Liga majstrov

FK Rostov – PSV Eindhoven

2:2

koniec (2:2)

28.09.2016, 20:45 • Stadion Olimp - 2, Rostov. Kapacita: 15,840. • Skupina D • Tomáš Pajerský

Tipsport: 3.8 3.43 2.06

V druhom polčase nepadol žiadny gól a hra nemala také vysoké tempo ako v prvom dejstve. Každopádne dnešný duel medzi Rostovom a Eindhovenom priniesol po výsledku 2:2 zaslúženú deľbu bodov. (22:39:16)

90+3

90+3

Hostia v absolútnom závere nebezpečne obliehajú pokutové územie súpera. Na ľavom krídle operuje s loptou Guardado.

90+2

Hostia mohli rozhodnúť, ale striedajúci Bergwijn pálil z ľavej strany vápna nepresne a bude z toho len odkop od domácej brány.

90+1

Striedanie v tíme FK Rostov: z ihriska odchádza Dmitrij Poloz, prichádza Andrei Prepeliţă.

90

Hrá sa posledná minúta riadnej hracej doby druhého polčasu, ku ktorému sa nadstavujú tri minúty.

89

PSV zahrávalo priamy kop z pravej strany po Granatovom faule, ale hostia svoju šancu nevyužili a pir lopte je už defenzíva domáceho celku.

88

Po útočnom faule Jerochina zahráva PSV voľný kop na vlastnej polovici ihriska.

87

O útok po ľavom krídle sa pokúsili domáci, ale ich snaha nemala dlhé trvanie, pretože lopty sa zmocnil Willems.

86

Hráči Rostova stratili v strede pola loptu a tak PSV momentálne kombinuje na ich obrannej polovici.

85

Hráči Eindhovenu zahrávali voľný kop v strede pola, ale po ňom sa lopty ujal domáci tím. Pred nami posledných päť minút zápasu.

84

Ospravedlňujeme sa za opätovný technický výpadok. Hrá sa 84.minúta zápasu, v držaní na vlastnej polovici Rostov za nezmeneného stavu 2:2.

77

Striedanie v tíme FK Rostov: z ihriska odchádza Sardar Azmoun, prichádza Moussa Doumbia.

77

Hráči Eindhovenu sa usadili na obrannej polovici súpera.

76

K strele na bránu sa odhodlal Poloz, ale jeho pokus bol zblokovaný a do útoku tak môžu ísť hostia.

75

Po rohovom kope Rostov pokračuje v kombinácii na súperovej polovici, ale už nie v bezprostrednej blízkosti pokutového územia PSV. Pred nami posledná štvrťhodinka hry.

74

Domáci svojím útokom po ľavom krídle vybojovali rohový kop, ktorý bude zahrávať Kalačev.

73

Striedanie v tíme PSV Eindhoven: z ihriska odchádza Luciano Narsingh, prichádza Siem de Jong.

73

Rostov stratil loptu v strede pola a teraz hráči PSV kombinujú na polovici súpera.