27.09.2016, 04:00 • Gila River Arena, Glendale • Jan Prošek cz

Radim Vrbata (ARI) 0+1, 0 střel, čas na ledě 11:44
Peter Budaj (LAK) 40 minut, 10 zákroků, 4 góly, 71,4% (06:41:13)
Arizona zvládla svůj první domácí zápas, vyhrála nad Los Angeles poměrem 5:2.

59:31

Domingue vychytal ani Braydena McNabba. Půlminuty hry do konce třetí třetiny.

59:11

Trevor Lewis našel jen výstroj domácího brankáře. Hosté to zkouší v šesti, pokouší se zdramatizovat zápas.

58:58

Derek Fotbort minul kotouč, chystal se ke střele z první. Minuta do konce třetí třetiny.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty hry ve třetí třetině.

57:57

Tom Gilbert střelou zápěstím nepřekonat brankáře Arizony. Ten drží své spoluhráče ve vedení.

56:43

Domácí hráč se dostal do vyložené střelecké pozice, ale minul branku.

56:33

Teddy Purcell se dostal ke střele zápěstím, brankáře Domingue překonat nedokázal.

55:50

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Connor Garland – 5 min., bitka).
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Vincent LoVerde – 5 min., bitka).

55:01

Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny. Necelých pět minut zbývá do konce třetí dvacetiminutovky.

54:50

Arizona právě vstřelila branku!
Domácí se dostávají do vedení o dvě branky. Střelou zápěstím se právě prosazuje MICHAEL BUNTING. Asistence: Brad Richardson a Ryan White.

54:16

Domácím mohl jistější náskok dopřát Michael Bunting, ale jeho zakončení postrádalo přesnost.

52:36

Jamie McBain minul branku ve výborné střelecké pozici. Kotouč poslal mimo branku.

52:05

Staňte se fanoušky NHL.cz!

52:05

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Justin Auger – 2 min., vysoká hůl).

51:21

Derek Forbort, Michael Latta ani Michael Mersch nedokázali prostřelit domácího brankáře. Coyotes se mohou na maskovaného muže spolehnout.

50:38

Hostující Vincent LoVerde nedokázal z mezikruží výrazněji ohrozit branku. Nechybělo mnoho.

50:08

Jamie McBain výborně zblokoval střelecký pokus Nice Dowda.

49:35

Trevor Lewis nedával pozor a hitoval ho Jamie McBain. Oba hokejisté jsou otřeseni a míří na střídačku.

48:52

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Zach Boychuk – 2 min., držení protihráče).

48:33

Pomalu ale jistě se dostáváme do druhé poloviny třetí třetiny, domácí stále vedou o jednu branku.

48:10

Derek Forbort se proháčkoval do výborné střelecké pozice, jeho zakončení však nebylo vůbec přesné.

47:19

Trevor Lewis sestřelil Christiana Dvoraka. Oba hokejisté jsou v pořádku a pokračují ve hře. Rána to ale byla obrovská.

46:15

Brendan Perlini tečoval puk před brankou, brankář hostů dokázal zasáhnout.

45:51

Alex Lintuniemi střelou zápěstím udělal obraně soupeře velké problémy, zejména pak brankáři, ale neuspěl.

45:01

Los Angeles právě vstřelilo branku!
KYLE CLIFFORD dokázal před brankou tečovat střelecký pokus Tedda Purcella. Hostující celek snižuje rozdíl ve skóre na jedinou branku. Asistence: Teddy Purcell a Tom Gilbert.

44:54

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Smereck – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

43:08

Sean Backman střelou zápěstím nepřekonal brankáře domácího celku. Arizona se může na své gólmany spolehnout.

42:50

Matt Greene dokázal zblokovat střelecký pokus Luke Schenna. Výborné čtení hry.

42:07

Domácí Dysin Mayo se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale branku trefit nedokázal.

41:38

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Kyle Clifford – 2 min., nedovolené bránění).

41:15

Christian Dvorak neuspěl tvrdou střelou z mezikruží.

40:50

Michael Mersch se dostal v předbrankovém prostoru k teči. Kotouč dokázal brankář Dimingue zastavit v cestě za brankovou čáru.

40:01

Arizona vstřelila ve druhé třetině dvě branky, jednu inkasovala, a tak platí po čtyřiceti minutách stav 4:2.

40:00

39:40

Střela Trevora Lewise byla zblokovaná mimo branku.

39:00

Probíhá poslední minuta hry v první třetině.

38:50

Los Angeles je momentálně aktivnějším týmem, ale nemůže se prosadit.

37:28

Kyle Clifford ani Teddy Purcell nedokázali své velké šance proměnit. Králové jsou v zakončení hodně nepřesní.

36:45

Hostující Justin Auger minul branku v dobré střelecké pozici.

36:20

Akce pokračovala dál, k puku se dostal STEFAN FOURNIER, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Na konci druhé třetiny domácí navyšují své vedení. Asistence: Zach Boychuk a Jamie McBain.

36:19

Zach Boychuk na druhé straně vystřelil zápěstím. S jeho projektilem si brankář Peter Budaj poradit dokázal.

36:10

Hostující Trevor Lewis nedokázal střelou zápěstím prostřelit brankáře Luise Domingua, který nahradil Smitha.

35:35

Derek Forbort dokázal výborně zblokovat střelecký pokus Maxe Domiho, který útočí na hattrick.

35:00

Dostáváme se do finální fáze druhé třetiny. Momentálně se druhá perioda dohrává v poklidném tempu.

34:10

Michael Latta vybojoval kotouč při vhazování nad Bradem Richardsonem.

33:14

Králové jsou nyní podstatně aktivnějším celkem, snaží se svého soupeře přehrát a vyrovnat skóre.

32:13

Další tyč trefil hostující celek. Tentokrát až příliš přesně mířil Dwight King.

32:05

Domácí tým se nyní dostal do zakončení. Ryan Macinnis nedokázal prostřelit brankáře Los Angeles.

31:08

Sledujeme pasáž hry, která nenabízí mnoho střel na branku. Souboje o kotouč se odehrávají ve středním pásmu.

30:30

Hostující celek byl hodně blízko vyrovnání. Nic Dowd trefil štangli branky Smitha. Domácí gólman měl velké štěstí.

29:40

Brenden Perlini se prezentoval střelou zápěstím, jeho pokus nedokázal zaskočit brankáře Budaje.

29:05

Pomalu ale jistě se dostáváme do druhé poloviny druhé třetiny i zápasu. Domácí hokejisté stále vedou o jednu branku.

28:26

Po minutě hry tu máme další střelecký pokus. Tentokrát to byl hostující Nick Shore, který se dostal do zakončení. Branku však trefit nedokázal. Smith zasahovat nemusel.

27:27

Domácí Michael Bunting se dostal ve středním pásmu k puku, projel do útočného pásma a vystřelil. Kotouč po zásahu brankáře opustil hrací plochu.Vhazovat se bude v útočném pásmu.

26:16

Osobních soubojů začíná přibývat. Sudí zatím nemají mnoho práce, hraje se podle pravidel.

25:55

Jalen Smereck se střetl se Seanem Backmanem. Oba hokejisté se oklepali a pokračují ve hře dál.

25:05

Tyler Gaudet se dostal ke střele zápěstím. Brankář Budaj připravený a dokázal kotouč zastavit.

24:31

Arizona hraje v plném počtu.

24:00

Výborně sehráli hostující hokejisté přesilovou hru. Dostali se k několika velmi dobrým střelám. Ani jedna však neskončila v brance Smitha.

23:04

V přesilovce se ke střele dostal NIck Shore, jeho střelecký pokus dokázal zastavit Mike Smith.

22:53

Tom Gilbert ránou od modré čáry nedokázal branku soupeře výrazněji ohrozit.

22:31

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Brenden Perlini – 2 min., podražení).

22:17

Jalen Smereck se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale nedokázal prostřelit hráče před sebou.

21:55

Sledujeme velmi rychlý hokej, který se musí divákům přímo v hale líbit.

21:33

Domácí Conor Garland se proháčkoval až do zakončení, ale jeho střelecký pokus minul branku.

20:37

Domácí si velmi rychle berou vedení zpět na svou stranu. Prosazuje se MAX DOMI, pro kterého je to druhá branka v zápase. Asistence: Justin Hache a Christian Dvorak.

20:15

Bleskově hostující celek vyrovnává. 15 sekund stačilo Králům k vyrovnání. TOM GILBERT střelou příklepem zakončil rychlou akci svého celku, a tak je stav zápasu vyrovnaný. Bez asistence.

20:01

20:00

Střelecky aktivnější domácí hokejisté vedou po první třetině o jednu branku. Oba celky se prosadily v přesilových hrách.

19:45

V poklidném tempu se dohrává úvodní třetina. Už se nic nestane.

19:00

18:25

RYAN WHITE posílá domácí celek do vedení díky povedené ráně zápěstím. Arizona se ujímá vedení. Asistence: Brad Richardson a Michael Bunting.

17:33

Tyler Gaudet nemířil zrovna dvakrát přesně, a tak kotouč končí výrazně mimo branku.

16:52

Do výborné střelecké pozice se dostal Max Domi, jeho zakončení bylo ovšem nepřesné.

16:30

Trevor Lewis to myslel dobře, pokusil se střelou na bližší tyč prostřelit brankáře Mika Smitha. Ten jeho úmysl odhalil a zneškodnil.

16:00

Střelecky je zápas poměrně vyrovnaný. Domácí vystřelili šestkrát, hosté mají na svém kontě jen o jednu ránu méně.

15:37

Hostující Michael Mersch střelou zápěstím trefil jen Mika Smitha.

15:09

Dostáváme se do finální části první třetiny, ani jeden celek nyní nedává soupeři mnoho prostoru pro hru v útočném pásmu. Sledujeme defenzivní pojetí hry.

14:01

Paul Bissonnette trefil jen střed branky, kde byl pozorný Mike Smith. Buly před jeho brankou.

13:15

Radim Vrbata dokázal výborně zblokovat střelecký pokus Bdaydena McNabba.

13:02

Max Domi si nyní nedokázal poradit se slovenským brankářem ve službách LA Kings.

12:43

Alex Lintuniemi se proháčkoval do dobré střelecké pozice, ale neprostřelil Dysina Maya, který skvěle zblokoval jeho ránu.

12:01

Na úplném konci přesilové hry se dokázali hosté prosadit a vyrovnat. Na konci pohledné kombinace stál TEDDY PURCELL, který se nemýlil. Stav zápasu je tedy vyrovnaný. Asistence: Derek Forbort, Nic Dowd.

10:49

Střelecký pokus Braydena McNabba je zblokovaný Dakotou Mermisem.

10:06

Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Michael Bunting – 2 min., hákování).

09:59

Dostáváme se do druhé poloviny první třetiny, domácí hokejisté se dostali v přesilové hře k pěkné kombinaci, na jejímž konci byla úvodní branka zápasu.

09:23

Po pěkné kombinaci se domácí hráči dostávají do vedení. Na konci krásné akce stál LUKE SCHENN. Důležitou práci odvedli oba přihrávající hokejisté. Asistence: Max Domi a Radim Vrbata.

09:15

Přesilovkovou kombinaci domácích zakončil Luke Schenn střelou příklepem. Brankář Peter Budaj připravený a kryje kotouč.

08:35

Brayen McNabb se výborně položil do střeleckého pokusu Brendena Perlinina.

08:14

Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Dwigh King – 2 min., hákování).

08:08

Michael Mersch se dostal do zajímavé střelecké pozice, jeho projektil minul branku Coyotes.

07:42

Alex Lintuniemi střelou zápěstím nedokázal prostřelit brankáře Mika Smitha v brance domácích.

07:26

Ve středním pásmu do sebe nabourali Conor Garland a Nic Down. Oba pokračují dál ve hře.

05:42

K vidění je mnoho osobních soubojů na obou stranách kluziště. Sledujeme zajímavý hokej.

05:32

Domácí jsou nyní aktivnější, Branden Perlini se probojoval až do předbrankového prostoru, odkud minul.

04:17

Justin Hache se střetl s Teddy Purcellem. Oba hráči se oklepali a pokračují ve hře.

03:33

Dwight King se dostal až před Smitha, ale nedokázal jej prostřelit. Stav zápasu je tak stále bezbrankový.

03:08

Domácí Luke Schenn se probojoval do dobré střelecké pozice, ale nedokázal si poradit s brankářem Králů.

02:59

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Stefan Fournier – 5 min., bitka + 2 min., nesportovní chování).
Vyloučení v týmu Los Angeles Kings (Paul Bissonnette – 5 min., bitka).

02:28

Hostující Michael Latta se dostal do zakončení, ale jeho střelecký pokus končí mimo branku.

00:55

Christian Dvorak se nyní střetl s Derekem Forbortem. O malý moment později si na sebe znovu počkali a pošťuchovali se.

00:25

Richardson se jako první hráč dostal do zakončení. S jeho střelou si brankář Peter Budaj dokázal poradit.

00:01

Brad Richardson vyhrál buly nad NIckem Shorem.

00:01

Arizona Coyotes: Smith (Domingue) – Hache, Mayo, McBain, Mermis, Schenn, Smereck – Boychuk, Bunting, Doan, Domi, Dvorak, Fournier, Garland, Gaudet, MacInnis, Marcantuoni, Perlini, Richardson, Vrbata, White

Los Angeles Kings: Budaj (McCollum) – Forbort, Greene, McNabb, Gilbert, Lintuniemi, LoVerde – King, Shore, Lewis – Clifford, Dowd, Purcell – Mersch, Latta, Backman – Bissonnette, Bjorkstrand, Auger.
Zápas za malý moment začne.

Arizona Coyotes: Domingue (Smith) – Hache, Mayo, McBain, Mermis, Schenn, Smereck – Boychuk, Bunting, Doan, Domi, Dvorak, Fournier, Garland, Gaudet, MacInnis, Marcantuoni, Perlini, Richardson, Vrbata, White

Gólman Arizony má novou masku.

Pro oba týmy bude tento duel prvním přípravným zápasem. Vhledem k tomu, že o o hlavní tým bojuje mnoho hokejistů, je velkou neznámou, jaký styl hry uvidíme.
Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům National Hockey League. V tomto přípravném zápasu proti sobě nastoupí Arizona Coyotes a Los Angeles Kings.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

5:3

Góly a asistencie: 10. Schenn (Domi, Vrbata), 19. White (Richardson, Bunting), 21. Domi (Hache, Dvorak), 37. Fournier (Boychuk, McBain), 55. Bunting (Richardson, White) – 13. Purcell (Forbort, Dowd), 21. Gilbert, 46. Clifford (Purcell, Gilbert)

Rozhodca: Rehman, Watson – Gawryletz, Heyer