koniec (0:2)

26.10.2016, 21:00 • 4. kolo • Martin Penker cz

Fortuna: 17.0 7.5 1.14

Ode mne je to pro dnešek vše. Já Vám přeji příjemný zbytek večera a někdy příště opět na shledanou. (22:52:35)
Dnešní utkání je za námi. Hosté potvrdili roli favorita a svého soupeře rozstříleli 7:1! O jedinou branku domácích se postaral v 84. minutě střídající Benja. Za hosty se dnes postupně trefili Asensio, Morata, Asensio, Morata, Nacho a Mariano. Domácí se dostali ve druhém poločase do mnoha šancí, ale více jak jednu branku se jim vstřelit nepodařilo.

90+3

90+2

90+2. MARIANO - 1:7

90+2

Real Madrid právě vstřelil branku!
Tak hosté se ještě dočkali jedné branky! MARIANO dostal skvělý centr do vápna z pravé strany hřiště. Jeho následný hlavičkový pokus směřující k levé tyči rozvlnil síť za bezmocným Palatsím.

90+2

Hosté drží míč na svých kopačkách a už jen čekají na hvizd rozhodčího, který ukončí dnešní utkání.

90+1

Rozhodčí nastavuje ještě 2 minuty.

90

Právě se nám rozeběhla poslední minutka utkání.

88

Gallar napřáhl ke střele z hranice vápna, ale míč poslal jen těsně vedle pravé tyče Casillovy svatyně.

87

Domácí kombinují s míčem na polovině soupeře.

86

Hra se momentálně pohybuje převážně ve středu hřiště.

84

84. BENJA - 1:6

84

Tým Leonesa právě vstřelil branku!
Tak domácí se přeci jenom dočkávají alespoň té jedné branky! BENJA dostal skvělý přízemní centr do vápna od jednoho ze svých spoluhráčů a následnou tvrdou střelou k levé tyči nedal Casillovi sebemenší šanci!

83

Mariano se dostal po centru Coentrãa uvnitř vápna soupeře k hlavičce, ale míč poslal svou hlavou daleko vedle pravé tyče.

82

Ortí dostal přihrávku do ofsajdu, a tak nemohl dále pokračovat ve hře.

81

Už nám běží poslední desetiminutovka utkání. Oba týmy už spíše zápas jen dohrávají.

80

Mariano vyzkoušel své střelecké štěstí z hranice vápna. Branku však přestřelil.

79

Toure byl faulován na polovině soupeře a k míči se tak dostávají domácí.

1:7

Góly: 84. Benja – 6. Zuiverloon (vla.), 32. Asensio, 46. Morata, 53. Asensio, 55. Morata, 68. Nacho, 90+2. Mariano

Karty:   36. Y. González (LEO) – 36. Kroos (REA)

Cultural y Deportiva Leonesa: Palatsí – Bastos, Forniés, Zuiverloon, I. González – Ortiz, Y. González – Colinas (55. Benja), Martínez (C) (19. Ortí), Gallar – Villa Suárez
Náhradníci: Leandro – Toure, Ortí, Benja, Cristobal

Real Madrid: Casilla – Carvajal, Pepe, Nacho, Danilo (58. Coentrão) – Isco, Kroos, James – Lucas Vázquez, Morata, Asensio
Náhradníci: Rubén Yáñez – Varane, Coentrão, Kovačić, Mariano

Rozhodca: Trujillo Suárez – Naranjo Pérez, Escuela Melo

Odveta: Real Madrid - Leonesa 6:1