Československý Superpohár

HBC Pardubice – ŠKB Martin

7:1

koniec (3:1, 3:0, 1:0)

22.10.2016, 15:00 • ZŠ Polabiny II, Prodloužená 283, 530 09 Pardubice-Polabiny • Petr Dejnožka cz

Pardubice vyhrávají Československý pohár 2016! (16:50:21)

43:33

Kollárova rána od červené čáry přinesla lehký zákrok Chmelíka, následně se píská ofsajd hostujícího celku.

42:12

Sledujeme přesilovou hru Martinu, který se snaží alespoň o korekci hrozivého výsledku.

41:35

Tak přece jen se závěr zápasů ještě unáší v emocích, na trestnou lavici putuje Petr Urban (PCE). Ve stejném čase dostává osobní desetiminutový trest za nesportovní chování Rasťo Bielený (MAR).

40:10

Pardubice právě vstřelily branku!
Sedm! Domácí dávají další razítko na vítězství, po rychlé akci zůstal na levé straně nehlídaný ONDŘEJ BŘEZINA, který trefil neomylně pod víko – 7:1! Asistence: Lukáš Vlasák.

39:53

Icing Martina vrací hru před brankáře Heczka.

38:32

Brankář Chmelík si nyní smlsl na další útočné akci soupeře, domácí hráči si závěr dnešního utkání očividně užívají.

37:45

Jsme v polovině třetí třetiny, na vývoji se zatím nic nezměnilo. Český mistr jednoznačně kráčí za další trofejí.

37:02

36:53

Útočné snažení hostujícího celku je narušeno postavením útočícího hráče v brankovišti. Martin je vykázán z útočné třetiny.

36:13

Ostřelování pardubické branky přichází zejména ze střední vzdálenosti, domácí však mají devět minut před koncem nahráno.

35:47

Tomkova střela od červené čáry končí v náruči připraveného Martina Chmelíka.

35:02

Martin dostane šanci navýšit svůj gólový účet. Na straně Pardubic menší trest vyfasoval Ondřej Novotný za nedovolené bránění.

34:32

Tak přece jen jsme viděli pobyt Imperialu v útočném pásmu, domácí okamžitě reagují pohodlným vyhození míčku přes všechny čáry.

33:36

Na střely v současné době vedou Pardubic 29:17, i to svědčí o jejich převaze nad slovenským mistrem.

33:23

Ojedinělou útočnou akci hostujícího týmu zastavilo postavení mimo hru.

32:04

Bílého zakončení sraženo do rohu, útočná odpověď Martina ale neměla razanci.

31:07

Přesilová hra sice přinesla soustavný tlak slovenského mistra, výraznější ohrožení branky však nikoliv.

7:1

Góly a asistencie: 3. Bílý, 11. Förstl (Kubeš), 11. Kosina (Březina), 18. Česák (Kasal), 20. Filip (Březina), 21. Urbanec, 41. Březina (Vlasák) – 9. Tomka (Hřivnáč, Holbus)

HBC Pardubice: Chmelík (Smekal) – Vlasák, Kosina, Filip, Krejčí, Mokříž, Novotný, Ryba, Mašík – Urbanec, Bílý (C), Förstl, Česák, Kubeš, Březina, Skřivánek, Urban, Kasal, Merta, Staněk, Kunc

ŠKB Martin: Heczko – Fodrek, Zluky, Javorka, Holbus, Fedor, Říman, Turoň, Lang – Kollár (C), Bielený, Wagner, Tomka, Hrivnák, Žulko, Ruttkay, Hazucha, Tomečko, Drábik