DHL Extraliga juniorů (CZ)

HC Olomouc – HC Dynamo Pardubice

4:1

koniec (1:0, 2:0, 1:1)

22.10.2016, 12:00 • Zimní stadion Olomouc. Kapacita: 5.500 míst. • 16. kolo • Zuzana Spurná cz

Tipsport: 3.25 4.65 1.7

59:20

V posledních vteřinách míří na trestnou lavici i Filip Roubal (PCE), a to na dvě minuty za faul kolenem.

57:00

Současně vyloučeni: Samuel Rudy (PCE) na dvě minuty za sekání. Dvěma minutami je potrestán i Dominik Cach (OLO), a to za hrubost.

48:31

David Štefka (PCE) se ale na ledě příliš dlouho neohřál a míří zpět na trestnou lavici. Tentokrát na dvě minuty za hákování.

45:59

Právě olomoucký kapitán Dominik Marek musí také na trestnou lavici, a to za hákování.

45:08

Kohouti si zahrají další přesilovou hru. Na trestnou lavici putuje na dvě minuty Matěj Štefka (PCE), a to za podražení.

39:27

Chvíli před koncem druhé třetiny je dvěma minutami za krosček potrestán Rok Macuh (OLO).

30:43

Lukáš Zukal (PCE) musí podruhé na trestnou lavici. Hostující obránce si odpyká menší trest za nedovolené bránění.

15:30

Dynamo si zahraje další přesilovku. Lukáš Spurný (OLO) míří na dvě minuty na trestnou lavici za hrubost.

07:17

Přesilovku si už v první třetině zahrají i hosté. Matěj Zabloudil (OLO) si odpyká dvě minuty za podražení.

01:15

První přesilovku si zahrají domácí. Lukáš Zukal (PCE) si odpyká menší trest za hákování.

4:1

Góly a asistencie: 4. Spurný (Jelínek, Macuh), 21. Macuh (Beier, Spurný), 28. Tomaník (Macuh), 57. Macuh (Jelínek, Pospíšil) – 45. Voženílek (Trejbal, Rohlík)

HC Olomouc: Pospíšil (Sonnek) – Hudeček, Spurný, Holiš, Beutl, Škoda, Jelínek – Zabloudil, Husták, Cach, Říčka, Beier, Macuh, Marek (C), Tomaník, Jeklič, Šťastný, Kuba.

HC Dynamo Pardubice: Vlk (Kulich) – Rudy, Trejbal, Žouželka, Kučera, Šklíba, Zukal, Mert – Roubal, Hoskovec, Martinec, Dušek, Voženílek, Rohlík (C), Syrovec, Kaut, Štefka, Bureš.

Rozhodca: Held – Novotný, Axman