5:8

koniec (2:1, 3:2, 0:5)

25.10.2016, 19:30 • SH Děkanka • 1. kolo • Ondřej Jícha (@OndraJicha) cz

Tipsport: 3.73 6.2 1.47

Chodov otočil utkání v závěrečné periodě a nad Bohemians vítězí 8:5. O polovinu gólů se postaral Miloš Tyl. Hosté ovládli především závěrečnou třetinu, kterou vyhráli 5:0 a posouvá se na druhou příčku superligové tabulky. (21:30:13)

59:27

Chodov právě vstřelil branku!
Další trefu do prázdné branky zaznamenává samotný lídr kanadského bodování PATRIK DÓŽA a obhájce titulu se může o body připravit už jen sám. Bez asistence.

59:08

Teď už ji přidává naopak MILOŠ TYL, který zužitkoval přihrávku Dóži a hodně přibližuje hosty k vítězství. Asistence: Patrik Dóža.

58:57

Definitivní jistotu mohl dodat Sýkora, ale netrefil prázdnou branku.

57:22

Infarktový závěr se stupňuje¨. Míček se od Koutného dostal až k MILOŠI TYLOVI, který s vypětím všech sil nakonec dostal míček za ležícího Hejného a posílá Chodov do vedení. Asistence: Martin Koutný.

57:04

Hra nabrala rychlý spád a Koutný zamířil vysoko nad.

56:37

Na druhé straně mohl Poláček třikrát zařídit vedení Bohemians, ale pokaždé ztroskotal na Mückovi.

56:07

Běloch pálil k tyči do protipohybu Hejného. Domácí gólman se ale stihl ještě natáhnout a míček zastavit.

55:31

Teprve teď se povedlo Dóžoi dorážet. Sekl ale přitom Hejného,

54:30

Chodov dominuje utkání v posledních minutách a drží míček na svých holích. Zatím však nemůže pořádně ohrozit Hejného.

53:07

Až nyní Zezulka prověřil Mücka. Hostující gólman byl ale připraven.

52:37

Dóža rovněž zamířil mimo.

52:10

Čihák ze vzduchu byl také nepřesný.

51:47

Po dlouhé době také střela domácích. Cabejšek ale zvedl svůj pokus vysoko nad.

50:26

Sýkora zase zahrál v poslední chvíli vysokou holí.

5:8

Góly a asistencie: 12. Bagin (Zezulka), 13. Rossi (Šimek), 23. Kuncman (Rossi), 30. Šárka (Poláček), 36. Růžek (Čihák) – 8. Tyl (Koutný), 32. Sýkora (Dóža), 39. Strachota, 41. Tyl (Dóža), 46. Pražan (Sýkora), 58. Tyl (Koutný), 60. Tyl (Dóža), 60. Dóža

FbŠ Bohemians: Hejný (Hyršl) – Zezulka, Kisugite, Krebner, Křivanec, Kuncman, Čihák, Rossi, Cabejšek, Krbec – Šimek, Šimek, Dobisík – Bagin, Poláček, Höffer – Kindl (C), Růžek, Šárka.

FAT PIPE Florbal Chodov: Mück (Barák) – Pražan, Běloch, Procházka, Jirásek, Sýkora, Kotlas – Koutný, Kašovský, Tyl – Vávra (C), Pražák, Vávra – Chmelíček, Vošta, Dóža – Strachota, Plíhal, Maxa.

Rozhodca: Radek Štengl, Jakub Nábělek