2:2

koniec (1:1)

10.12.2016, 18:00 • Stadion am Kehrweg • 18. kolo • Martin Dvořák cz

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:53:26)
Utkání končí remízou, která je asi, vzhledem k průběhu zápasu, zasloužená. V závěru zápasu byli aktivnější domácí, kterým se ale vedoucí gól již vstřelit nepodařilo.

90+3

90+1

Bedia se nedokázal prosadit přes dvojici bránících hráčů, míč získává Niasse, který nespěchá s odkopem.

90

Poslední minuta řádné hrací doby, stav stále nerozhodný, dočkáme se ještě nějakého gólu?

88

Čistým skluzem se nyní blýskl Diagné, který za zákrok sklidil potlesk.

87

Nepřesným nákopem dopředu se nyní hosté připravují sami o míč, ten končí v autu.

86

Hosté se sice dostali za půlící čáru, pak ale přišel faul a hrát tak mohou opět domácí.

84

Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Javi Martos, přichází Dessoleil.

84

Volný kop domácích, na útočné polovině, z levé strany.

82

Diváci pískají, dožadovali se odpískání hraní rukou jednoho z bránících hráčů Charleroi, ale sudí byl jiného názoru.

81

Dlouhý pas z levé strany do vápna Charleroi, kde si míč na pravé straně zpracoval Sylla, ale branku poté přestřelil.

80

Je tu posledních deset minut, poslední minuty patřily Eupenu, hosté jsou pod mírným tlakem.

79

Eupen na polovině soupeře, ale obránce Mata odkopává míč až na polovinu domácích.

77

Al Abdulrahman ale nakonec neudržel míč na hřišti.

76

Hlavičkový souboj ve středu hřiště, vítězný pro Eupen, domácí postupují po levém křídle.

75

Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Mamadou Fall, přichází Tainmont.

74

Žlutou kartu dostává Jeffren (KAS Eupen).

73

Hosté ztrácejí míč ve středovém kruhu, domácí toho ale využit nedokázali.

72

Útočný faul Onyekurua, míč mají hosté.

70

Charleroi zkusil zaskočit soupeře rychlým brejkem, který nakonec zastavil ve skluzu obránce Eupenu, bude to roh.

70

Domácí se chvíli radovali z gólu, ale ten nebyl uznán pro ofsajd.

69

Žlutou kartu dostává Boulenger (Sporting Charleroi).

68

Nepřesnost v kombinaci domácích, míč pro Charleroi.

67

Míč míří do vápna Eupenu, kde ale zaúřadoval gólman Niasse.

66

Benavente se ocitá na trávníku, hosté mají výhodu volného kopu.

65

Od gólmana Eupenu začíná další kombinační akce.

62

Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Amani, přichází Taulemesse.

60

60. Mamadou FALL - 2:2

60

Sporting Charleroi právě vstřelil branku!
Krásný gól, kdy si na centr z pravé strany naběhl do vápna Eupenu MAMADOU FALL a střelou z voleje by doslova rozpáral síť.

60

Hodina hry za námi, domácí vedou a nutno dodat, že zaslouženě, hlavně ve druhém poločase je Eupen lepší, než Charleroi.

58

Eupen je nyní aktivnější, po druhém gólu jsou hosté trochu zaskočeni aktivitou soupeře.

56

56. Henry ONYEKURU - 2:1

56

Eupen právě vstřelil branku!
Po přihrávce z levé strany trkl na hranici malého vápna hlavou HENRY ONYEKURU a poslal míč do branky.

54

Hraje se ve středu hřiště, k vidění série zbytečných faulů.

52

Míč opět na polovině Eupenu, diváci pískají, následuje dlouhý a nepřesný nákop – odevzdaný míč.

51

Hosté ztrácí míč na útočné polovině a musí se bleskově vracet zpět.

50

Míč míří na bližší tyč, kde hlavičkuje Cases, pouze vedle branky.

49

Rohový kop pro Eupen, domácí rozehrají z levé strany.

48

Autové vhazování hostů, z pravé strany, na vlastní polovině.

46

Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Bakar, přichází Benavente.

46

Druhý poločas začne přibližně v 19:06.
První poločas končí nerozhodně 1:1, když domácí šli nejprve do vedení po proměněné penaltě, ale poté se zranil jejich gólman Van Crombrugge, kterého musel ve 41. minutě vystřídat Niasse. A tomu se úvodní minuty vůbec nepovedly, o tři minuty později si totiž dal vlastní gól, když si srazil míč nohou do branky!

45+5

45+5

Volný kop Charleroi, z pravé strany, na útočné polovině, ale daleko od branky.

45+3

Rozhodčí nastavuje víc minut kvůli zdržení při střídání gólmanů Eupenu.

45+1

Hraje se první minuta nastaveného času, míč má Penneteau.

44

44. Babacar NIASSE - 1:1

44

A nový gólman Eupenu Niasse se neuvedl zrovna ideálně, když mu střela Bedii, z levé strany, prošla z ostrého úhlu mezi nohama do branky a to tak nešťastně, že to je nakonec vlastní gól, BABACAR NIASSE totiž míč nakonec srazil vlastní nohou.

43

Penneteau chytá míč po střele Dufoura a bude moci v klidu rozehrát.

42

V brance Eupenu změna, uvidíme, jaký to bude mít vliv na domácí tým.

41

Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Van Crombrugge, přichází Niasse.

40

Čekání je to hodně dlouhé, lavička Eupenu uklidňuje rozhodčí, že ke střídání brzy dojde, tak uvidíme.

39

Stále se čeká na to, až bude náhradní gólman Eupenu připraven do hry.

38

Je to tady, Van Crombrugge svléká rukavice a odkulhává ke střídačce!

38

Náhradní gólman Eupenu se tak nesměle začal rozcvičovat, nicméně s gólmanskou jedničkou to nevypadá dobře.

37

Gólman Eupenu Van Crombrugge musí být nyní ošetřován, nějaké zranění na levé noze.

36

Hosté přichází o míč, autové vhazování domácích z levé strany, na své polovině.

35

Míč míří až k pokutovému území Charleroi, tam ale úřadují obránci hostů.

33

Hosté hned kontrují, k dispozici budou mít rohová kop z pravé strany.

32

32. Mamadou SYLLA - 1:0

32

Domácí jdou do vedení, pokutový kop s přehledem proměňuje MAMADOU SYLLA.

31

31. Penaltový zákrok

31

Pozor, po faulu Willemse na pronikajícího Onyekurua nařizuje rozhodčí pokutový kop ve prospěch domácích!

30

Je za námi první půl hodina hry, zatím nezáživného fotbalu z obou stran.

29

Dlouhý nákop Diagného dopředu, míč ale získává soupeř.

27

Míč míří až k domácímu gólmanovi Van Crombruggemu, který rozehrává.

26

A díky obrannému zákroku Javi Martose se domácí na polovině Charleroi udrží.

25

Domácí se sice drží na útočné polovině, ale jejich kombinace je zatím hodně na náhodu.

22

Autové vhazování domácích, z levé strany, na útočné polovině.

20

Je ta námi první dvacetiminutovka, v níž se toho zatím mnoho zajímavého nepřihodilo, hosté byli aktivnější, ale ani oni gól nedali.

19

Clinton Mata šel do skluzu, ale netrefil protihráče, což je dobře pro něho samého, to by byla zřejmě karta.

17

Nyní budou vhazovat domácí, po dlouhé době mají možnost dostat se na polovinu soupeře.

15

Míč končí v autu, hosté budou vhazovat na polovině Eupenu.

13

Obránce Sportingu to zkusil přímo na branku, tu ale přestřeluje.

12

Hosté budou mít výhodu volného kopu, z nějakých pětatřiceti metrů rozehraje Boulenger.

10

Úvodní desetiminutovka za námi, gól zatím nepadl.

7

Hosté budou mít autové vhazování z pravé strany, na útočné polovině.

6

Odkop od branky Eupenu, míč ale získává soupeř.

3

Míč mají domácí, kteří se snaží dostat na polovinu soupeře.

1

KAS Eupen: Van Crombrugge – Diagné, Diallo, Hackenberg, Al Abdulrahman – Jeffren, Dufour, Cases, Amani, Onyekuru – Sylla
Náhradníci: Diédhiou, Mouchamps, Taulemesse, Sanogo, Jamabo, Radebe, Niasse

Sporting Charleroi: Penneteau – C. Mata, Javi Martos, Willems, Boulenger – Hendrickx, Diandy – Fall, Bakar, Baby – Bedia
Náhradníci: Tainmont, Pollet, Benavente, Baume, Marinos, Dessoleil, N'Ganga

Rozhodčí: Boucaut – Conotte, Plumes.
SPORTING CHARLEROI
Hosté přijíždí na hřiště Eupenu v pozici favorita. Aktuálně šestý tým belgické ligy drží poslední místo, zajišťující účast ve skupině o titul, před sedmým Lutychem drží nadějný, pětibodový, náskok!
KAS EUPEN
Domácí sbírají většinu svých bodů na svém stadionu, z celkových šestnácti jich hned dvanáct nasbírali právě doma. Aktuálně dvanáctý Eupen bude chtít v dnešním souboji odčinit těsnou porážku z posledního kola na hřišti Mechelenu.
Vítejte u dnešního on-line přenosu utkání 18. kola belgické Jupiler League, v němž KAS EUPEN přivítá na svém stadionu am Kehrweg SPORTING CHARLEROI. Utkáním provede jako hlavní Alexandre Boucaut, kterému budou na čarách asistovat Conotte s Plumesem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.