1:3

koniec (1:1, 0:1, 0:1)

25.10.2016, 17:00 • SE Aréna • 15. kolo • Michael Hruška

Tipsport: 1.08 11.0 14.26

V dnešnom zápase Tipsport ligy podľahol prekvapujúco Liptovský Mikuláš mladíkom z reprezentácie 1:3. Hostia sa v druhej tretine ujali vedenia a domáci sa ho snažili v tretej tretine zvrátiť, ale nedokázali premeniť ani čisté gólové príležitosti. SR 20 tak po prvý krát v tejto sezóne víťazí. (19:22:06)

59:37

Zápas sa už len dohráva a Liptáci majú puk na hokejkách.

59:16

59:16 HECL - 1:3

59:16

HK Orange 20 dalo gól!

Domáci stratili puk v útočnom pásme a MAREK HECL nemal problém trafiť puk do prázdnej brány.
Asistencie Pätoprstý Denis

58:39

Liptáci odvolali brankára a vhadzuje sa v ich útočnom pásme.

58:39

Oddychový čas hostí.

58:30

Domáci v útočnom pásme stratili puk po nepresnej prihrávke. Hostia ho vyhodili a rozhodca píska zakázané uvoľnenie.

57:35

Uram krížnou prihrávkou našiel Krišku, ktorý z prvej vystrelil, ale brankár vytiahol bravúrny zákrok a puk vyrazil mimo priestoru brány.

56:50

Domáci teraz tlačia svojho súpera, gólu sa však dočkať nevedia.

56:00

Sukeľ perfektne našiel Števuliaka vo výbornej pozícii, ale tomu stihol brankár puk vypichnúť.

55:15

Liptáci zakladajú útočnú akciu, ale pri prechode do útočného pásma puk stratili a hostia ho vyviezli mimo nebezpečenstva.

54:35

Žiak si to namieril do útočného pásma, ale za bránkou mu obrancovia domácich dokázali puk zobrať.

53:50

Kadlubiakovu strelu od modrej čiary dokázal brankár vyraziť.

53:35

Vhadzovať sa bude opäť v obrannom pásme SR 20. Domáci buly vyhrali a puk majú na hokejkách.

53:29

Šiška nahodil puk pred bránku hostí, kde už stáli pripravení Uram a Sukeľ, ale ani po viacnásobnej dorážke sa im nepodarilo puk pretlačiť do brány.

53:10

Liptáci kombinujú v útočnom pásme, ale hostia dobre bránia.

52:44

1:3

Góly a asistencie: 17. Sukeľ (Uram, Kriška) – 14. Hecl (Murín, Sádecký), 30. Trška (Váňa, Oško), 60. Hecl (Pätoprstý)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Nagy – Mezovský, Šiška, Oravec, Makovský, Kadlubiak, Moravčík, Bobček, Kabáč – Ru. Huna, Ro. Huna, Ri. Huna, Kriška, Sukeľ, Uram – Faith, Piatka, Laco – Števuliak, Stümpel, Brezniak

HK Orange 20: Durný – Trška, Hain, Jendroľ, Košecký, Bždoch, Hedera, Medároš – Pataky, Sádecký, Hecl – Pätoprstý, Murín, Sloboda – Líška, Jaško, Vybíral – Váňa, Oško, Žiak

Rozhodca: Orolín, Kalina – Bogdaň, Gavalier