corrado (Marner, Kadri), 37. Gardiner – 1. Varone, 2. Brown, 36. Chabot (Pageau), 38. Varone (Bailey), 52. Puempel (Varone), 55. Bailey (Paul, Varone)

Toronto Maple Leafs: Bibeau – Gardiner, Corrado, Nielsen, Hunwick, Campbell, Hrabarenka – Rychel, Kadri, Brown – Greening, Laich, Marner – Johnson, Froese, Kapanen, Proust, Cliche, Moore

Ottawa Senators: Hammond (Driedger) – Wideman, Kostka, Englund, Lepine, Chabot, Charliste, Borowiecky – Pyatt, Paul, Bluden, Nehring, Puemlel, Pegeau, Perron, Brown, Stortini, Carone, McCormick