1:2 6:7 (3), 6:3, 4:6

22.10.2016, 17:00 • Semifinále • Jaroslava Sotáková

Tipsport: 1.29 3.3

4:6

Druhý sa mu už nepodarilo odvrátiť a tak sa víťazom tohto zápasu stáva Slovák Noro Gombos!

4:5

Priamym bodom ukončuje Noro Gombos túto hru, v ktorej sa mu podarilo odvrátiť brejkbal súpera.

4:4

Víťazným forhendom, ktorý skončil presne na čiare vyrovnáva Jullien Benneteau stav tejto sady!

3:4

Priamym bodom ukončuje Noro tento náročný gem, v ktorom sa mu podarilo dokonca odvrátiť brejkbal súpera!

3:3

A tá je skutočnosťou! Francúzsky tenista vyrovnáva stav tretej sady!

2:3

Svojím siedmym esom ukončuje Noro Gombos tento piaty gem tretej sady a opäť ide do vedenia.

2:2

Noro Gombos absolútne nezvládol tento gem, kde nevyužil ani jeden z troch brejkbalov! Stav tretej sady je vyrovnaný 2:2!

1:2

Hneď prvý gembal premieňa a opäť ide do vedenia v treťom sete!

1:1

Čistou hrou na servise kontruje francúzsky tenista. Stav tretej sady je vyrovnaný, 1:1.

0:1

Benneteau sa pokúsil obhodiť súpera na sieti, no loptičku poslal von z kurtu a tak si Noro drží svoje podanie a vedie v tretej sade 1:0.

6:3

A priamym bodom z podania hneď prvý setbal premieňa a získava druhý set pomerom 6:3! V tomto sete nebol Noro Gombos nejako výrazne horší, no ako prvý prišiel o svoj servis, čo sa mu stalo osudným! Avšak ešte nič nie je stratené, o víťazovi rozhodne až tretí set!

5:3

Čistá hra je skutočnosťou. Noro Gombos znižuje stav druhej sady na 5:3, avšak o malú chvíľku pôjde servovať na zisk druhej sady domáci tenista.

5:2

Lenže Jullien Benneteau žiadnu drámu nepripúšťa a vedie v druhej sade už 5:2!

4:2

Gombos aj keď s veľkými problémami ale predsa si drží svoje podanie a znižuje stav tohto dejstva.

4:1

Francúzsky tenista potvrdzuje brejk z predošlej hry a vedie už 4:1!

3:1

Ani šťastie teraz nestojí pri slovenskom reprezentantovi, ktorý nastrelil pásku a loptička sa odrazila do autu. Benneteau po druhý raz v zápase preráža podanie súpera a vedie 3:1!

2:1

Priamym bodom ukončuje francúzsky tenista tretí gem druhého setu a vedie už 2:1.

1:1

Čistou hrou vyrovnáva slovenský tenista stav tejto sady.

1:0

Esom ukončuje Francúz prvý gem druhého setu a ide po prvý raz v zápase do vedenia.

6:7

Slovenský tenista hneď druhý setbal premieňa a získava tak prvú sadu v tajbrejku! Gombos bol v prvom sete lepším hráčom, čo sa nakoniec ukázalo v tajbrejku!

6:6

Esom začal a esom aj ukončil tento gem francúzsky tenista. O víťazovi prvej sady sa rozhodne až v tajbrejku.

5:6

Gombos teraz zatlačil svojho súpera z bekhendovej strany a donútil ho chybovať. Slovenský tenista vedie v prvej sade 6.5!

5:5

Priamym bodom vyrovnáva francúzsky tenista stav tejto sady na 5:5!

4:5

Norbert Gombos robí v závere tohto gemu dvojchybu! Slovák nezvládol tento gem psychicky a tak prichádza o výhodu brejku!

3:5

Francúzsky tenista znižuje stav prvej sady. Po krátkej prestávke pôjde servovať na ukončenie setu Noro Gombos.

2:5

Benneteau teraz posiela svoj return až za základnú čiaru a tak Norbert Gombos vedie už 5:2! Po prestávke pôjde servovať Jullien Benneteau na udržanie sa v prvom dejstve.

2:4

Benneteau si dokázal podržať tento gem na servise a znižuje stav prvej sady na 4:2!

1:4

Lenže Noro Gombos nedopustil drámu a esom ukončil tento gem! Slovenský reprezentant vedie v prvom dejstve už 4:1!

1:3

Druhý brejkbal už Noro Gombos premieňa, ako prvý prelamuje podanie súpera a vedie už 3:1.

1:2

Kvalitným prvým podaním ukončuje Noro Gombos druhý gem na servise a vedie 2:1.

1:1

Inak tomu nebolo ani teraz. Benneteau čistou hrou vyrovnáva stav prvej sady.

0:1

Priamym bodom ukončuje Noro Gombos tento úvodný gem na servise a ide do vedenia 1:0.