1:4

koniec (0:1, 1:2, 0:1)

10.12.2016, 01:30 • Joe Louis Arena, Detroit • Aleš Pur (@PurAles) cz

Tipsport: 2.6 3.64 2.5

To je z tohoto utkání všechno, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:30:35)

Trestné minuty: 5:11.
Zápas je u konce a body míří do Columbusu. Hosté sice byli po většinu třetiny pod tlakem soupeře, ale dnes se mohli spolehnout na Bobrovského. Ten pochytal snad i nemožné a velkou měrou se podílel na výhře 4:1. Čtvrtý gól padl až v poslední minutě při power play Detroitu, přesnou trefu si připsal Sam Gagner. Columbus tak pokračuje ve své vítězné jízdě, toto byla už pátá výhra v řadě!

59:46

59:46 Sam GAGNER - 1:4

59:46

Columbus právě vstřelil branku!
Je definitivně rozhodnuto, neboť hosté přidávají čtvrtou branku. Po vyhození se puk dokutálel do branky a z úspěchu se může radovat SAM GAGNER. Asistence: Lukáš Sedlák.

59:41

Tatar zblízka minul poloodkrytou branku, trefil Bobrovského do betonu.

59:27

Bobrovskij na závěr předvedl skvělý zákrok lapačkou proti zblízka střílejícímu Sheahanovi.

58:43

Na brankáři hostů pohořel i Nielsen, který si rychle najel do pásma z levé strany a vystřelil z kruhu pro vhazování.

58:19

Před brankovištěm neúspěšně operoval Vanek, Bpbrovskij drží svůj tým v klidu.

58:07

Hosté vyhodili z vlastního pásma tak šikovně, že z toho není ani zakázané uvolnění.

57:29

Z levého kruhu pro vhazování vystřelil přes obránce Zetterberg, ruský gólman ve službách Columbusu ale lapil i tuto ránu.

57:08

Howard pospíchá na střídačku, začíná power-play domácích!

56:47

Larkin nahodil za branku, jeho spoluhráči však akci nikterak nerozvinuli.

55:43

Bobrovskij si pohlídal i nepříjemné nahození z levého rohu, puk pouze prošel jeho brankovištěm.

1:4

Góly a asistencie: 25. D. Larkin (Vanek, Nielsen) – 4. Atkinson, 29. Dubinsky (Atkinson, D. Savard), 34. Sedlák (Gagner, Nutivaara), 60. Gagner (Sedlák)

Detroit Red Wings: Mrázek (34. Howard) – Green, DeKeyser, Lashoff, Marčenko, Ouellet, Kronwall (A) – Tatar, Zetterberg (C), Mantha – Vanek, Sheahan, Nyquist – Athanasiou, Nielsen, Glendening – Ott, D. Larkin, Jurčo.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – S. Jones, Werenski, D. Savard, J. Johnson, Nutivaara, R. Murray – Bjorkstrand, Wennberg, Saad – Atkinson, Dubinsky (A), Jenner (A) – J. Anderson, W. Karlsson, Hartnell – Gagner, Sedlák, Calvert.

Rozhodca: Joannette, Chmielewski – Devorski, Grandt

Diváci: 20 027